Saç ModelleriSaç

Omuz Hizasında Saç Modelleri | 25+ Fazla Omuz Hizası Saç Modeli

Omuz hizasında saç modelleri ve farklı stilleri, kesimleri ile 25'den fazla modeli sizlere sunduk.

Omuz hizasında saç modelleri her zaman popüler. Uzun ve kısa modeller de popüler olmaya devam etse de, bu sonbaharda en moda uzunluk ikisinin arasında yer alıyor.

Saçınızın inanılmaz görünmesini sağlamak için seçebileceğiniz birçok harika saç modeli var. Omuz hizasında saç istemenizi sağlayacak bu harika saç modellerine göz atın.

Yandan Ayrılmış Saç Modeli
Yandan Ayrılmış Saç Modeli

İçindekiler

Omuz Hizasında Düz Saç Kesimi

Omuz hizasında düz saçlar kolay şekil alır. Aynı zamanda, şık görünüm, çok yönlülük ve az bakım gerektirir. Bu kesim, kadınlar arasında yaygın olarak tercih edilmektedir.

Sari Omuz Hizasinda Sac Modeli

Ayrıca omuz hizasında bir kesimin her yaştan kadına uygundur. Adeta gençlik hissi var ama profesyonel ve sofistike görünebilir ve hissettirebilir.

Omuzda Kivircik Sac Modelleri

Omuzda düz saçları özellikle kalp yüz tipine sahip kişiler yaptığında daha iyi görünüm elde edebilir. Ayrıca ince telli saçları daha dolgun göstermek için omuz hizasında düz saç kesimi düşünülebilir.

Omuzda kesilmiş düz saçları en iyi kullanmanın yolu, saçı yandan ayırmaktır. Hacimli ve havalı bir görünüm elde etmek istiyorsanız, bu modeli deneyebilirsiniz.

Omuz Hizasinda wolf kesim Sac

Omuzda Kıvırcık Saç Modelleri

Kıvırcık saçlara sahipseniz ve çok uzun ya da çok kısa saç uzunluğu sevmiyorsanız, ortası sizin için idealdir. Omuzda saç kesimleri, kıvırcık saçlar için oldukça kullanışlı ve bukleleri doğru şekilde yönetmenize yardımcı olur. Kabarıklık ve elektriklenme ile daha az karşılaşacağı için kıvırcık saçlar için ideal boy omuzlarda kesilmiş olandır.

Omuz Hizasinda Siyah Sac Modeli

Omuz Hizasında Saç Modelleri

Saçlarınızı kestirmek istiyor ama boyuna karar veremiyor musunuz? Bu içeriğimizde, omuz hizasında saç modelleri için en çok tercih edilen modelleri sizler için araştırdık ve derledik. Aşağıda yer alan modeller sizlere ilham olabilir diyerek okumaya devam etmenizi tavsiye ediyoruz.

Omuz hizasinda sac ve uzun sac

Omuz Hizasında Yandan Ayrılmış Saç Modeli

Bazen, basitleşmek tek gerekendir. Omuz uzunluğundaki küt ve yandan hafif ayrılmış saçlar, kare veya dikdörtgen yüz şeklini yumuşatmaya yardımcı olabilir. Ayrıca öndeki saçların geniş elmacık kemiklerini ve geniş alnı örtmesine yardımcı olur.

Omuz Hizasında Dalgalı Saç Modeli

Saçınızın hacmini artırmak için tek yapmanız gereken dalgalar. Hedeflediğiniz görünüm dağınık, yapılmamış dalgalar. Saçınıza maşayı yaklaşık 5 saniye tutun ve ardından, bukleleri parmaklarınızla ayırın.

Omuz Hizasinda Sac stilleri

Omuz Hizasında Düz Saç Modeli

Düz saçlara sahipseniz ve saçınızı orta uzunlukta kestirmeyi düşünüyorsanız, omuzlarınızın hizasında kestirmeyi düşünün. Kullanışlı olmasının yanında, oldukça havalı bir görünüm elde edeceğinizi bilmelisiniz. Eğer saçlarınız doğuştan düz değilse de üzülmeyin, omuz hizasında kesilmiş saçlarınızı düzleştirerek, istediğiniz görünüme erişebilirsiniz.

Omuz Hizasinda Sac Modelleri ve Stilleri

Omuz Hizasında Dalgalı Bob Saç Modeli

Omuzlarda kesilmiş bob kesim saçları dalgalı yapmak, saç kesimini en iyi şekilde ortaya çıkarır. Katmanlı bir saç modeli olduğu için kısa ya da orta boy saçlarda iyi çalışır.

Omuz Hizasinda Sac modeli

Omuz Hizasında Lob Saç Modeli

Omuz hizasındaki lob saç kesimi, bob saç kesimi kadar oldukça tercih ediliyor. Bu modeli perçemli, kaküllü de kullanarak farklı bir hava katabilirsiniz.

Omuz Hizasinda Sac Modeli Kimlere Yakisir

Omuz Hizasında Küt Saç Modelleri

Küt saç modeli denince akla sadece çene ve kulak hizasında kesilmiş bir model gelmemeli. Zira, omuz hizasında da küt kesim saç yapılabilir. Saç kesiminde dikkat edilmesi gereken şeylerden biri de yüz tipine uygun kesilmiş olanıdır. Ancak her türlü küt saç kesimi size yakışıyorsa, bayağı şanslısınız demektir.

Omuz Hizasinda Orgulu sac modeli

Sizlere ilham olabilecek aşağıdaki görsellere göz atın ve bir sonraki saç modelinize karar verin.

Omuz Hizasinda Kut Sac Modelleri

Omuzda Perçemli Saç Modelleri

Perçemli saç modelleri popülerliği asla bitmeyen trend saç modelleri arasındadır. Eğer saçlarınıza perçem kestirmeyi düşünüyorsanız, saç uzunluğunuz ne çok kısa ne de çok uzun olmalıdır. Zira, perçem ya da kakül en iyi orta boy saçlarda iyi durmaktadır. Saçlarınızda radikal bir değişiklik yapmadan sizi kurtardıysak, ne mutlu bize!

Omuz Hizasinda Lob Sac Modeli

Omuz Hizasında Saç Modelleri Galerisi

omuz hizasinda kizil sac Omuz Hizasinda Kahkullu Sac Modeli Omuz Hizasinda Hafif Dalgali Sac Omuz Hizasinda Duz Sac Modelleri Omuz Hizasinda Duz Sac Modeli Omuz Hizasinda Duz Sac Kesimi Omuz Hizasinda Dalgali Sac Modeli Omuz Hizasinda Dalgali Bob Sac Modeli omuz hizasinda balyaj sac Omuz Hizasi Sac Stili Omuz Hizasi sac modelleri Omuz Hizasi Sac Modeli Olgun Kadinlar icin Kut Sac Modelleri Emma Stone Omuz Hizasinda Sac Modeli Dalgali Sac Modeli

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status