Kim Kimdir

Survivor Ayşe Kimdir? Survivor Ayşe Kaç Yaşında?

2021 Survivor Gönüllüler takımında yarışan Ayşe Yüksel’in hayatına dair detaylar oldukça merak edilir oldu. Survivor Ayşe, yarışmadaki performansı ile adeta seyirciyi ekrana kitlemeyi başardı. Peki, genç yaşta bu yeteneğini acaba neye borçluydu? Survivor Ayşe kimdir, nereli, kaç yaşında?

Sizler için bu yazımızda, Ayşe Yüksel’in hayat hikayesi ve ona dair tüm detaylara yer verdik.

Survivor Ayşe Yüksel Kimdir?

23 Mayıs 2000 tarihinde dünyaya gelen Ayşe Yüksel, hali hazırda üniversite 2. sınıf öğrencisidir. Kendisi Düzce Üniversitesi’nde eğitim görmektedir. Yüksel’in boyu 1,64 cm, kilosu ise, 59 kg’dır.

Survivor Ayşe
Survivor Ayşe kimdir

Ortaokul 7. sınıfa giderken haltere başlayan Yüksel, Türkiye 3.’sü olmuştur. Halterdeki bu başarısını 1 yıl daha sürdürdükten sonra voleybola geçmiştir. Voleybola başladığının 2.yılında ise, tenis antrenörlüğüne başlamıştır.

Survivor Ayşe
Survivor Ayşe Yüksel

Survivor’a katılırken ise, şu sözleri kullanmıştır: “20 yaşındaki bir insanın neler yapabileceğini göstermeye gidiyorum.”

Survivor Ayşe Büyük Finale Kaldı Mı?

Survivor yarı finale İsmail Balaban, Ayşe Yüksel, Aleyna Kalaycıoğlu ve Yiğit Poyraz kaldı. Yarışmacılar yarı finalde şunları ifade ettiler:

Survivor Ayşe
Survivor Ayşe Yüksel

İsmail Balaban: “Hep burayı hayal ediyordum, söyleyecek kelime bulamıyorum. Nasıl sona geleceğiz diye düşündüm. Birçok şeyle mücadele ettik. Güreş camiasını temsilen buraya geldim. Her şeye parkurda cevap vermek istedim, polemiklerden uzak durmaya çalıştım. Herkesi tebrik ediyorum.”

Aleyna Kalaycıoğlu: “Altı ay önce hayal ettiğim koltukta oturuyorum. Şimdiden nasıl özleyeceğimi hissetmeye başladım. Herkes çok savaştı, sonunda bittiği yerdeyiz. İçimde tatlı bir heyecan var. Mutlu ve gururluyum. Tüm arkadaşlarıma başarılar.”

Ayşe Yüksel: “Çok heyecanlıyım. Heyecanımı atmış gibi görünmeye çalışıyorum. Her sözün anlam kazandığı yer şuan oturduğumuz koltuk.”

Yiğit Poyraz: “İçim içime sığmıyor. Herkesi aşırı özlemişim. Zorlukların içinde her şeyi unutuyordum şuan hayatımı hatırladım. Çok huzurluyum iyi ki buradayım.”

Ancak Dominik’teki son oyunu kaybeden Yiğit Poyraz ile Aleyna Kalaycıoğlu arasında bir halk oylaması oldu. Ve bu oylamada Aleyna Kalaycıoğlu adaya vedaya etti. Daha sonra, İsmail Balaban, Yiğit Poyraz ve Ayşe Yüksel arasında yarı finalde bir halk oylaması gerçekleşti. Daha az oy alan Ayşe Yüksel, Survivor hayalleri sona erdi. Büyük finale kalan isimler de İsmail Balaban ve Yiğit Poyraz oldu.

Survivor Ayşe Instagram

Survivor Ayşe olarak akıllara kazınan Yüksel’i instagram hesabından takip edebilirsiniz. Instagram’da “ayseyukselofficiall” olarak yer almaktadır.

Hüner Biber

16 Mayıs 1993 yılında Rize'de doğdum. 2020 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. Okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven biri olarak güncel ve trend olan konuları sizinle paylaşacağım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status