Tesettür GiyimTesettür

Pembe Çarşaf Tesettür Modelleri

Pembe renk masumluğu ve temizliği temsil eden bir renktir. Genç kızlar başta olmak üzere tüm bayanların çok severek kullandığı bir renk olması buradan gelmektedir.

Pembe renk kombinlerde nasıl kullanılır sorusu kişiyi biraz zorlasa da pembe rengi diğer renklerle kombinlemek sanıldığının aksine çok da zor değildir. Çünkü pembenin her tonu çoğu renkle bir araya geldiğinde ortaya mükemmel bir görünüm çıkmaktadır.. İster spor ister şık ister feminen tarzda hatta ve hatta tesettürlü modellerde bile pembe rengi kombinlemek mümkündür.

Pembe ve Mavi Renginin Bir Arada Kullanımı

Pembe ve Gri Rengin Bir Arada Kullanımı

Özellikle pudra pembesi ve gümüş grinin birbiriyle çok uyumlu olduğu artık herkes tarafından kabul görmüş bir gerçektir.

Gümüş grisi ceket veya uzun etek altına pudra pembesi bir ayakkabı ve yine pudra pembesi bir eşarp  bahar kokusunu hissettiren çok şık bir kombin olmaz mıydı?

Pembe Çarşaf Tesettür Modelleri

Bunun tam tersi pembe ceket ve uzun etek ile pudra gri bir bluz ve ayakkabı da oldukça şık bir görünüm sağlamanızı sağlayacaktır. Ya da Pudra pembesi bir çarşafın altın gri bir ayakkabı veya gri bir çanta da oldukça güzel gözükecektir.

Pembe Çarşaf Tesettür Modelleri Kimlere Yakışır

Pembe ve Mavi Renginin Bir Arada Kullanımı

Burada seçilecek mavinin tonu çok önemli bir husustur. Daha çok kot mavisi ve indigo mavi renkleri tercih edilmelidir.

Kış günlerinde gece bir davet veya organizasyon için koyu mavi bir elbise üzerine veya çarşaf üzerine pembe tüylü abiye bir ceket çok şık görünecektir yine yaz aylarındaki gece davetleri için mavi gece elbisesi veya çarşaf üzerine pembe çanta ve ayakkabı oldukça hoş görünmenizi sağlayacaktır.

Ayrıca her renk gece elbisesinin altına ince topuklu gold rengi ayakkabı son zamanların en çok tercih edilen seçeneği olarak karşımıza çıkmaktadır.

Pembe Çarşaf Tesettür Modelleri 2023

Pembe ve Siyah Renginin Bir Arada Kullanımı

Pembe de siyahta oldukça iddialı renkler arasında yer almaktadır. Ancak ikisi bir arada kullanıldığı zaman feminen bir görünüm ortaya çıkmaktadır.

Pembe siyahın asiliğini yumuşatacak siyahta pembenin masumiyetine asilik katacak şekilde kombinlenmesi oldukça önemlidir.

Pembe Çarşaf Tesettür Modeli

Siyah pantolon etek veya elbiseler üzerine pembe hırkalar ceketler yada tam tersi pembenin üzerine siyah ceketler hırkalar tercih edilebilir siyah ve pembe renklerin hakim olduğu takılar da kombine hava katacaktır.

Siyah çarşaf giyecekseniz; altına hafif pudra pembemsi bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Takacağınız çantayı da yine bu hafif pudra pembemsi tonlarında seçebilirsiniz.

Pembe Çarşaf Tesettür Modelİ kİMLERE yAKIŞIR

Pembe ve Kahverenginin Bir Arada Kullanımı

Eğer pembe ile kahverengi kombinlenmek istiyorsanız kahverenginde mutlaka açık tonlarda kullanılması gerekmektedir.

Pembe ve Gri Rengin Bir Arada Kullanımı

Koyu kahve tonları ile pembe bir arada kullanıldığında ortaya çok boğucu bir görünüm çıkacaktır. Bu görünüm de karşı tarafın hiç hoşuna gitmeyecektir. Açık kahvenin latte camel gibi tonları kullanılabilir. Bu açık kahve tonları ile beraber pembe renginin kullanılması ortaya baharı anımsatacak kombinler çıkaracaktır. Hem fresh, hem samimi, hem de boğucu olmayan bu görünüm eminim herkesin de hoşuna gidecektir.

Açık kahverengi bir çarşafa takacağınız açık pudra rengi çanta ve bu renklerde bir ayakkabı sizi çok hoş gösterecektir.

Ya da tam tersi bir görünümü de denemeniz mümkündür. Pudra renklerde bir çarşaf giydiğinizde takacağınız açık kahverengi bir çanta ve açık kahverengi renklerde giyeceğiniz bir ayakkabı sizi oldukça güzel gösterecektir.

Pembe ve Beyaz

Beyaz zaten her renkle uyumlu olan çok ferah ve sade bir renktir. Koyu pembe tonlarıyla kombinlendiğinde size soft ve masum bir görünüme kavuşturacaktır.

Koyu pembe tonlarında bir çarşafınız varsa altına beyaz ince topuklu veya düz bir beyaz ayakkabı ve beyaz çanta sizi hoş gösterecektir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status