SaçSaç Bakımı

Sakinleştirici Saç Bakımı

Garage Hair Repair Studio’nun kurucusu meşhur kuaför Ahmet Çoban, “Saçlarınızı hakikaten umutsuz bir noktada görüyorsanız aradığınız kurtarıcı işlem” diyerek Sakinleştirici Saç Bakımı uygulamasını bize tanıtıyor.

Deniz, havuz, güneş saçlarımızı yıpratıyor. Bir de saçlarda boya varsa ve fazla fön çektiriyorsanız, uçları kırılıyor ve sağlıksız görünüyor. Ama çözüm kestirmek değil; düzenli yapılan bakımlarla saçlarınızı eski sağlığına kavuşturabilirsiniz.

Saç Sakinleştirici Bakım Nedir?

Saçın doğal dokusunda keratin yer alır. Ancak zamanla saça yapılan işlemler, yoğun sülfat içeren şampuanların kullanımı, stres ve çevresel faktörler nedeniyle saçtaki keratin yavaş yavaş azalır. Haliyle saç cansızlaşıp inceliyor, dökülüyor. Ayrıca zor şekil alıyor ve boya işlemi de kendini göstermiyor. Sakinleştirici Bakımda ise, saç yapısını güçlendiren ve keratin içeren özel bir protein bileşimi mevcut. Saçlarınızın ihtiyacı olan bakımı sakinleştirici bakımla yerine koyabilirsiniz.

Sakinleştirici saç bakımı
saç sakinleştirici bakım nedir

Sakinleştirici bakım saçın hasarlı olan bölgelerine uygulanarak yapılır. Bu bakımı yıl içerisinde 3-4 kez yaptırabilirsiniz. Hatta Brezilya Fönüne göre daha düşük sıcaklıklarda saça uygulanır. Ayrıca işlem sırasında yoğun bir duman ve koku çıkarmadığı için oldukça pratiktir. Buna ek olarak, saçı düzleştirme gibi gayesi yoktur. Amacı sağlıklı ve bakımlı gözüken doğal saç görünümüne ulaştırmaktır.

Saçlar boyama işleminden ve saç şekillendirme aletleri kullanımından kaynaklı zarar görebilir. Özellikle saçınızda yeni bir değişiklik yapmak için boyaya başvuracaksanız, öncesinde sakinleştirici bakımla saçlarınızı sağlıklı hale getirmeniz tavsiye edilendir. Güçlü koruma sağlayacağı için işlem sırasında, herhangi bir yanma, kırılma ve kopma yaşanmayacaktır. Bunun yanı sıra, boyanın rengini göstermesi ve uzun süre saçınızda kalmasını sağlamak istiyorsanız, Sakinleştirici bakımı tercih edin.

Garage Sakinleştirici Bakım Nedir?

Garage Hair Repair Studio‘nun popüler saç bakım uygulamaları arasında yer alan Sakinleştirici Bakım, keratin içeriği sayesinde saç yapısını güçlendirmeye yardımcıdır. Yani saçlarınız tam bir umutsuz vaka ise, bu bakım sizin için mucize olacaktır.

Sakinleştirici Saç Bakımı Fiyatları

Garage Sakinleştirici Bakım fiyatları 700-1100 TL arasında değişiklik gösterir. İstanbul ve İzmir şubelerinde yer alan Garage Hair Repair Studio’da randevu oluşturarak bakım yaptırmaya başlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status