DüğünGenelTesettür Gelin Başı

Tesettür Gelin Başı Modelleri 2023

Gelecek yaz gelin mi olacaksınız. En iyi gelin aksesuarlarını arıyorsunuz bulamıyor musunuz? Sizin için en mütevazi ve en gösterişli tesettür gelin başı modelleri ve 20’den fazla görseli bu yazımızda sizlere sunuyoruz. Gelinliğinin görünüşünü tamamlayacak tüm gün en çok göze çarpan parça olacak tesettür gelin başı çok büyük öneme sahiptir.

Bu yazımızda sizlerin işini kolaylaştırıyoruz. En farklı, en güzel, en şık modelleri sizlerin beğenisine sunuyoruz, çok farklı modeller var, burada gördüğünüz ve gelinliğe yakışan modeli derhal kuaförünüze yaptırabilirsiniz.

 

İçindekiler

Tesettür Gelin Başı Modelleri

 

canlı çiçekli tesettür gelin başı modeli
canlı çiçekli tesettür gelin başı modeli

 

Çoğu insan gelenekselci olduğu için geleneksel gelin başı modellerini daha çok önerse de eski geleneksel modeller yeni gelinlikler ile pek uyuşmuyor.  O yüzden modern bir gelinlikle modern bir tesettür gelin başı tercihinde bulunabilirsiniz. Ana aksesuar olan gelin başı, kapalı gelinliklerin en önemli parçasıdır.

Bir çok kapalı gelinlik modeli tasarımı var, sizi heyecanlandıran modeli alacaksınız fakat bu modelle güzel bir tesettür gelin başı modeli ile kombinlemeniz gereklidir. Bu yazıda vermiş olduğumuz görsellerden muhtemelen sizi heyecanlandıran ve gelinliğinize uygun modeli bulacaksınız. 20’den fazla modeli yazı sonunda bulunan galeriden görmeniz mümkündür.

 

Sade İnce Tesettür Gelin Başı Modeli

 

sade ince tesettür gelin başı modeli
sade ince tesettür gelin başı modeli

 

Son yıllarda sade gelin başı modelleri daha çok tercih ediliyor fakat, bu sade gelin başı modellerinin tek sorunu sade bir gelinlikle göze hoş geliyor olması. O yüzden yazı başında da söylediğimiz üzere gelinlik tercihi de gelin başı seçimi konusunda oldukça önem taşımaktadır.

 

En Güzel Tesettür Gelin Başı Modelleri

 

en güzel tesettür gelin başı modelleri
en güzel tesettür gelin başı modelleri

 

Bu yazımızda editör seçimi 30’dan fazla en güzel tesettür gelin başı modelleri ve bunların yorumlarını paylaşıyoruz. Bu modeller ile ilgili soru ve görüşlerinizi yazı sonunda bulunan yorum bölümünden bizlerle paylaşmanız mümkündür.

 

İnci Taçlı Tesettür Gelin Başı Modelleri

 

inci taçlı tesettür gelin başı
inci taçlı tesettür gelin başı

 

 

Ben bu tarz inci taçlı tesettür gelinlik modellerini çok beğenmiyorum, fakat yinede farklı bir alternatif olabilir, eğer sade bir gelinliğe sahipseniz bu tarz inci taçlı tesettür gelin başı modeli sizlere yakışabilir.

 

Tesettür Gelin Başı Modelleri İncelemesi

 

Tesettür Gelin Başı Modeli
Tesettür Gelin Başı Modeli

 

Yeni trend ise yukarıda gördüğünüz tesettür gelin başı modellerinden oluşmaktadır. Bu tarz sade bir gelin başı ile görselde kullanılan taç kullanılmaktadır.

 

İnci İşlemeli Gelin Başı Modelleri

 

incili işlemeli tesettür gelin başı
incili işlemeli tesettür gelin başı

 

İnci işlemeli modeller her daim tesettür gelin başı için kullanılan modeller arasında yer alsa da yerini canlı çiçekli tesettür gelin başı modellerine bırakıyor.

 

Gerçek Çiçekli Tesettür Gelin Başı Modeli

 

gerçek çiçekli tesettür gelin başı modeli
gerçek çiçekli tesettür gelin başı modeli

 

Son zamanlarda en çok kullanılan gerçek çiçekli tesettür gelin başı modelleri yavaş yavaş inci taçların yerini alıyor. Gayet şık ve mis gibi kokan gerçek çiçekli bu tarz gelin başları en çok doğal çekimlerde çok fazla göze çarpıyor. Fiyatları inci taçlara göre pahalı olsa da editörlerimiz tarafından tercih edilen bir modeldir.

 

Sade Tesettür Gelin Başı Modelleri

 

sade tesettür gelin başı
sade tesettür gelin başı

 

Sade gelinlikten hoşlananlar ve kır düğünü yapmak isteyenler bu görselde ki gelin başından hoşlanacaktır. Son yıllarda modaya giren avrupai sade gelinlikler ile birlikte çok şık bir ikili oluşuyor sade basit taçlar.

 

Yapraklı Tesettür Gelin Başı

 

yeşil yapraklı tesettür gelin başı
yeşil yapraklı tesettür gelin başı

 

Son olarak bu yapraklı ilginç gelin başı modelini de sizlere tanıtmak istedik. Bu da son moda tesettür gelin başı modelleri 2020 yılı modelleri arasında yer alıyor. Bu yazımızda ki modellere ek olarak aşağıda sizler için 20’den fazla tesettür gelin başı modelleri ve görsellerine yer verdik. Lütfen fikir ve düşüncelerinizi yorum bölümüne yazmaktan çekinmeyin.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status