SaçSaç KesimiSaç ModelleriSaç Rengi

Şeyma Subaşı Saç Rengi ve Saç Stilleri

Yaptığı her şeyde olay olan ve özel hayatı ile gündeme her zaman meşgul edebilen Şeyma Subaşı sarı saçları ile da herkesin ilgisini çekmeyi başarıyor. kullandığı sosyal medya hesabından her adımını paylaşan, birçok kişiye festival kelimesini sevdiren, kombinleri ile fark yaratan Subaşı fit görünümüyle de her zaman beğeni alıyor.

Geçirdiği bir dizi estetik ameliyat sonrası bugünkü dönümüne ulaşan Şeyma, şimdilerde parmakla gösterilecek kadar güzel oldu. Tabii her şeyde olduğu gibi güzellik de bir bütün. Yani sadece fit bir görüntü ya da başarılı estetik ameliyatlar muhteşem bir görünüm için yeterli olmuyor.

Şeyma Subaşı balyaj modeli
Şeyma Subaşı balyaj modeli

İşte bu noktada da Şeyma saçlarıyla da dikkat çekmeyi başarıyor. Küllü kumral saçlarına bebek sarısı ışıltılar sayesinde renk katan Subaşı, sarı tonlardan kesinlikle vazgeçmiyor. Hatta ünlü ismin hiçbir şeyde olmadı kadar saç renginde istikrarlı olduğunu söylesek çok da yanlış bir bilgi vermiş olmayız, değil mi?

 

Şeyma Subaşı dalgalı saç modeli
Şeyma Subaşı dalgalı saç modeli

 

TV8 Medya patronu Acun Ilıcalı’nın eski eşi olması sebebiyle de gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı, saçlarını her zaman uzun kullanmayı tercih ediyor. Bizcede ünlü ismin güzelliğine ve bakımlı hallerine bu tercihi çok yakışıyor.

Şeyma Subaşı uzun saç modeli
Şeyma Subaşı uzun saç modeli

İçindekiler

Şeyma Subaşı Saç Rengi Nedir

Şeyma Subaşı dalgalı uzun saç modelleri
Şeyma Subaşı dalgalı uzun saç modelleri

Gelirim şimdi sevme Subaşı’nın saç rengi nedir sorusunun cevabın. Aslında bu sorunun cevabı düşüncen aksine çok basit. Çünkü Şeyma Subaşı’nın saç rengi küllü kumral. Saç aralarına attırdığı bebek ışıltısını yoğunluğuna göre saç rengi de değişiyormuş gibi görünüyor Subaşı, doğal saç rengine yakın tonları tercih ediyor.

Şeyma Subaşı Dövme Modeli
Şeyma Subaşı Dövme Modeli

Küllü kumral ve küllü sarı tonlarıyla ışıl ışıl parlayan Şeyma Subaşı’nın saçları, aslında ulaşılması kolay olan bir renk. Bunun için önemli olan saçınızın şu anki alt tonunun ne olduğu. Şu anki alt tonunu eğer açık renklerde ise yapmanız gereken şey, doğru boya numarasını saçımıza direkt olarak uygulamak. Ancak koyu renklerdeyseniz o zaman işlem sırası biraz değişiyor.

Şeyma Subaşı Düz Kumral Saçları
Şeyma Subaşı Düz Kumral Saçları

Öncelikle saçınıza açma işlemi yapılması gerekiyor. Bunu evde kendi imkanlarımızla yapabileceğiniz gibi, kuaföre de yaptırabilirsiniz. Küllü kumral açık tonlarda bir saç rengi ve bunun için saçınızın da kesinlikle açık renklerde olması gerekiyor.

Şeyma Subaşı toplu saç modeli
Şeyma Subaşı toplu saç modeli

Şeyma Subaşı Saç Rengi Numarası

Şeyma Subaşı sarı düz saç modeli
Şeyma Subaşı sarı düz saç modeli

Sıra geldi yazılım merakla beklediğiniz kısmına, öyle değil mi? Sizinle yazıda Şeyma Subaşı’nın saç rengi numarasını ve boya markasını birebir paylaşacağız. Bu sayede sizde Hayalimizdeki o ışıl ışıl saçlara sahip olabileceksiniz. Şimdi seninle Şeyma Subaşı’nın saç rengi numarasını paylaşıyoruz:

  • Loreal Excellence 8.1 Küllü Koyu Sarı
  • Koleston 12/11 Ekstra Yoğun Küllü Sarı
  • Palette Deluxe 9.1 Küllü Sarı
  • Palette Deluxe 9.0 Sarı
  • Schwarzkopf 10.21 Sarı İnci
  • Garnier 8.0 Parlak Koyu Sarı

Burada dikkat etmemiz gereken size verdiğimiz numaraların Şeyma Subaşı’nın saçının alt tonu olduğu. Çünkü ünlü isim bu saç rengine kullansa da aralardan bebek sarısı ve pilatin sarı ışıltılar kullanmaktan hiçbir zaman vazgeçmiyor. Dolayısıyla da Subaşı, sapsarı saçları ile her zaman dikkat çekmeyi başarıyor.

