Kombin

Siyah Boğazlı Kazak Erkek Kombin Modelleri

Boğazlı kazak erkek kombin genel olarak Steve Jobs ile karşımıza çıkar. Birkaç nedenden dolayı boğazlı kazaklar sonbahar ve kış mevsimleri için en iyi giyim parçalarından biridir. Ve pek çok insan bunun farkında değil. Hatta bazılarınız taşımayı bilmediğiniz için gardırobunuza eklemeyi bile düşünmeyebilir. Balıkçı yakalar uzun zamandır moda ama normal kazaklar kadar popüler değil.

Erkekler için balıkçı yaka, normal kazaklarla hemen hemen aynıdır, sadece erkekler için olan balıkçı yaka kazak modellerinde yukarı doğru giden biraz üst boyun tarafı vardır. Eğer bu kazakları nasıl kombin edeceğinizi bilmiyorsanız, yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Erkek Siyah Kazak Kombinleri

Erkeklerin kıyafet rengi konusunda genel seçimi hep siyahtan yanadır. Yani her erkeğin dolabında mutlaka bir veya birden fazla siyah parça bulmak mümkün. Özellikle siyah kazaklar iş görüşmelerinde, düğünlerde, toplantılarda, özel davetlerde gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilecek ürünlerdir.

Boğazlı kazak erkek kombin
erkek siyah kazak kombin

Takım elbisenin içine siyah kazak tercih edilmesi durumunda şık bir görünüm elde edilir. Bunun yanı sıra, kot pantolonla siyah kazakları eşleştirip mont veya ceketlerle kombin tamamlanabilir.

Boğazlı kazak erkek kombin
siyah boğazlı yaka kazak erkek kombini

Uygun aksesuarlara yer vererek daha karizmatik bir duruş elde edilebilir. Saat, bileklik, şapka veya cep mendili gibi parçaları kullanarak yapılabilir.

Erkek Balıkçı Yaka Kazak Kombinleri

Bilinen şu ki; erkekler sıkıya gelemezler. Ve boğazlı yaka kazaklar ile her ne kadar rahatsız olacaklarını düşünseler de uygun formlarda ve bedenlerde tercih edildiği sürece erkekleri oldukça şık ve havalı göstermektedir. Özellikle bej, siyah ve kahverengi tonlarındaki balıkçı yaka kazaklar her erkeğin gardırobunda yer almalı. Zira, bu tonlar neredeyse birçok kıyafetle eşleştirilebilir.

Boğazlı kazak erkek kombin
erkek balıkçı yaka kazak kombinleri

Balıkçı yaka kazak modellerini rahatlıkla mont, kaban, blazer ceket, deri ceket, oduncu gömlek, yelek, kadife ceket ve kot ceket ile kombin yapılabilir. Alt giyim olarak pantolon seçiminde jean, keten ve kumaş gibi seçeneklerden herhangi biri tercih edilebilir.

Boğazlı kazak erkek kombin
balıkçı yaka kazak kombin erkek

Ayakkabı tercihinde ise, spor ayakkabı, chelsea bot, casual ayakkabı veya biker bot ile kombin tamamlanabilir.

Erkek Boğazlı Kazak Kombinleri

70’lerde yükselen bohem trendin vazgeçilmez parçası olan boğazlı kazaklar, 90’larda tekrardan vitrinlerde yerini alırken, günümüzde ise, hala trend olma özelliğini koruyor.

Boğazlı kazak erkek kombin
erkek boğazlı kazak kombinleri

Bu parçalarla hem gündüz hem gece şık olabilmek mümkün. Önemli olan neyle neyi kombin etmektir. Ancak neredeyse her tür kıyafetle uyum içinde olabilir.

Hüner Biber

16 Mayıs 1993 yılında Rize'de doğdum. 2020 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. Okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven biri olarak güncel ve trend olan konuları sizinle paylaşacağım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status