Kim Kimdir

Tutku Dalmaz Kimdir?

Psikolog, Gazeteci, TV programı sunucusu Esra Ezmeci’nin eski eşi Tutku Dalmaz kim olduğu, ne iş yaptığı ve daha fazlası hakkında bilgi için içeriğimize göz atabilirsiniz.

İçindekiler

Tutku Dalmaz Evli Mi?

2005 yılında Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci ile evlenen Tutku Dalmaz, 2015 yılında anlaşamadıkları gerekçesiyle boşandılar. Bu evlilikten Tuğra Dalmaz adında erkek çocukları bulunmaktadır. Tuğra Dalmaz’ın annesi Esra Ezmeci ile yaşadığı bilinmektedir.

Tutku Dalmaz Yeni Eşi

Dalmaz Center’ın sahibi Mehmet Dalmaz’ın oğlu Tutku Dalmaz 2005 yılında Psikolog Esra Ezmeci ile evlendikten sonra 2015 yılında boşandılar ve bu evlilikten sonra başka bir evlilik yapmadığı bilinmektedir.

Tutku Dalmaz Esra Ezmeci Ne Zaman Evlendi?

İç Mimar Tutku Dalmaz ile Psikolog Esra Ezmeci 2005 yılında evlendikten sonra 2015 yılında anlaşamadıkları gerekçesiyle boşanma kararı aldılar. Bu evlilikten Tuğra Dalmaz adında bir erkek çocukları vardır. Boşanma protokolüne Tuğra’nın velayeti annesi Esra Ezmeci’ye verildiği ve 500 lira iştirak nafakası verileceğine karar verildi.

Tutku Dalmaz Esra Ezmeci Oğlu Kim?

Psikolog Esra Ezmeci ile Tutku Dalmaz evliliğinden Tuğra Dalmaz isminde oğulları bulunmaktadır.

Tutku Dalmaz Kaç Yaşında?

İç Mimar Tutku Dalmaz’ın kaç yaşında olduğuna dair herhangi bir bilgi bulamadık.

Tutku Dalmaz Ne İş Yapar?

İstanbul’da bir zamanlar Etiler’in en popüler eğlence mekânı olan Dalmaz Center’ın sahibi Mehmet Dalmaz’ın oğlu Tutku Dalmaz asıl mesleği ne olduğu oldukça merak ediliyor. Tutku Dalmaz İç Mimar olarak hayatına devam etmektedir.

Esra Ezmeci Kimdir?

Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, 1 Ağustos 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini İstanbul Haliç Üniversitesi Psikoloji bölümünü 1. olarak bitirmiştir. Daha sonra, klinik psikoloji üzerine aynı üniversitede yüksek lisansını tamamladıktan sonra Adli Bilimler Doktorasına geçiş yapmıştır. Esra Ezmeci’nin doktorası halen devam etmektedir.

Psikolog Esra Ezmeci 2005 yılında İç Mimar Tutku Dalmaz ile dünya evine girmiştir. Ancak bu evlilik 2015 yılında anlaşmalı olarak bitirildi. Esra Ezmeci ve Tutku Dalmaz evliliğinden Tuğra Dalmaz adında oğlan çocukları bulunmaktadır.

tutku dalmaz
esra ezmeci eşi tutku dalmaz

İstanbul Çapa Devlet Hastanesi Psikiyatri Bölümü’nde stajını tamamladıktan sonra, uzman klinik psikolog olarak İstanbul Zeytinburnu Balıklı Rum Hastanesi’nde uzunca bir süre görev yapmıştır. Hali hazırda İstanbul Etiler’de TERAPİ EVRENİ adlı kendi terapi merkezinde psikolog olarak çalışmaktadır.

Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci bilişsel davranışçı terapi, geçmiş temizleme terapisi, aile,ilişki, evlilik danışmanlığı, çift terapisi ve online terapi hizmetleri vermektedir.

Esra Ezmeci Kitapları

  • “Süt Lekesi”
  • “Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir”
  • “Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever”
  • “Kararı Ben Veririm”
  • “İz Bıraktığın Kadar Varsın”

Esra Ezmeci Nasıl Ünlü Oldu?

Psikolog olarak çalışmasının yanında, birçok televizyon kanalında programlar sunmuş, ayrıca psikoloji üzerine yazılar yazmasının yanında, kitapları da bulunmaktadır. Özellikle çıkardığı ilk kitabı 2018 yılından itibaren çok satanlar listesinde yer almaktadır.

Hüner Çelik

16 Mayıs 1993 yılında Rize'de doğdum. 2020 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. Okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven biri olarak güncel ve trend olan konuları sizinle paylaşacağım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status