Saç RengiGenelSaç

Öykü Serter Saç Rengi ve Modelleri

Öykü Serter saç rengi ve saç modellerine yer verdiğimiz içeriğimizde güzel oyuncunun kullandığı tüm saç modellerine ulaşabilrsiniz.

Öykü Serter saç modelleri çok beğeniliyor, bizde içeriğimizde dünden bugüne Öykü Serter saç rengi ve saç modellerini derledik.

Öykü Serter Kimdir?

Öykü Serter, 26 Şubat 1975’te doğmuştur. Doğum yeri Ankara’dır. Ankara TED Koleji’nden mezun olan Öykü Serter, Hacettepe Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde ve lisans eğitimini tamamlamıştır.  Buna ek olarak Latin Dili ve Edebiyatı lisans eğitimi de almıştır. Ayrıca Galatasaray Üniversitesi’nde Radyo TV bölümünde yüksek lisans yapmıştır.

Oyku Serter Yeni Sac Modeli
Öykü Serter Yeni Saç Modeli

Tam adı ile Öykü Rahşan Serter, yarışma programı jüri üyesi, TV programı sunucusu, oyuncu ve milli sporcudur. Yüzme sporunun bir dalı olan kurbağa branşında milli takım düzeyinde yarışarak büyük başarılar elde etmiştir. Yüzme dalında 250 tanesi altın olmak üzere toplamda 800 madalya kazanmıştır. 1.67 boyunda ve 47 kilo olmasına karşın vücudu, sporcu olmasının katkılarıyla kaslı ve atletik bir yapıya sahiptir.

Öykü Serter Vintage Saç Kesimi

Bir dönem medya sektöründe, ilk önce Capital Radyo’da daha sonra Number One FM’de DJ’lik yapmıştır. Sunduğu “5’te 5” müzik programı ile dikkatleri üzerine topladıktan sonra haber/belgesel programı hazırlamış ve konuklu bir müzik programında da sunucu olarak yer almıştır. Kısaltması ile “BBG”, tam adı ile “Biri Bizi gözetliyor” programının sunuculuğunu yapmıştır.

Öykü Serter Topuz Saç Modelii
Öykü Serter Topuz Saç Modelii

Bundan sonra da sunuculuk kariyerinde emin adımlarla ilerleyerek Akademi Türkiye ve Anadolu Rüzgarı programlarını sunmuştur. Ayrıca 2006 yılında seyirciler tarafından büyük ilgi gören “B.U.M” (Bilimsel Uygulama Merkezi) adlı yarışmayı Ragga Oktay ile birlikte hazırlamış ve sunmuştur. “Bu Tarz Benim” ve benzer bir yarışma olan “İşte Benim Stilim” yarışma programının sunuculuğu ile ön planda olmaya devam etmiştir. Şu anda ise “Kısmetse Olur” programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Oyku Serter Siyah Sac Modeli

Başarılı sunucu Öykü Serter, İstanbul Şahidimdir ve Ah Bir Polis Olsam dizilerinde oyunculuk yaparak kariyerine farklı bir alan daha kazandırmıştır.

Öykü Serter Saç Rengi ve Modelleri

Güzel sunucu Öykü Serter, uzun bir dönem platin sarısı saçları ile çok konuşuldu. Bu saç renginin ona çok farklı bir hava kattığını, çok yakıştığını söyleyenlerin yanı sıra cilt tonuna hiç uyumlu olmadığını ve bunun onda enerjisi düşük bir görüntü yarattığını söyleyenler de oldu.

Oyku Serter Siyah Beyaz Sac Modeli
Öykü Serter Siyah Beyaz Saç Modeli

Şu anda daha önce de kullanmış olduğu küllü gri tonlarını yeniden kullanmaya başlayan sunucuya bu tonların çok yakıştığını, makyajı ile tamamlandığında onu daha canlı gösterdiğini söylememiz yanlış olmaz.

Öykü Serter Saç Modeli
Öykü Serter Saç Modeli

Genellikle kısa saç modellerini tercih eden Serter, şimdilerde ise uzun ve gri saçları ile yine dikkatleri üzerine çekerek çok konuşulmayı başardı. Dalgalı, düz, dağınık topuz gibi modelleri sıklıkla kullanıyor ve neredeyse her model ışıltılı gri renklerin yardımıyla saçlarının çok özenli ve güzel bir görüntüye sahip olmasına yardımcı oluyor.

Öykü Serter Yeni Saç Modeli
Öykü Serter Yeni Saç Modeli

Bir dönem saçlarını çok kısa kestirmesi ile gündem olan Öykü Serter, oldukça koyu tonlarda bir renk kullandı. Bu saç modeli ve rengi ile Serap Özgü’ye benzetildi. Bu dönemde avrupai havasının kaybolduğunu söyleyenler ile onu Fransız kadınlara benzeten hayranları ikiye ayrıldı.

Öykü Serter Platin Saç Modeli
Öykü Serter Platin Saç Modeli

Öykü Serter Saç Rengi Numarası

Öykü Serter’in şu anki saç renginde grinin tonları geçişli bir şekilde kullanıldığı için evde yapmanız pek mümkün olmayabilir. Ancak kullanılan tonlara yakın gri saç rengi numaralarını farklı markalarla sizlere sunuyoruz:

  • Maxx Deluxe 0.02 Titanyum Gri
  • Wella Color Touch 8.81 Açık İnci Grisi
  • Sea Color 0.01 Füme Gri
  • Schwarzkopf Palette Deluxe U71 Buzul Grisi
Öykü Serter Platin Gri Saç Rengi
Öykü Serter Platin Gri Saç Rengi

Öykü Serter Yeni Saç Rengi

Şu anda koyu gri, küllü gri tonlarında ombre tekniği ile yapılmış bir saç rengine sahiptir.

Öykü Serter Kısa Saç Modeli
Öykü Serter Kısa Saç Modeli

Öykü Serter Gerçek Saç Rengi

Başarılı sunucuda neredeyse hiçbir zaman bu renkleri görmesek de gerçek saç rengi, koyu kahverengi tonlarıdır.

Öykü Serter Düz Saç Modeli
Öykü Serter Düz Saç Modeli
Öykü Serter Çok Kısa Saç
Öykü Serter Çok Kısa Saç

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status