GenelKombinModa

Sevde Karaer Ürün İncelemesi

Sevde Karaer tesettür giyime farklı bakış açısı getirerek kendine özgü tasarımlarla online alışverişte bizi tanıştıran başarılı bir iş kadınıdır. Daha çok tesettür giyime modern bir görünüm katarak hem günlük şıklık hem de özel günler için tesettürlü hanımefendilere fikirler sunmaktadır. Bugün burada Sevde Karaer’in Aerobin Takım Modellerinden, Baskı Gömlek Modellerinden ve Elbise Modellerinden konuşacağız.

İçindekiler

Sevde Karaer Aerobin Takım Modelleri

 

Aerobin Takım
Aerobin Takım

 

Sevde Karaer’in Aerobin Takımları, günlük giyimde rahat ve şık olabilmek için tasarlanmış ve birden çok renk skalasına sahip modeller mevcuttur.

Aerobin B,G,K,M,P,S modelleriyle öne çıkmaktadır. Mevcut fiyatı 169,00 TL’dir. En çok tercih edilen Aerobin S ve K modelleridir.

Sevde Karaer Baskı Gömlek Modelleri

 

Sevde Karaer Baskı Gömlek Modelleri
Sevde Karaer Baskı Gömlek Modelleri

 

Karaer, baskı gömlek modellerinde baskı kumaşından ve iki farklı desenden yararlanarak 6 modelden 4’ü aynı desen olup diğer ikisi de bir diğer desen ile tasarlanmıştır. Gömleklerde renk olarak çoğunlukla mavi tonları yer alırken, gri ve kiremit tonlarını da kullanmıştır. Baskı gömlekler salaş ve şık olup K,L,M,S,SB,V modelleriyle karşımıza çıkmaktadır. Gömleklerin fiyatları 109,00 TL’dir.

Sevde Karaer Elbise Modelleri

 

Sevda Karaer Çiçek Baskı Elbise
Sevda Karaer Çiçek Baskı Elbise

 

Karaer, modellerinde puantiye, fır fır, pilise,balon kol, beli kuşaklı ve jile detaylarını işlemiş ve bizim karşımıza çıkarmıştır. Elbise modelleri uzun yani genellikle ayak bileğine kadardır.

Çiçek Elbise Modeli

 

Çiçek Baskı Elbise Modeli
Çiçek Baskı Elbise Modeli

 

Bu modelde, kocaman çiçek ve yaprak detayları mevcuttur. Özellikle yaprakların rengi ile belindeki kuşağı aynı renktedir. Beline kadar önden düğmeli, bisiklet yaka ve balon kol olarak tasarlanmıştır. Modelin siyah,beyaz ve bej renkleri mevcuttur. Çiçek elbise modelinin V,S,B modelleri mevcut olup fiyatı 199,00 TL’dir.

File Pilise Elbise Modeli

 

File Pilise Elbise Modeli
File Pilise Elbise Modeli

 

File pilise elbise modelinin üst kısmı file, alt etek kısmı tül pilise olmakla birlikte; modelin mavi, siyah ve gri tonları vardır. Fiyatı 249,00 TL’dir.

Fırfır Elbise Modeli

 

Sevda Karaer Fırfır Elbise Modeli
Sevda Karaer Fırfır Elbise Modeli

 

Bu modelin beli lastikli, kolları ve eteği fırfırlı G ve S modeli olarak iki farklı renkte tasarlanmıştır. G modeli gri renkte olup, S modeli siyah renktedir. Elbisedeki fırfır detayı, modeli özel günler için giyilebilecek bir hale getirmiştir. Fiyatı 279,00 TL’dir.

İthal Elbise Modeli

 

İthal Yeşil Elbise Modeli
İthal Yeşil Elbise Modeli

 

Modelin isminin ithal olması kumaşının ithal satenden yapılmış olmasındandır. Beli kuşaklı, boğaz yakalı ve modelin deseninde ise, dikey çizgilerin içinde baklava dilimleri yer alır. M,V,Y modelleri mevcut olup, mavi, yeşil,beyaz renk seçeneklerine sahiptir.

Modelin fiyatı 209,00 TL’dir.

İthal Balon Kol Elbise

 

Sevda Karaer İthal Balon Kol Elbise
Sevda Karaer İthal Balon Kol Elbise

 

Ithal baskı kumaşından tasarlanan modelin kolları balon, yakası yarım boğaz, önden dört düğmeli, beli kuşaklı şeklindedir. Modelin sadece bir tanesinin önünde düğmeler yoktur ve aynı zamanda modelde kullanılan tasarım ve renkler adeta Van Gogh’un tablosunu andıran bir görünüme sahiptir. BL,BM,LB,S modellerinin tasarımı aynı olup renkleri mavi-beyaz, beyaz-mor, siyah-beyaz, beyaz-gri olarak tasarlanmıştır.

BL,BM,LB,S modellerinin fiyatı 229,00 TL olup diğer model ise 209,00 TL’dir.

Çiçek Baskı Elbise Modeli

 

Sevda Karaer Çiçek Elbise Modeli
Sevda Karaer Çiçek Elbise Modeli

 

Kol ucu lastikli,boynundan gelen fulara benzer ip detaylı, jile tarz ve salaş bir modeldir. Yeşil, mor ve kahve tonları renk seçenekleri vardır. Bu modelin fiyatı 229,00 TL’dir.

Puantiye Elbise Modeli

 

Puantiye Elbise Modeli
Puantiye Elbise Modeli

 

Bel kısmı lastikli, kumaşı krep şifon, iç kısmı astarlı olup mavi ve siyah renk seçenekleri mevcuttur. S modeli siyah, M modeli ise mavi renktedir. Modelin fiyatı 209,00 TL’dir.

Pilise Elbise Modeli

 

Somon Rengi Pilise Elbise Modeli
Somon Rengi Pilise Elbise Modeli

 

Pilise elbise modelinde iki farklı tasarım mevcuttur. Pudra ve siyah renklerinde olan pilise elbise modelinin aksesuar olarak kemeri bulunur. Diğer pilise elbise modeli olan Pua Pilise Elbise modelinin üst kısmı krep şifon,içi payet, alt etek kısmı ise pilise olarak karşımıza çıkıyor. Pua Piliseli Elbise modelinin fiyatı 269,00 TL iken; pudra pilise elbisenin fiyatı 249,00 TL, siyah pilise elbisenin fiyatı ise, 289,00 TL’dir.

Baskı Elbise Modeli

 

Sevda Karaer Baskı Elbise Modeli
Sevda Karaer Baskı Elbise Modeli

 

Modelin astarı candy kumaş, üst kumaşı tül baskı, boynundan beline kadar düğme detayı ve bel ve bilek kısmı lastiklidir. Siyahların içinde kahverengi detaylar mevcuttur. Ürünün fiyatı 269,00 TL’dir.

İpek Elbise Modeli

 

Sevda Karaer İpek Elbise Modeli
Sevda Karaer İpek Elbise Modeli

 

Bordo, yeşil, kahverengi ve siyah renklerde mevcuttur. Elbisenin kumaşının cinsi bambu ipeğidir. Yaka kısmı bisiklet yaka, kollar balon kol, beli kuşaklı olup elbisenin boyu ayak bileğindedir. Karaer’in elbise modellerinden en çok tercih edilen modelleridir. B,H,K,S modelleriyle öne çıkan bu modellerin fiyatı 179,00 TL’dir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status