Saç RengiSaçSaç Modelleri

Selin Türkmen Saç Rengi

Dönemin başarılı ve güzel oyuncularından Selin Türkmen saç rengi, oyunculuğu güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Saç renklerinde doğallıktan yana olan Selin Türkmen genelde saçlarına değişik renkler uygulamaktan kaçınmıştır.

Doğal saç rengi koyu kahverengi olan güzel oyuncu bu rengi uzun dönemler boyunca kullanmıştır. Saçlarında değişikliğe gitmek istediğinde ise yine bu değişiklik radikal bir biçimde olmamış ve güzel oyuncunun doğal saç rengine oldukça yakın bir renk olmuştur. Bu saç rengi ile uzun yıllardır yaşayan güzel oyuncu tercihini her zaman doğallıktan yana kullanmıştır.

Selin Türkmen Uzun Saç Modeli
Selin Türkmen Uzun Saç Modeli

Selin Türkmen Kimdir?

İzmir doğumlu olan Selin Türkmen 2000 doğumludur. Henüz genç yaşına rağmen başarısı ile tanınan bir isim olmayı başarmıştır. Televizyon dünyasına Hekimoğlu dizisi ile adım atan güzel oyuncu buradaki performansı ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Selin Türkmen Saç Rengi Nasıl Elde Edilir
Selin Türkmen Saç Rengi Nasıl Elde Edilir

Hekimoğlunda tanındıktan sonra ise asıl ününü Show Tv’de yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisi ile almıştır. Burada Çimen karakterini canlandıran güzel oyuncu oldukça sevilmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Tiyatro okumuştur.

İstanbul Şehir Tiyatrolarında oyuncu olan Selin Türkmen, Tuncay Altunoğlu cast ajansı ile çalışmaktadır. Vip Sanat Merkezi Kamere Önü Oyunculuk ve Diksiyon alanında eğitim alan güzel oyuncu ekranların sevilen isimlerinden biri olmuştur.

Selin Türkmen Saç Modelleri
Selin Türkmen Saç Modelleri

Selin Türkmen Saç Boya Numarası

Ünlü oyuncu Selin Türkmen’in saç renginin doğallığı ve şıklığı birçok kadının bu rengi kullanmasına neden olmuştur. Koyu kestane olan saç rengini kullanmak isteyenler bu konuda çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Selin Türkmen’in saç rengini elde etmek için saç renginin ilk hali de önem taşır. Selin Türkmen saç boya numaraları:

 • Loreal Excelelnce 3 koyu kestane saç boyası
 • Koleston ¾ koyu kestane set saç boyası
 • Palette Deluxe 4-68 koyu kestane saç boyası
 • Nevacolor 3.4 koyu kestane tüp saç boyası
 • Voila Diamond 3.00 koyu kestane saç boyası
 • Exicolor 3.4 koyu kestane saç boyası
 • Loreal Paris 3 koyu kestane krem saç boyası
 • Bioblass 3.0 koyu kestane saç boyası
 • Loreal İnoa 3.0 yoğun koyu kestane saç boyası çeşitlerinden herhangi biri alınarak Selin Türkmen’in saç rengi elde edilebilir.
Selin Türkmen Saç Modelleri ve Tonları
Selin Türkmen Saç Modelleri ve Tonları

Selin Türkmen Saç Kesimi

Ünlü oyuncu Selin Türkmen ekranlarda duru ve doğal güzelliği ile büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştur. Selin Türkmen saç renklerindeki doğallığı saç kesimlerine de uygulamıştır. Saç kesimi olarak genellikle ortay boy saç kesimlerini kullanmaktadır.

Selin Türkmen Saç Modeli
Selin Türkmen Saç Modeli

Ortadan daha uzun kesimleri de kullanan güzel oyuncu son dönemlerde saç kesimi değişikliklerine gitmiştir. Uzun saçlı haliyle alnını kapatan güzel oyuncu bu stiliyle genç bir görünüm kazanmıştır.

Uzun saçtan bunalan Selin Türkmen  önemli bir değişime giderek saçlarını kısa kestirmiştir. Uzun saçlarını omuzda bitecek bir modelle kestiren Selin Türkmen bu modelin üzerine kahkül denemesi yapmıştır.

Selin Türkmen Saç Kesimi
Selin Türkmen Saç Kesimi

Saçlarını kısa kestirdiğinden beri oldukça şık ve modern duran güzel oyuncu bu saç rengini uzun yıllar kullanır.

Selin Türkmen Saç Modelleri

Ünlü oyuncu Selin Türkmen saç modelleri ile doğallığını gözler önüne sermektedir. Ünlü oyuncunun kendini en iyi gösterdiği alan saç modelleridir. Saç modellerinde iddialı olan Selin Türkmen bu modeller ile ilgilerin odağında olmuştur. Selin Türkmen saç modelleri ile ünlü oyuncunun havası değişmektedir.

Selin Türkmen Saç Kesim Modelleri
Selin Türkmen Saç Kesim Modelleri

Selin Türkmen saç modelleri:

 • Islak görünümlü açık saç modeli
 • Arkaya taranmış açık saç modeli
 • Açık dalgalı saç modeli
 • Açık düz saç modeli
 • Kaküllü saç modeli
 • Topuz saç modeli
 • Atkuyruğu saç modeli
 • Ense topuzu saç modeli
 • Yarı toplanmış saç modeli gibi modelleri sıklıkla kullansa da en çok tercih ettiği modeller saçlarının açık olduğu modellerdir. Özellikle son dönemlerde aynı saç modelini kullanmakta ve kısa saçlarını açarak arkaya atıp kullanmaktadır.

Selin Türkmen Saç Rengi Galerisi

Selin Türkmen Kimdir
Selin Türkmen Kimdir

Selin Turkmen Kendi Sac Rengi

Selin Türkmen Doğal Saç Rengi
Selin Türkmen Doğal Saç Rengş

Selin Turkmen Dalgali Sac Modeli

Selin Türkmen At Kuyruğu
Selin Türkmen At Kuyruğu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status