GenelSaçSaç Bakımı

Vişneli Turta Saç Boyası

Schwarzkopf markasının Pure Color serisinin Vişneli Turta saç boyası, ortaya çıktığı yıldan bu yana severek kullanılmaya devam ediyor.

Vişneli Turta saç boyası gerek kalıcılığı gerekse saçı yıpratmayıp aksine parlaklık ve yumuşaklık vermesiyle oldukça tercih ediliyor.

Bugün sizlere Schwarzkopf Pure Color Vişneli Turta saç boyası hakkında bilgiler vereceğiz.

 

Schwarzkopf Pure Color

 

Schwarzkopf Pure Color
Schwarzkopf Pure Color

 

İlk kalıcı jel boya olan Schwarzkopf Pure Color, içeriğinde bulunan Aquaxyl, Aloe vera ve kaktüs ile saçı yumuşatır, parlatır ve nemlendirir.

“Saçın seçme şansı olsa O’nu seçerdi” sloganıyla piyasalarda yerini alan Pure Color, saçı sadece boyamakla kalmaz; saç beyazlarını da kapatarak uzunca bir süre kalıcılık sağlar.

 

Pure Color Vişneli Turta 6.88

 

Pure Color Vişneli Turta 6.88
Pure Color Vişneli Turta 6.88

 

Schwarzkopf Pure Color Vişneli Turta saç boya numarası 6.88 olarak internette satışı yapılan yerlerde aratıp veya mağazaya gidip direkt satın alabilir ve bu muhteşem renkle saçınızı birleştirebilirsiniz.

 

Vişneli Turta Saç Boyası Kullananlar

 

Vişneli Turta Saç Boyası Kullananlar
Vişneli Turta Saç Boyası Kullananlar

 

Pure Color Vişneli Turta 6.88 saç boyası kullananların yorumlarını derledik. Kısacası kullananlar oldukça memnun ama sizlerle tekrar bir göz atalım.

  • Çok uzun zamandır saçımı kızıl boyuyorum. Gerek fiyatı gerek kalitesiyle son zamanlarda bu boyadan vazgeçemiyorum. Saçı yumuşatıyor ve akınca bile kötü bir renk bırakmıyor.
  • Saçları yıpratmıyor. Boya sonrası yumuşacık oluyorlar. Diğer boyalar gibi kötü kokmuyor. Normalde kullandığım bir ürün, fiyatı uygun olduğu için aldım.
  • Jel olması büyük avantaj ve ayrıca kullanımı çok pratik. Ayrıca fiyat piyasaya göre uygun. Renk muhteşem
  • Muazzam bir boya. Hem kalıcı hem de saçı asla yıpratmıyor. Ömürlük boyamı buldum resmen. Saça verdiği kızıl renk de hiç absürt değil ve çok güzel duruyor.

Gratis Vişneli Turta Saç Boyası

 

Vişneli turta saç boyası kutu içerisinde Aloe vera ve kaktüs birleşimiyle saç boyası ve jojoba yağlı saç bakım kremi bulunuyor. Ayrıca boyarken bulaşmıyor ve damlamıyor ve Aloe vera, jojoba yağı ve kaktüs ile saça nem etkisi sağlıyor.

Vişneli Turta saç boyası kullanımı oldukça pratik olmasıyla bir diğer tercih edilme nedenidir diyebiliriz.

Saça uygularken önce karıştırıp çalkalayın. Daha sonra saçınıza uygulayın ve belli bir süre bekleyin. Ardından saçınızı durulayıp üzerine saç bakım kremini uygulayınız. Tekrardan saçınızı yıkayıp kurulayın. Hepsi bu kadar!

Gratis mağazasında Vişneli turta saç boyası 22 TL gibi fiyatlarda bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status