Şeyma Subaşı sarı saç rengi
Şeyma Subaşı sarı saç rengi

Şeyma Subaşı Saç Modelleri

Şeyma Subaşı saç tarzı
Şeyma Subaşı saç tarzı

Şeyma Subaşı’nın saç modelleri denince akıllara birçok model giriyorlar olabilir. Oysa düşünülenin aksine Subaşı’nın saçlarını genelde aynı modellerde görüyoruz. Ünlü isim saçlarını omuz hizasında ya da onu sizi ardından birkaç parmak daha uzun kestirerek genelde düz fönlü kullanıyor. Ya da at kuyruğu yaptığı saçlarına kimi zaman kahkül de kestirebiliyor.

Şeyma Subaşı Saç Stilleri
Şeyma Subaşı Saç Stilleri

Bakımlı ve parlak saçlar, girdiğiniz her ortamda ilgi odağı olmanızı sağlayabilir. Çünkü saçlarınız sadece sizi bakımlı göstermez ve aynı zamanda aksesuarınız da da kullanılabilir. Nasıl mı? Örneğin, o gün pek de gününüz olmadığını, fazla şık olmadığınızı varsayalım.

Şeyma Subaşı Saç Rengi
Şeyma Subaşı Saç Rengi

İşte böylesi bir durumda sizi kurtaracak en kolay ve en etkili şey: zaten bakımlı olan saçlarınıza basit bir düz fön çektirmek olabilir. Çünkü ışıldayan saçlar girdiğiniz her ortamda başrol olmanıza yardımcı olur ve o gün çok şık olmasanız dahi kurtarıcınız sayılabilir.

Şeyma Subaşı saç rengi boya numaraları
Şeyma Subaşı saç rengi boya numaraları

Şeyma Subaşı Yeni Saç Rengi

Şeyma Subaşı saç kesimi
Şeyma Subaşı saç kesimi

Şeyma Subaşı’nın yeni saç rengi desekte, aslında Subaşı bu konuda oldukça istikrarlı ve hep aynı rengi kullanıyor. Çok kısa bir dönem platin renkleri tercih eden Subaşı, bu saça da çok alışamamış olacak ki hemen eski rengine de geri döndü. İşte o dönüşten sonra da istikrarını uzun süre koruyan Subaşı, hala küllü sarı rengini tercih ediyor.

Şeyma Subaşı platin sarı saç rengi
Şeyma Subaşı platin sarı saç rengi

Şeyma Subaşı Son Saç Rengi

Her adımı olay olan, bir paylaşımıyla milyonlarca beğeni alan Subaşı evde de kolaylıkla uygulayabileceğiniz küllü kumral renkleri tercih ediyor. Subaşı, küllü kumral saçlarının arasına da kendi renginden birkaç ton açık ışıltılar attırarak güzelliğiyle göz almaya devam ediyor.

Şeyma Subaşı Platin Saç Rengi
Şeyma Subaşı Platin Saç Rengi

Küllü Kumral Şeyma Subaşı Saç Rengi

Şeyma Subaşı pembe saç uçları
Şeyma Subaşı pembe saç uçları

Eğer sarı saçlara sahip olmak istiyorsanız ve buna bir türlü cesaret edemiyorsanız küllü kumral rengi tam da size göre. Çünkü küllü kumral, aralara atılan ışıltılara göre algısı değişen bir ton. Örneğin aralara attırdığınız platin sarılar fazlaysa, saçınızın görünümü de kumraldan daha çok sarılara geçiyor.

Şeyma Subaşı örgülü saç modeli
Şeyma Subaşı örgülü saç modeli

Dolayısıyla da bu renk hemen hemen her zevke hitap edebiliyor. Bu aşamada sizin isteğiniz çok önemli. Siz de küllü kumral saç rengine tercih ederek aralara attığınız ışıltılar sayesinde yeni saçlarınıza çok daha çabuk ulaşabilir ve tamamen kendi tercihlerinize göre hareket edebilirsiniz.

Şeyma Subaşı Örgü Saç Modeli
Şeyma Subaşı Örgü Saç Modeli

Şeyma Subaşı denilince hepimizin aklına ışıl ışıl göz alıcı sarı saçlar geliyor, değil mi? İşte siz de bu saçlara sahip olabilir ve güzelliğinizle herkesi büyüleyerek girdiğiniz her ortamda dikkat çekebilirsiniz.

Seyma Subasi mor sac rengi
Şeyma Subaşı mor saç rengi

Bunun için yapmanız gereken şey, öncelikle saçınızın alt tonunu doğru tona getirerek küllü kumrala geçiş yapmak ve ardından istediğiniz yoğunlukta sarı ışıltılarla saçınıza hareket katmak olabilir. Unutmayın, saçlarınızla herkesi büyüleyebilir ve kendinizi çok daha özgüvenli, çok daha iyi hissedebilirsiniz.

Şeyma Subaşı Düz Saç Modeli
Şeyma Subaşı Düz Saç Modeli

Bunun için tek ihtiyacınız olan şey, teninize uygun saç rengini kullanmak ve her zaman saç bakımınıza özen göstermek.

Şeyma Subaşı Koyu Sarı Saç Rengi
Şeyma Subaşı Koyu Sarı Saç Rengi
Şeyma Subaşı koyu kumral saç rengi
Şeyma Subaşı koyu kumral saç rengi
Şeyma Subaşı kıvırcık saç modeli
Şeyma Subaşı kıvırcık saç modeli
Şeyma Subaşı Düz Saç Modelleri
Şeyma Subaşı Düz Saç Modelleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status