Genel

Rüyada Eşiyle Cinsel İlişkiye Girmek Nedir

İnsan hayatının farklı dinamikleri bulunmaktadır. Gün boyu hayatımıza dair sevinçler, üzüntüler, hayal kırıklıkları, başarılar veya başarısızlıklar yaşarız.

Tüm bu hayat kargaşası ve yorgunluğun sonu güzel bir uykuya dalmaktır. Ancak burada da yeni olaylar kargaşalar ve değişik olaylar karşımıza çıkmaktadır. Bu karışıklıklara rüyalarımızda denk geliriz.

Gördüğümüz çoğu rüyayı net bir şekilde hatırlarken bazen de ne gördüğümüz hakkında en ufak bir şey hatırlamayız. Ancak birey iç dünyası itibarıyla her zaman bilinmeyeni merak etmektedir. Gece rüyamıza gelen kişi ve olayların ne anlama geldiğini bilmek istemekteyiz.

Bu noktada da devreye rüya tabirleri girmektedir.

Gördüğümüz rüyaların çoğunun nedeni bilinmez iken çoğunun da günlük hayatta karşımıza çıkan olayların bilinç altımıza yerleşmesinden dolayıdır.

Ama her ne sebeple görünürse görünsün kişi hatırladığı rüyanın anlamını bilmek ve bunun tabirini öğrenmek istemektedir. Çoğu zaman değişik rüyalar görmekteyiz. Bu değişik ve merak uyandırıcı rüyalardan biri de cinsel ilişki rüyalarıdır.

Kişinin rüyada eşi ile cinsel ilişkiye girmesi hayra yorulmaktadır. Bir kişi rüyasında eşiyle cinsel ilişkiye girdiğini görüyorsa bu kişinin tüm hayal ve ideallerinin gerçekleşeceği anlamına gelmektedir.

Uzun süre boyunca istediği ve ulaşmaya çalıştığı başarıların geleceğinin habercisi olarak yorumlanmaktadır. Rüyada cinsel ilişki genel olarak kişinin zafer ve başarıya ulaşacağının göstergesidir.

 

Rüyada Tanımadığı Biriyle İlişkiye Girmek Nedir

 

Rüyada Tanımadığı Biriyle İlişkiye Girmek Nedir
Rüyada Tanımadığı Biriyle İlişkiye Girmek Nedir

 

Önceki başlıkta kişinin eşiyle ilişkiye girmesinin hayırlı bir rüya olduğu söylenmekteydi. Bu başlık ise önceki başlığın tam tersi bir yorumla yorumlanmaktadır.

Kişinin rüyada tanımadığı biriyle cinsel ilişkiye girmesi üzüntü ve sıkıntı olarak yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişi beklediği olayların üzüntü ve keder ile sonuçlanacağı söylenmektedir.

Rüyada düşmanı veya hasmı ile cinsel ilişkiye girmek o kişiye bir üstünlük sağlanacağı anlamına gelmektedir. Bir kişi rüyada düşmanı ile ilişkiye giriyorsa kısa zamanda onu yeneceği anlamına gelmektedir.

 

Rüyada Başkasının Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek

 

Rüyada Başkasının Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek
Rüyada Başkasının Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek

 

Farklı rüyalar arasında olan ve sık görülmeyen rüyalardan olan cinsel ilişki rüyaları oldukça merak uyandıran rüyalar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Rüyaların birbirinden farklılık göstermesi ortaya birçok yorumun gelmesine sebep olmaktadır. Rüyada başkasının cinsel ilişkiye girdiğini gören kişi için hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaktadır.

Bu rüyayı gören kişi birilerinden destek ve yardım alacaktır. Bu rüyayı gören kişi etrafından birilerinden bir destek ve yardıma kavuşacaktır. Başka yorumcular ise bu rüyayı başka şekillerde yorumlamışlardır.

Bu yorumculara göre ise rüyayı gören kişinin etrafında hayırlı birilerinin olduğu bilinmektedir. Hayırlı dost arkadaş veya akrabaya sahip olduğunun göstergesidir.

 

Rüyada Erkekle Cinsel İlişkiye Girmek

 

Rüyada Erkekle Cinsel İlişkiye Girmek
Rüyada Erkekle Cinsel İlişkiye Girmek

 

Rüyada erkekle erkeğin cinsel ilişkiye girmesi merhamet sahibi arkadaşa, ferahlık ve refah içindeki yarınlara, cömert memura ve güzel bir hayata yorulmaktadır. Bununla beraber karmaşa ve kargaşadan uzak huzurlu yarınların geleceği, kendisini seven kişilerle yaşamaya ve eğlenerek sağlıklı bir hayat yaşayacağına işaret etmektedir. Maddi olarak yük olan arkadaştan kurtulmaya ve üne kavuşacağına tabir edilir.

Bu rüyalar bazen de ticaret nedeniyle mal kaybedileceği anlamına gelmektedir. Başka yorumcular ise bu rüya umudunu kaybedenler için kaybettiklerini geri almaya yorulmaktadır.

 

Rüyada Kadın Kadına İlişkiye Girmek

 

Rüyada Kadın Kadına İlişkiye Girmek
Rüyada Kadın Kadına İlişkiye Girmek

 

Diğer farklı ve merak edilen bir rüya ise kadının kadınla cinsel ilişkiye girdiği rüyalardır. Bu rüyalar genellikle zenginliğe işaret etmektedir.

Maddi anlamda bol kazanç ve zenginlik olsa da kişinin manevi hayatının kötü olduğu anlamına gelmektedir. Dünya nimetlerinden bu kadar faydalanırken manevi olarak ise bir çöküşe uğramaktadır.

Rüya sahibi maddiyata verdiği önemi manevi hayatına vermemekte ve bu da malına haram karışmasına sebebiyet vermektedir.

Bu durum hayatına gölge düşürmektedir. Yediği haram mallar yüzünden mutluluğu buruk olmakta ve hayatının kötü bir yöne girmesi olarak yorumlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status