CinsellikGenelSağlık

Vemcaine Sprey Ne İçin Kullanılır | Vemcaine Sprey Cinsellik için Kullanımı

Vemcaine kremi yazımızda vermemizin sebebi çok farklı kullanımlarının olmasıdır. Yazımızda genel olarak vemcaine spreyi cinsellik için kullanımından bahsedeceğiz fakat ağda, epilasyon, diş ağrısı gibi konularda da yaygın olarak kullanılıyor.

Vemcaine spreyin en önemli özelliği lokal bir bölgeyi uyuşturmasıdır, küçük tıbbi müdahalelerde anestezi olarak tercih edilir.

İçindekiler

Vemcaine Sprey Cinsellik için Kullanımı

 

Kadınlar ve erkekler için vemcaine sprey cinsellik etkilerini ve ne sebeple kullanıldığını içeriğimizde inceleyeme çalışıtık. Ayrıca kullanan kadınların yorumlarına yer verdik.

Erken boşalan erkekler için tavsiye edilebilen vemcaine sprey, kadınlarda ise ilişki korkusu yaşayanlara tavsiye edilebiliyor.

 

Vemcaine Sprey Ne için Kullanılır

 

Vemcaine Sprey Ne İçin Kullanılır
Vemcaine Sprey Ne İçin Kullanılır

 

 

 

 

 

 

Tıpta topikal lokal anestezik olarak geçen vemcaine sprey içeriğinde %10 oranında lidokain barındırmaktadır.

Vemcaine spreyin kullanım alanı geniştir, diş hekimleri dişe iğne vurmadan önce o bölgeyi uyuşturmak için kullanabiliyor.

Ağda acısını çeken bilir, ağda acısını minimuma indirmek içinde zaman zaman vemcaine spreye başvurulduğu oluyor. Hatta lazer epilasyon öncesi kullanan dahi var.

 

Vemcaine Sprey Ne Kadar Sürede Etki Eder

 

Vemcaine Sprey Ne Kadar Sürede Etki Eder
Vemcaine Sprey Ne Kadar Sürede Etki Eder

 

 

 

Normal dozajı göze alıp konuşursak, vemcaine sprey etkisi 15-20 dakika arası sürmektedir. Fakat kullandığınız miktara bağlı olarak etki süresi değişkenlik gösterir. Vemcaine spreyi kullanmadan önce mutlaka prospektüsünü okuyunuz!

 

Vemcaine Spreyin Kadın için Cinsellikte Kullanımı

 

Vemcaine Spreyin Kadın için Cinsellikte Kullanımı
Vemcaine Spreyin Kadın için Cinsellikte Kullanımı

 

 

Bu kısma geçmeden önce şunu belirtelim, vajinusmus problemini ortadan kaldırmak, çözmek için doktora başvurmalısınız. Bu yöntem ilk gece korkusu olanlar için kullanışlı olabilir. Hatta bu yöntemle vajinusmus olup, çocuk isteyip, hamile kalan dahi var fakat vajinusmus problemi halen devam ettiği için psikoloğa devam ediyor.

Vemcaine sprey sürüldüğü bölgeyi uyuşturduğu için genel bir hissizlik vermektedir. Fakat yine de tedbir amaçlı kayganlaştırıcı kullanılmalıdır.

Genellikle kaygılı olan ve ilişkiden çekinen kadınlar tarafından tercih edilebiliyor. Vemcaine sprey kullananların yorumlarını da okuyup daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Vemcaine Sprey Cinsellik Erkek için Kullanımı

 

Vemcaine Sprey Cinsellik Erkek için Kullanımı
Vemcaine Sprey Cinsellik Erkek için Kullanımı

 

 

 

Erken boşalma problemi olanlar, çok erken gelenler için vemcaine sprey çözüm olabilir. Eğer gerekli miktar kullanırsanız, performansını arttırabilirsiniz. Ayrıca kokusunun olmaması diğer geciktiricilere göre size avantaj sağlar.

Öncelikle cinsel organınızın baş kısmına ve alt kısımlarına 3-4 kere sprey sıkıp sıvazlayarak yedirin, sonrasında 15 dakika bekleyin, 15 dakika içerisinde etkisini gösterecektir.

Eğer erken boşalma probleminiz yok ve normal bir performansınız varsa 45 dakikaya kadar dayanıp, doruğa ulaşabilirsiniz.

 

Vemcaine Sprey Kullananlar

 

S. Hanım:

Vajinusmus sorunum vardı ve internetten araştırarak vemcaine pump spreyi keşfettim ve denedim. Spreyi kullandığımda cinsel organımda bir hissizlik oluştu fakat ilişki sonrası tuvalete çıktığımda aşırı derecede yanma ve acı oldu. Tam olarak birleşme de sağlanmadı, parmak egzersizleri yapmayı denesem de tam olarak başarılı olamadım.

L. Hanım:

Spreyi kullandım, hissizlik oluyor evet ama sonrasında tuvalete çıktığınızda yanma ve acı hissi oluşuyor. Vajinusmus problemini ortadan kaldırmak için bir psikologdan destek almayı düşünüyorum. Bende işe yaramasa da sizde işe yarayabilir.

Z. Hanım:

Spreyi kullanım faydasını görenlerdenim, spreyi 4-5 doz şeklinde cinsel organıma uyguladım ve hissizlik oluştu.

H. Hanım:

Ben bir çok kez kullandım, kullanacaklara en önemli tavsiyem çok az sıkmanız. Çünkü çok sıktığınızda ilişki esnasından o bölge hissiyatını kaybettiğinden dolayı ne kadar kastığınızı anlamıyorsunuz ve etkisi geçince yanma ve ağrı oluyor. Bu sebeple çok fazla içine sıkmayın, ayrıca fazla sıkıldığında tahriş yapabiliyor, tabi ilişki esnasında anlamıyorsunuz.

Vemcaine Sprey Ağda için Kullanılır Mı

 

Vemcaine Sprey Ağda için Kullanılır Mı
Vemcaine Sprey Ağda için Kullanılır Mı

 

 

Acı eşiğiniz düşükse, acıyı en aza indirgemek için vemcaine spreye başvurabilirsiniz. Çok fazla sıkmadığınız sürece zararı ve yan etkisi bulunmamaktadır.

Sıktığınız bölgede his kaybı yaşatarak, duyduğunuz acıyı en aza indirgemektedir.

 

Vemcaine Sprey Diş Ağrısı için Kullanılır Mı

 

Vemcaine Sprey Diş Ağrısı için Kullanılır Mı
Vemcaine Sprey Diş Ağrısı için Kullanılır Mı

 

Vemcaine sprey diş etini uyuşturmak için kullanıldığını söylemiştik, ayrıca şiddetli diş ağrılarında da kullanılabiliyor. Anestezik etkisi sayesinde uygulanan bölgeye uyuşma sağlıyor.

Prospektüsünü okumadan diş için kullanmayın, günde 20 spreyden fazlası önerilmemektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status