GenelTesettür Giyim

Sefa Merve Hamile Giyim Modelleri

Hamilelik döneminde sizlere giyiminizde rehberlik edecek bilgileri sizler için derledik. Hamilelikte giyimin püf noktası rahatlıktır. Anne adayları hamilelik dönemlerinde duygusal, fiziksel ve psikolojik açıdan çok hassastırlar. Bu dönemlerde bir anda ağlamaya başlayan ya da kahkahalarla gülen, anlık terleyen, ardından üşüyen anne adayları için bu süreç oldukça zorludur. Vücut ısısındaki ani iniş ve çıkışlar kadınları fizyolojik olarak olumsuz etkiler. Bu nedenle anne adaylarının özellikle terletmeyen kıyafetler seçmesi gerekir.

Hamile bir kadın için en önemli husus rahatlıktır. Konfor olmalıdır. Kadınlar kendilerini ne kadar rahat hissederlerse, bir o kadar mutlu olacaklardır. Bu dönemde geniş şortlar, bol sweatler, tişörtler, pamuklu ve yünlü eşofmanlar tercih edilebilir. Çalışan hamile kadınlar için, her gün hem rahat, hem şık giyinebilmek zor olabilir. Günümüzde hamile giyim sektörü hızla büyüyüp çeşitlenmektedir.

 

Lacivert Sefamerve hamile gömlek
Lacivert Sefamerve hamile gömlek

 

Hamilelik döneminde yapılan giyim hataları bebeğin gelişimini olumsuz etkileyebilir. Peki hamilelikte kadınlar kıyafetteki seçerken nelere dikkat etmeli? Hamilelikte şık ve rahat kombinler nasıl yapılır? İşte sizlere hamilelikte yapabileceğiniz Sefa Merve hamile kombin önerileri…

 

Sefa Merve Hamile Kombinleri

 

Sefamerve Bej Renk Hamile Elbise
Sefamerve Bej Renk Hamile Elbise

 

Hamileliğin ilk üç ayında vücutta belirgin değişiklik görülmez bu nedenle eski kıyafetleri giymeye devam edebilirsiniz. Üç ay sonrasında kilo almaya başlayacağınız ve karnınız büyüyeceği için yeni kıyafetler almaya başlayabilirsiniz.

 

Kırmızı Hamile Gömlek sefamerve
Kırmızı Hamile Gömlek sefamerve

 

Hamilelik döneminde kıyafet seçerken sizi terletmeyecek, cildinizi sıkmayacak kumaşlar tercih edin. Naylondan üretilmiş, dar ve sıkı kıyafetlerden uzak durmalısınız. Bunun yerine pamuk, keten, yün gibi doğal maddelerden üretilmiş ürünleri tercih etmelisiniz.

 

Hamile Eşofman Altı Modeller

 

Sefamerve etnik desen hamile elbise
Sefamerve etnik desen hamile elbise

 

Hamilelikte göbek, basen ve kalçalar hızlı şekilde genişler özellikle bu alanlarda rahat kıyafetlerin seçilmesi önem taşır. Günlük hayatta sıkça pantolon giyiyorsanız artık eski pantolonları bir kenara bırakıp hamilelere özel üretilen pantolonlardan almanız gerekir. Bu pantolonların göbek kısmı lastiklidir. Bu da anne adaylarına daha rahat hareket edebilme olanağı tanır.

 

Sefa Merve Hamile Eşorfman Altı
Sefa Merve Hamile Eşorfman Altı

 

Hamileliğin son dönemlerine doğru giyiminize şıklık katacak cıvıl cıvıl renk ve desenler tercih edebilirsiniz. Sefa Merve’nin siz hamile kadınlara özel hazırlamış olduğu birbirinden şık ve rahat kıyafet modellerine bir göz atalım.

 

Sefamerve siyah hamile eşofman
Sefamerve siyah hamile eşofman

 

Tesettür Hamile Kot Bahçevan Kombin

 

Hamile Kot Bahçevan Sefamerve
Hamile Kot Bahçevan Sefamerve

 

Bahçevan tarzı giyim özellikle hamilelerr çok yakışıyor fakat bunun için hamileliğin 2. trimestırı seçilebilir, zira bu tarz bir elbise hamileliğin son dönemlerinde zor olabilir.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status