GenelTesettürTesettür Giyim

Tesettür Eşofman Takımı Modelleri

Tesettür eşofman takımı modelleri birbirinden farklı modelleri ile dikkat çekiyor. Bu yıl hem yürüyüş, koşu için hemde rahat giyinmek için penye tarzı eşofman takımı modelleri mevcut.

Ben sizin için beğendiğim 25 modeli derledim. Bu modeller arasında hem sokakta giyilecek modeller hemde dışarda giyilecek modeller olmasına dikkat çektim.

 

Beyaz Gri Petrol Mavisi Eşofman Takımı
Beyaz Gri Petrol Mavisi Eşofman Takımı

 

Tesettür Eşofman Modellerine Genel Bakış

 

Açık Mavi Eşofman Takımı
Açık Mavi Eşofman Takımı

 

İlk olarak seçtiğim modelleri burada yayınlayacağım fakat tüm modelleri tesettür eşofman takımı isimli yazımda toplayacağım. Bu yıl çok şık çok renkli modeller ve sadelikten ödün vermeyen düz gri, siyah modeller ön plana çıkıyor.

 

Siyah Gri Tesettür Eşofman Modelleri

 

Siyah Kapşonlu Tesettür Eşofman
Siyah Kapşonlu Tesettür Eşofman

 

Bu modeller bir çok çeşitli firmaya ait olan tesettür eşofman takımı modelleri, bir çoğu penye olsa da terletici özelliğe sahip naylon olanları da mevcut.

 

Siyah Gri Eşofman Takımı
Siyah Gri Eşofman Takımı

 

Bilindiği üzere naylon olanlar daha çok yürüyüş, koşu gibi sporlarda terletsin diye kullanılmaktadır. Bu çeşit naylon kumaşın terlemeye daha fazla katkısı bulunmaktadır.

 

Gri Tesettür Eşofman Modeli
Gri Tesettür Eşofman Modeli

 

Tesettür eşofman takımı modelleri bu yıl şık desenleri ve parlak renkleri ile dikkat çekiyor. Yeşil, lacivert, bordo renkleri ile öne çıkan tesettür eşofman takımı modelleri elif işlemesi ve diğer farklı işlemeleri ile göz alıyor.

 

Mor Tesettür Eşofman
Mor Tesettür Eşofman

Eşofman tesettürlü bayanlar için günlük hayatta büyük kolaylık oluyor, tesettür eşofman takımı ile dışarı çıkıp bir market alışverişi kolaylıkla yapılabiliyor. Bu yüzden genelde ev hanımları tesettür eşofman takımı tercih ediyor.

 

Açık Yeşil Siyah Beyaz Eşofman
Açık Yeşil Siyah Beyaz Eşofman

 

Mavi Gri Eşofman Takımı
Mavi Gri Eşofman Takımı

 

Tesettür eşofman takımı kolay kullanışı ve spor yaparken rahat hareket etmek için giyinebilmesi sayesinde sıkça tercih edilebiliyor.

 

Pembe Tesettür Eşofman
Pembe Tesettür Eşofman

 

Diğer tüm eşofman takımı modellerini diğer yazımda sizlere sunacağım. Düşüncelerinizi ve fikirlerinizi yoruma yazabilirsiniz. Bir de bu yazı ile ilgili bir video paylaşacağım. Umarım seçtiğim eşofman modellerini beğenirsiniz.

Tesettür Eşofman Takımı Galerisi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status