GenelTesettürTesettür Giyim

Siyah Elbiseye Hangi Renk Şal Gider

Siyah rengi renkler arasında en kullanışlısıdır diyebiliriz. Her renkle kombinlenebilmesi ve her renge yakışması onu vazgeçilmez hale getirir. Bu asil renk her zaman tercih edilebildiği için tesettürlü kadınların da kurtarıcısı olabiliyor. Siyah elbise tercih ediyorsanız başörtünüz için çok fazla seçenek mevcut. Bu yazımızda sizlere siyah elbise ile hangi renk şal gider kombinlerini sunacağız.

Elbiseniz desenliyse başörtünüzün modeline dikkat etmenizde fayda olacaktır tabi. Siyah elbiseye hangi renk şalın yakışacağına bakalım. Resmi mekanlardan sportif faaliyetlere kadar her alanda kullanılabilen siyah tercih bakımından ön sıradadır.

 

Siyah elbise krem rengi şal
Siyah elbise krem rengi şal

Siyah Elbiseye Yakışan Şal Kombinleri

 

Krem şal ile beyaz elbise
Krem şal ile beyaz elbise

 

Beyaz Elbiseye Hangi Renk Şal Yakışır

 

Siyahı hemen hemen her renkle kombinlemek mümkün. Siyah elbise üzerine en çok tercih edilen şallar arasında bordo, kırmızı, gri ve yeşil şallardır.

Bordo, siyahla en uyumlu renkler arasındadır. Eğer esmer bir tene sahipseniz iki koyu rengi aynı anda kullanmak hoş olmayabilir. Bunun yerine açık renkli bir şal tercih edebilirsiniz. Mesela kırmızı, bordoya nazaran daha çok tercih edilebilir esmer tenliler için.

 

Beyaz şal ile siyah elbise
Beyaz şal ile siyah elbise

 

Kırmızının birbirinden farklı tonları bulunmakta. Bunlar arasından ten renginize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Kırmızı en dikkat çekici renk olduğu için siyahla mükemmel bir ikili haline gelebilir.

 

Siyah elbise beyaz şal
Siyah elbise beyaz şal

 

Gri rengi siyahla beyazın karışımından meydana geldiği için siyahın destekleyicisi olarak kullanılabilir. Siyahın karartısını açmak istediğiniz zaman griyle kombinlemek mantıklı bir seçenek olacaktır. Her ten rengine de uyan bu kombin bizden tam puan alıyor.

 

Siyah Elbiseye Hangi Renk Şal ile gider

Son olarak en iyi tercihler arasında yeşili örnek verebiliriz. Kombinlerin sevilen rengi yeşil, siyah ile son derece uyumlu. Koyu yeşil şallarla birleştirebileceğiniz siyah elbisenizde altın desenlerin olması güzel bir görüntü sunacaktır.

 

Sarı şal ile siyah elbise kombini
Sarı şal ile siyah elbise kombini

 

Siyah Elbise ile Hangi Renk Şal Giyilmeli

 

Tesettür siyah elbise kombinleri
Tesettür siyah elbise kombinleri

Siyah elbise düğün davetlerin vazgeçilmezidir, öncelikle şal seçiminden önce ayakkabı ve çanta seçimi çok önemlidir. Çanta ile şal rengini aynı tutmaya özen göstermelisiniz. Siyah elbise ile koyu lacivert, bordo mat renkli şallar tercih edilebilir. Sizler için bir çok örnek verdik, bu örneklere bakarak sizlerde kendinize bir kombin yapabilirsiniz.

 

Tesettür siyah elbise ile hangi şal
Tesettür siyah elbise ile hangi şal

Siyah elbise ile beyaz şal kombini yapabilirsiniz, fakat ben koyu tonları tercih ederim, bence daha çok yakışıyor. Gördüğünüz üzere genelde bordo, koyu sarı, altın sarısı, beyaz, krem, eflatun renkleri ile kombinler mevcut. Daha fazla fikir edinmek için galerimizde ki görsellere göz atabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status