Cilt Bakımı

Soo’ae Cilt Bakım Maskesi Aloe Vera

Güney Kore menşeili bir cilt bakım maskesi yazısı ile karşınızdayız. Soo’ae cilt bakım maskesi, karma ciltler için tasarlanmış, içeriğinde bulunan bileşenler sayesinde cilt ihtiyacını karşılayıp parlak ve bakımlı bir cilde sahip olmanızı sağlıyor.

Kore cilt bakım ürünleri çokça tercih ediliyor. Gerek ürünlerin içeriği ve gerekse kullanım sonrası üstün başarısı sayesinde bir hayli seviliyor.

A101 mağazalarının raflarında sık sık denk geldiğimiz Soo’ae New York Aloe Vera Cilt Bakım Maskesi, özellikle karma cilt tipine sahip olanlar bir maske arayışında ise, son derece güvenilir bu maskenin içeriğinden ve kullanımından bahsetmek isteriz.

 

Soo’ae Cilt Bakım Maskesi Özellikleri

 

Soo’ae Cilt Bakım Maskesi Özellikleri
Soo’ae Cilt Bakım Maskesi Özellikleri

 

Soo’ae New York Cilt Bakım Maskesi Aloe Vera maskenin temel özelliği sıkılaştıcı ve nemlendirici oluşudur. Güney Kore menşeili olan bu ürünün yalnızca Türkiye’de satıldığını biliyor muydunuz?

Kolajen ile formüle edilerek hazırlanmış Soo’ae New York Aloe Vera Cilt Bakım Maskesi, anti-aging (yaşlanma karşıtı) görünümü azaltır. Cildin esnekliğini artırarak daha genç bir görünüme kavuşturur.

Tek kullanımlık olan bu kağıt maske, tabaka maske sağlamlığında yapıldığı için maskeyi yüzünüze kolaylıkla yerleştirip yaklaşık 10-15 dakika boyunca cildinizde bekletmeniz yeterli.

SPF özelliği bulunmayan Soo’ae New York Aloe Vera Cilt Bakım Maskesi, içeriğinde bulunan Aloe vera özü ile cildi yatıştırır ve rahatlatır.

Witch hazel, tokoferil asetat (vitamin e), wheat amino acids ve natto gum ile formüle edilen bu ürün aynı zamanda karma ciltlerde de zaman zaman yaşanan kuruluk ile savaşarak nem takviyesi yapar.

Online alışveriş sitelerinde de bulabileceğiniz bu ürün, A101 ve Eve Shop mağazalarında 6,95 TL gibi uygun fiyatlara satılırken, Trendyol’da 15,95 TL’den satışa sunuluyor.

 

Soo’ae Maske Kullananlar

 

Soo’ae Maske Kullananlar
Soo’ae Maske Kullananlar

 

Soo’ae markasının hem çevremiz hem de vücudumuz için doğal içeriklerle hazırlanmış ürünleri ve aynı zamanda hayvan deneyi yapmayan, vegan ve çevre dostu ürünleri bulunuyor. Soo’ae markasının uygun fiyatlı ancak bir o kadar kaliteli ürünleri olduğunu biliyor muydunuz?

Soo’ae New York Aloe Veralı Cilt Bakım Maskesini kullananlar ne tür yorumlarda bulunmuşlar bizler de bilmiyoruz. Eğer bu kağıt maskeyi kullandıysanız veya kullanacaksınız aşağıya yorum olarak bırakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status