Cinsellik

Orgazm Aşısı Nedir ve Neden Yapılır

Cinsel işlev bozukluğu yaşayan birçok kadın orgazm yeteneğini ve orgazm kalitesini geliştirmek ister. Ancak bu bazen kendi başına yapabileceği bir şey değildir: tıbbi yardıma ihtiyaç vardır. Bu noktada cinsel istek artırma, uyarılma, vajinal ıslanma, cinsel ilişki veya mastürbasyon sırasında orgazm olabilmek için orgazm aşısı (G shot) yaptırılır.

Çoğu kadın cinsel ilişkiden daha fazla tatmin olmak için g shot yaptırırken, diğerleri ise, psikolojik kaynaklı yaptırmaktadır.

Orgazm olmadığını fark eden kadınlar için bu durum, bir özgüven eksikliği yaratır ve eşlerine karşı kendilerini kötü hissederler. Hal böyle olunca, kadınların G noktasına yapılan bir dolgu sayesinde kısa sürede orgazm olmayı mümkün kılar. Böylece daha mutlu bir cinsel yaşam vadeder.

 

İçindekiler

Orgazm Aşısı Nedir

Orgazm Aşısı Nedir
Orgazm Aşısı Nedir

Birçok kadın cinsel ilişki sırasında orgazm olmaz ve ilişkiden zevk almaz. Hatta zamanla vajina duvarı kalınlaşmaya başlar ve bu da G noktası ve klitorisin uyarılmasını tamamen önleyebilir.

Böyle bir durumda kadınlar orgazm aşısı yaptırabilir. Etkisi 8-10 ay süren orgazm aşısı, diğer bir adıyla G noktası aşısı, herhangi bir yan etkisi olmayan ve rahatlıkla süre dolduğunda tekrarlanabilir.

 

Orgazm Aşısı Uygulaması Nasıl Olur

Orgazm aşısı öncesi lokal anestezik krem sürülüp vajina uyuştulur ve ardından aşı uygulanır. Kimisinde hemen etkisini gösterse de bazılarında 3 hafta beklemek gerekebilir. Orgazm aşısı yıl içerisinde 1 defa yapılması uygundur.

 

G Shot Nedir Nasıl Yapılır

G Shot Nedir Nasil Yapilir

 

G Shot olarak bilinen G noktası büyütme işlemi ile G noktası daha uyarılabilir hale getirilir. Kadınlarda G noktası vajen ön duvarındaki alandır. Buraya dolgu maddesi enjekte edilerek büyütülür. Böylelikle, kadınlar cinsel ilişki esnasında orgazm olması mümkün olur.

 

G Noktası Dolgusu Kimlere Yapılmaz

G Noktası Dolgusu Kimlere Yapılmaz

G Noktası Dolgusu Kimlere Yapılmaz

Genel olarak hamileler, bağışıklık sistemi yetmezlik problemi olanlar, idrar yolu enfeksiyonu bulunanlar, kan sulandırıcı tedavisi görenler, tümör veya kanama hastalığı olan kişilere G shot dolgusu yapılmaz.

 

G Shot Yaptıranların Yorumları

G Shot Yaptiranlarin Yorumlari

 

G shot yaptıranların yorumlarını sizler için derledik. İşte kullanıcı yorumları…

  • 4-5 yıl önce duymuştum bu aşıyı. 4 yıldır senede bir yaptırıyorum. Bu konuda çok mutlu oldum. Hayatım değişti diyebilirim. Bu tarz bir sorununuz varsa tavsiye ederim. Hazırlık ve muayene 10 dakika sürüyor dolgu aşısının yapılmasıdan birkaç dakika. Acı çok hissedilmiyor, hissedilse de anlık. Aşı sonrasında iki gün ilişki yasak, sonrasında serbest. Ancak bunun kalıcı dolgu olanı yok. Doktorun bana önerdiği iki cc lik bir dolgu ve bana yeterli geliyor.
  • Ben memnun kaldım ama kardeşim hiç memnun kalmadı. Zaten Doktor hanım 10 hastanın yarısında işe yarıyor diyor.
  • Her zaman olamıyordum ama şimdi daha sık oluyorum. Tavsiye ederim.

G Shot Aşısı Fiyat 2022

G Shot Aşısı Fiyat 2022

G Shot Aşısı Fiyat 2022

18 yaşını geçmiş her kadına uygulanabilen G shot aşısı fiyat için doktorun muayene etmesi ve kaç tane dolgu yerleştirilmesi gerekiyorsa ona göre ücret ortaya çıkacağı bilinmelidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status