TesettürTesettür Giyim

Tesettüre Giren Ünlüler

Bu yazımızda sizlere tesettüre giren Türk ünlüleri vereceğiz ve bazılarının kapanma hikayelerinden bahsedeceğiz. İçlerinde bir çok bildiğiniz ünlülerde mevcut.

Tarzı ve şal bağlama biçimleri olsun çok farklı olan bu ünlülerin tüm görsellerini galerimizde bulabilirsiniz. Ayrıca önceki yazımızda yabancı tesettür ile kamera karşısına geçen ünlüleri de verdik yazı içerisinde linkini vereceğim.

 

İkbal Gülpınar Tesettüre Girdi

 

Tesettüre Giren Ünlüler İkbal Gürpınar
Tesettüre Giren Ünlüler İkbal Gürpınar

 

Tesettüre giren ünlülerde sevilen sunucu İkbal Gürpınar umre ziyaretinden sonra içindeki sese kulak verip, manevi hayatı seçenler arasında yerini aldı.

Gürpınar bir röportajında o anı şöyle anlattı: ‘Dördüncü kez Umre´ye gittim. Daha önce başımı kapatma niyetim yoktu. İşimden dolayı böyle bir şey yapamayacağımı düşünüyordum. Kabe’de namaz kılarken içime bir ses geldi “İçimdeki ses kapanmalısın dedi.”

 

Tuğçe Güder Kapandı

 

Tuğçe Güder
Tuğçe Güder

 

Afrika kökenli Tuğçe Güder ise kapandıktan sonra sektörden tamamen ayrılmıştır, kendi kabuğuna çekilerek bir yaşam kurmuştur. Önceden mankenlik yapmaktaydı.

 

 

Ralli Pilotu Burcu Çetinkaya’da Kapandı

 

Tesettüre Giren Ünlüle Burcu Çetinkaya
Tesettüre Giren Ünlüle Burcu Çetinkaya

 

Tesettüre giren ünlülere başka bir örnek ise Türkiye’nin tanınmış ralli pilotu Burcu Çetinkaya. Tesettüre girdikten sonra olumlu-olumsuz birçok eleştiriyle karşılaştı. Güçlü duruşuyla eleştirilere göğüs gererek aldığı kararının arkasında durdu.

 

Yabancı Ünlülerin Tesettürlü Görselleri

 

 

Burcu Çetinkaya Kapandı
Burcu Çetinkaya Kapandı

 

Serra Karaçam ise TV habercisi ve programcısıdır, uluslar arası ilişkiler mezunudur, o da tesettürü seçen ünlüler arasında yerini aldı.

 

Serra Karaçam Kapandı
Serra Karaçam Kapandı

 

Ünlü Yeşilçam sinema oyuncusu Necla Nazır’da kapanan ünlüler arasında yer alıyor.

 

Tesettüre Giren Necla Nazır
Tesettüre Giren Necla Nazır

 

Dizilerde gördüğümüz Büşra Ayaydın, ünlü fenomen prodüksiyon Kurtlar Vadisi dizisinde de oynamıştır. Büşra hanımda tesettüre giren Türk ünlüler arasında yerini almıştır.

 

Büşra Ayaydın Tesettüre Girdi
Büşra Ayaydın Tesettüre Girdi

 

Sevda Demirel’i her ne kadar Hande Ataizi ile tanısakta aslında şarkıcı, sinema oyuncusu ve programcıdır. Gaziantep doğumludur ve liseyi Almanya’da okumuştur. Kendisi de tesettüre girmeyi seçen ünlüler arasında yer alıyor.

 

Sevda Demirel Kapandı
Sevda Demirel Kapandı

 

Son olarak aşağıda diğer tesettüre giren Türk ünlülerin görsellerine erişebilirsiniz. Galerimizi verdik ayrıca yazı içine Başörtüsü yada şal ile objektif karşısına geçen yabancı ünlülere ait içeriğimizi de verdim, umarım beğenirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status