GenelTesettür

Tesettür Kaban Modelleri 2023

Kış aylarına girdiğimiz bu günlerde dışarıya çıkarken en çok ihtiyaç duyduğumuz şey bizi sıcak tutacak ama bir o kadar da şık gösterecek kıyafetlerdir. Elbette dış giyim söz konusu olunca kabanlar en başı çekiyor. Tesettürlü olan ya da olmayan herkesin kullandığı bu parça her sezon ufak da olsa değişimlere uğruyor ve trendlerde yerini alıyor.

Tesettürlü kadınlar daha çok, etek boyu uzun olan kabanları tercih ediyorlar. Kabanlar çoğunlukla desensiz ve tek renkli kıyafetlerdir. Ancak içine girdiğimiz sezonda trençkotlarda ve diğer tesettür elbise modellerinde olduğu üzere kare desenleri görmek mümkün.

 

kaşe tarz tesettür kaban
kaşe tarz tesettür kaban

 

Azınlıkta olsalar da zevkinize hitap ettiği sürece kullanabilirsiniz. Düz olan kabanlara hareket katması açısından genellikle aksesuar kemer ekleniyor. Uzun yıllardır kullanılan bu tarz günümüzde de varlığını sürdürmekte. Kabanların; düğmeli, fermuarlı ya da kemerli modelleri mevcut.

 

Tesettür Kaban Modelleri

 

gri tesettür kaban modeli
gri tesettür kaban modeli

 

Bu yazımızda tesettür kaban modelleri ve 20’den fazla modeli yazımızda bulabilirsiniz, tesettür giyim de kışın çok fazla yer tutan tesettür kaban modelleri, armine gibi bir çok markanın internet sitesinden bulabilirsiniz. Biz bu yılın en moda en farklı tesettür kaban modelleri 2020 yılına damga vuracak modelleri, sizler için seçmeye çalıştık.

 

Armine Tesettür Kaban Modelleri

 

mor tesettür kaban modelleri
mor tesettür kaban modelleri

 

Armine her sezon olduğu gibi bu sezon da şıklığıyla ön planda olmaya devam ediyor. bu kış, Armine’nin kaban reyonunda yakası tüylü detaylara sahip olan kabanlar göreceksiniz. Birden fazla renk seçenekleri sunmasının yanı sıra farklı kumaşlarla da yerini aldı. Kabanlarının hepsi uzun değil elbette.

 

tesettür kaban modelleri
tesettür kaban modelleri

 

Diz altı, diz üstü ya da bel hizasında boylara sahip kabanları bulunuyor. Kabanlarının çoğunda kapüşon kullanmışlar ve kapüşonları da tüylerle renklendirmişler. Sanırım bu kış her rengin konusaşacağı bir mevsim olacak.

 

yeşil lüks tesettür kaban
yeşil lüks tesettür kaban

 

Çoğunlukla mavi, hardal, yeşil ve pembe renkleri ön planda. Genellikle koyu renkli kabanlara alışık olsak da alışkanlıkları bıraktıracak kadar güzel kabanlara sahip. İki tarafı farklı kumaşlardan oluşan kabanları da mevcut. 

 

Tesettür Kaşe Kaban Modelleri

 

siyah tesettür kaban modeli
siyah tesettür kaban modeli

 

 

Kaşe kumaşı kış aylarında erkek kadın herkesin tercih ettiği bir kumaş türü. Kabanlarımızın özellikle kaşeden yapılması hem sıcak tutuyor hem de havalı bir tutum sergiliyor. sanırız ki kaban modelleri arasında en çok çeşide sahip kabanlar, kaşelerden yapılanlardır. Kısası, uzunu, renklisi, süslüsü, sadesi ve daha bir çok tür.

 

koyu kahverengi tesettür kaban
koyu kahverengi tesettür kaban

 

Bu kadar farklı seçenekler sunan kaşe kabanlar, tesettürlü kadınlar için de vazgeçilmez. Kaliteli bir kaşe kabanın fiyatı normal kabanlardan biraz daha fazla olabiliyor ama emin olun uzun yıllar giyinebileceğiniz ve  modasını asla yititmeyecek bir parça. Tesettür giyimde hem etekle hem de pantolonla kombinlenebilen birçok kaban bulunmakta.

 

kaşe tesettür kaban
kaşe tesettür kaban

 

Genel tarzınızın spor ya da klasik olması yönünde tercih yapabilirsiniz. Bileğe kadar uzun kabanların paça kısımları bir süre sonra temas sebebiyle yıpranabilir. Bu durumda ufak bir terzi işlemiyle yepyeni olacaktır. Her türlü kullanışlı olan kaşe kabanlar havalar ısınana kadar bizlerle kalmaya devam edecek. 

 

Kışlık Kaban Kadın Tesettür Modelleri

 

kahverengi tesettür kaban modeli
kahverengi tesettür kaban modeli

 

Tesettür giyimde kadınların birçok tarzı bulunmakla birlikte birden fazla tarzı tercih eden kadınlar da bulunmakta tabi ki. Bu nedenle kabanlar da çeşitlilik gösteriyor. Mesela pantolon kombinleri yapıyorsanız kısa kabanlar pantolonunuzun şıklığını kapatmadığı gibi size de daha fazla hareket imkanı tanıyacaktır. Etek giyiniyorsanız da uzun kabanları tercih edebilirsiniz. Her ikisinin de ortası olan bilek boydaki kabanlar ise genellikle klasik kombin yapan kadınların tercihi oluyor. 

 

 

vizon tesettür kaban
vizon tesettür kaban

 

Aşağıda ki galeriden tüm görsellere ulaşabilirsiniz. Çok farklı modeller ve tarzlar bu yıl bizler ile buluşuyor. Lütfen değerli yorumlarınızı eksik etmeyiniz, fikir ve görüşlerinizi galeri sonunda ki yorum bölümüne bırakabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status