Başörtüsü ModelleriTesettür

Terekli Deniz Başörtüsü Modelleri

Bundan yıllar öncesine kadar kapalı iseniz havuz yada denize ancak ve ancak kadınlar plajında girebilme imkanınız vardı, fakat son yüzyıl bize bir çok yenilik getirdi. İlk haşema ile başlayan kapalı kadınların denize girme durumu, daha sonra çok farklı elbiseler ve konseptlerle devam etti.

Bu yazımızda benim çok hoşuma giden terekli deniz başörtüsü modelini vereceğim. Bu modelde bir çok terekli başörtüsü görebileceksiniz, bunların normal modelleri olsa da, terekliler benim için öne çıkıyor. Güneşi gözünüze yansıtmıyor, bir nevi şapka başörtüsü görevi görüyor. Çok kullanışlı bir model, aşağıda çeşitlerine erişebilirsiniz.

 

Terekli Deniz Başörtüsü Modelleri 2020

 

Bu yazımızda 2020 yılının yaz ayına damga vuracak deniz başörtüsü modellerini vermek istedik, terekli modeller gerçekten çok farklı, çok kullanışlı modeller. Normal deniz başörtü modellerini de tercih edebilirsiniz fakat bana göre hem kullanışlı hemde görünüşü beklediğimden daha iyi olan terekli deniz başörtüsü modelleri aşağıda verilmiştir.

 

terekli deniz başörtüsü
terekli deniz başörtüsü

 

Yukarıda görmüş olduğunuz model haşema üzerine çok uygun olup, tarzı ve görünüşü ile dikkat çekmektedir. Bu tarz modelleri sizde deneyebilirsiniz, artık bu modeller bir çok marka tarafından yapılıyor.

 

terekli deniz başörtüsü modelleri
terekli deniz başörtüsü modelleri

 

Yeşil model çok hoşuma gitti, bu tarz bir terekli başörtüsü modelini haşema ile kombinlemek çok kolay olacaktır. Haşemalar da artık çok değişkenlik gösteriyor. Fakat bu renkte bir deniz başörtüsünü her türlü haşema ile kombinlemeniz mümkündür.

 

terekli deniz başörtü modeli
terekli deniz başörtü modeli

 

benim en çok sevdiğim modanisanın bu tarz modelleri oldu gerçekten sade ve çok yakışıyor. İlla terekli modeller tercih etmenize gerek yok fakat terekli model tercih ederseniz, en azından şapka konusuna da çözüm bulmuş olursunuz, yüzünüz gölgede kalır, yanmaz. Bu sebeple ben terekli modelleri daha çok tercih ediyorum.

siyah terekli deniz başörtüsü
siyah terekli deniz başörtüsü

 

Bu tarz siyah modeller her türlü haşema ile gidiyor, gördüğünüz gibi haşemanın rengi de önem taşıyor. Siyah deniz başörtüsünü her türlü haşema ile kullanabilirsiniz diyebiliriz.

 

mavi terekli deniz başörtüsü
mavi terekli deniz başörtüsü

 

Bu parlak modeli de çok beğendim, bu görselden sonra da daha fazla model için galerimize bakabilirsiniz. Yorumlarınız bizler için çok değerlidir, yorumlarınızı yazı sonuna yapabilirsiniz. Bu tip ilginç, kullanışlı ve güzel detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz bizi takip etmeye devam edin.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status