SaçSaç ModelleriSaç Rengi

Naz Elmas Saç Rengi ve Modelleri

Yıllardır ülkemizin en güzel ve başarılı oyuncularından Naz Elmas saç rengi ile de dikkatleri üzerine çeken isimlerden biri olmuştur. Saç renklerindeki değişim ve gelişim ile güzelliğini taçlandıran Elmas saç renklerinde her zaman bir farklılık içerisinde olmaktadır.

Naz Elmas Uzun Saç Modeli
Naz Elmas Uzun Saç Modeli

Birçok saç rengi kullansa da hem göz rengine hem de cilt tonuna en çok yakışan saç rengi sarı ve sarının tonları olmuştur. Uzun yıllar boyunca sarı ve sarının tonlarını kullanan Elmas son zamanlarda ise çilek sarısı saç rengini kullanmaktadır. Sarının en özel tonlarından olan çilek sarısı turuncuya yakın bir renktir. Son dönemlerin trend renklerinden olan Naz Elmas’ta havalı bir etki yaratmıştır.

Naz Elmas Uzun Düz Saç Modeli
Naz Elmas Uzun Düz Saç Modeli

Çilek sarı rengine geçmeden önce birçok renk denemesi yapmıştır. Karamel, karamel kahve, kızıl ve bakır tonlarını kullanan oyuncuda bu renkler oldukça iyi bir etki yaratmıştır. Fakat son kullandığı çilek sarısı hem cilt tonu hem de tarzı için iyi bir seçenek olmuştur.

Naz Elmas Uzun Dalgalı Saç Modeli
Naz Elmas Uzun Dalgalı Saç Modeli

Naz Elmas doğal saç rengi kumraldır. Uzun olmasa da bir süre bu rengi kullanmıştır. Bu rengin de ünlü oyuncuya çok fazla yakıştığını söylemek mümkündür. Ancak uzun süre bu rengi kullanmaktan kaçınmış ve tekrar sarı rengine geri dönmüştür.

Naz Elmas Saç Rengi ve Modelleri
Naz Elmas Saç Rengi ve Modelleri

Naz Elmas Kimdir?

Naz Elmas Saç Rengi Nedir
Naz Elmas Saç Rengi Nedir

Naz Elmas 16 Haziran 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Türk tiyatro, sinema ve televizyon oyuncusu olarak sevenlerinin karşısına geçmektedir. Ünlü oyuncu Açelya Elmas’ın kardeşi olan Naz girdiği projelerde adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Naz Elmas Saç Rengi Ne Renk
Naz Elmas Saç Rengi Ne Renk

İlköğrenimini 50. Yıl Cumhuriyet okulunda tamamladıktan sonra lise eğitimi için yabancı dil eğitimi veren Özel Kalamış Lisesi’ne girmiştir. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur.

Naz Elmas Saç Rengi Nasıl Elde Edilir
Naz Elmas Saç Rengi Nasıl Elde Edilir

Üniversite son sınıfta okurken Haziran Gecesi dizisinde Havin karakterini canlandırmıştır. Daha sonra G.O.R.A filminde konuk oyunculuk yapan Elmas bu şekilde tanınmaya başlamıştır. Candan Öte ve El Gibi dizilerde de rol aldıktan sonra Garanti Bankası reklamına girmiştir.

Naz Elmas Saç modelleri
Naz Elmas Saç modelleri

Doktorlar dizisinde de bir süre Eylül karakterini canlandırmıştır. Daha sonra birçok ünlü ve usta oyuncunun yer aldığı Nefes filmine girmiştir. Bundan sonra rol aldığı dizi ve filmler şunlardır: Ay Tutulması, Ya Sonra, Ustura Kemal, Güzel Çirkin, Merhamet, Stajyer Mafya,  Filinta Bir İstanbul Polisiyesi, Bizim Hikaye, Kördüğüm, İstanbul Sokakları, Bahtiyar Ölmez, Tut Yüreğimden Anne, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Babam Çok Değişti’de rol almıştır.

NaZ eLMAS saç Modeli
NaZ eLMAS saç Modeli

Naz Elmas Saç Rengi Boya Numaraları

Naz Elmas Saç Boya Numarası
Naz Elmas Saç Boya Numarası

Ekranların en güzel oyuncularından Naz Elmas güzelliği ile birçok projede yer alma fırsatı bulmuştur. Bu sebeple birçok hayranı olmuş ve kendisini sıkı bir şekilde takibe almışlardır. Ünlü oyuncunun kullandığı saç renkleri kendisinde doğal ve şık bir görüntü oluşturduğu için birçok seveni de aynı rengi kullanmak istemişlerdir.

Naz Elmas Örgülü Saç
Naz Elmas Örgülü Saç

Bu bakımdan ünlü oyuncunun saç renkleri sıkça araştırılmaktadır. Naz Elmas’ın saç renklerini kullanmak isteyenler için Naz Elmas saç boya numaraları:

 • Koleston 9/3 altın sarısı saç boyası
 • Loreal Paris Excellence altın sarısı 8g saç boyası
 • Nevacolor 8.3 altın sarısı saç boyası
 • Colorx 9.3 altın sarısı saç boyası renklerinden her hangi biri elde edilerek Naz Elmas’ın saç rengi elde edilebilir. Bu saç rengi ünlü oyuncuda şık ve doğal bir görünüm oluşturmaktadır.
Naz Elmas Örgülü Saç Rengi
Naz Elmas Örgülü Saç Rengi

Naz Elmas Saç Modelleri

Naz Elmas Düz Saç Model
Naz Elmas Düz Saç Model

Saç renklerindeki güzelliği ve şıklığını saç modellerinde de göstermektedir. Yüzünü tanıyarak modeller kullanması takdir edilmesini sağlamıştır. Küçük ve minyon bir yüz şekline sahip olduğu için genellikle salaş ve hacimli saç modellerini kullanmaktadır.

Naz Elmas Dalgalı Saç Modeli
Naz Elmas Dalgalı Saç Modeli

Saç kesimi olarak genellikle uzun kesimleri kullanmaktadır. Bu kesimler güzel oyuncunun hem uzun görünmesine hem de sağlıklı ve bakımlı saçlarının olmasına yol açmaktadır. Uzun ve dalgalı saç modellerini kullanan Elmas bu modellerle adından söz ettirmektedir.

Naz Elmas Bakır Rengi Saç
Naz Elmas Bakır Rengi Saç

Güzel oyuncunun saç modellerinden ilham almak isteyenler için Naz Elmas saç modelleri:

 • Uzun dağınık saç modeli
 • Uzun ultra düz saç modeli
 • Uzun bukleli ve dalgalı saç modeli
 • Kalın örgülü saç modeli
 • Balıksırtı saç modeli
 • Hacimli saç modeli
 • Ortadan ikiye ayrılmış saç modeli
 • Atkuyruğu saç model,
 • Dağınık topuz saç modeli gibi genellikle salaş ve dağınık modelleri tercih etmektedir. Eğer Naz Elmas gibi minyon ve küçük bir yüz yapısına sahipseniz siz de bu saç modellerini güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca uzun saç kesimi kullanması boyunu da uzatarak kendisine şık ve modern bir hava kazandırmaktadır.
Naz Elmas Açık Sarı Saç
Naz Elmas Açık Sarı Saç
Naz Elmas Açık sarı saç rengi
Naz Elmas Açık sarı saç rengi
Naz Elmas Açık Kahverengi Saç Modeli
Naz Elmas Açık Kahverengi Saç Modeli

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status