SaçSaç BoyasıSaç Rengi

Terrakota Saç Rengi

Yazın saçlarınızın canlı ve ışıltılı gözükmesini istiyor ve saç renginizde bir değişikliğe mi gitmek istiyorsunuz, o halde Terrakota saç rengi ile sizi tanıştırmak isteriz.

Işıltılı bronz kahvenin saçlarınızda yer aldığını hayal edin. Tabi ki cilt alt tonlarına göre terracota saç rengini elde etmek için kahverenginin farklı tonlarını denemek gerekiyor. Daha fazlası için okumaya devam edin!

 

Terrakota Saç Modelleri
Terrakota Saç Modelleri

 

Terracota Nasıl Bir Renk

 

Terrakota Kızıl Saç Modeli
Terrakota Kızıl Saç Modeli

 

Sıcak kahve tonlarının başında gelen Terracota saç rengi, özellikle cildi solgun ve mat gözükenler için mükemmel bir eşleşme. Zira, kahverengi saç tonunun canlı olan renkleri arasında yer alan terracota, sizlere canlı ve sıcak bir hava katacaktır. Bu sayede, daha dinç ve dinamik bir görünüme kavuşmuş olacaksınız.

 

Terrakota Saç Rengi
Terrakota Saç Rengi

 

Bu renk, bronz kahverengin ışıltılı halidir. İçerisinde bronz ve karamel yansımalar yer alıyor. Ayrıca, kahverenginin en parlak ve canlı tonlarından biridir. Eğer saç renginizin cansız ve mat olduğunu düşünüyor ve canlı ve parlak bir görünüm katmak istiyorsanız, terracota saç rengini düşünebilirsiniz.

 

Terrakota Saç
Terrakota Saç

 

Terrakota Saç Rengi Kimlere Yakışır

 

Terrakota Saç Renkleri
Terrakota Saç Renkleri

 

Terrakota saç rengi, sıcak alt tonu olan esmer ve buğday tenli kadınlarda oldukça mükemmel durmaktadır. Bu saç rengi, saça parlaklık ve canlılık kattığı için esmer ve buğday tenliler bu renge bayılacak!

Eğer orta cilt alt tonuna sahipseniz, o zaman da bronz ışıltılı kahve saç rengi düşünebilirsiniz.  Açık tenlilerde ise, kahverenginin sıcak tonlarından badem kahvesi saç rengi son derece ideal. Terracota saç rengi gibi görünüm katacaktır.

Terracota saç rengi kullanan ünlüler arasında Jessica Chastain’i görmekteyiz.

Terrakota Saç Rengi Nasıldır
Terrakota Saç Rengi Nasıldır

 

Koleston 6/74 Terrakota Saç Rengi Kullananlar

 

Terrakota Saç Rengi Kimlere Yakışırı
Terrakota Saç Rengi Kimlere Yakışırı

 

Koleston 6/74 Terracota saç rengini kullananların yorumlarını sizler için bu yazıda yer verdik. Saçlarınızı bu renge boyatmak istiyor ama kararsızsanız, yorumlara bir göz atmanızı öneririz.

  • Terracotta’yı 2 hafta önce aldım ve kuaförümün “boyama, saç rengin şu an koyu, tutmaz” demesine karşın boyadım. Nasıl güzel bir renktir o, nasıl ışıl ışıl, nasıl parlak.
  • Ben de 2 kez terrakotaya boyadım. Çok güzel bir renk. 2. boyamamda tam kızıl kahve olmuştu. Akınca da karamel oluyor. Elegan kahvenin üstüne yapmıştım. Güzel bir renk….
  • Çok güzel bir boya. Tekrar alacağım, tavsiye ederim.. Koyu saçlı olduğum için istediğim renk oldu.
  • 6 senedir kullanıyorum, çok beğeniyorum, sürekli aynı rengi boyayınca renk çok güzel tutuyor.

Hüner Biber

16 Mayıs 1993 yılında Rize'de doğdum. 2020 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. Okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven biri olarak güncel ve trend olan konuları sizinle paylaşacağım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status