Kombin

Yağmurlu Hava Kombinleri

Her mevsimin kendince güzel yönleri var. Yağmur ise hangi mevsim olursa olsun insanların yaşamlarını bir biçimi ile etkiler.  Birçok mevsimde yaz kış sonbahar yağmur yağar ve insanlar böylesi günlerde sokağa nasıl çıkacağı konusunda şaşırıp kalırlar ama yağmur az da yağsa çok da yağsa insanların yaşamlarına bir güzellik katar, romantik bir havası vardır ve buna uygun olarak giysiler seçilmesi gerekir.

Ama yağmurlu günlerin olmazsa olmazı kişinin kendi kombinine uygun olarak şemsiye almasıdır. İster çanta içine giren, ister daha büyük ebatlı düz ya da desenli bir şemsiye hem yapılan kombini tamamlamak, hem de yağmurdan korunmak için kişilerin yanında bulundurulmalıdır. Onun dışındakiler kişinin kendi tercihleri ile alakalıdır. Yok şemsiye kullanamıyorum diyenler için mevsimine uygun şapka, bere gibi aksesuarlar da ihmal edilmemeli ve kişilerin yanında bulundurulmalıdır.

 

Yağmurlu Hava Kombinleri ile İlgili İpuçları

 

yeşil montlu yağmur kombini
yeşil montlu yağmur kombini

Yağmurlu hava kombinleri ile ilgili 18 adet görsele yer verdiğimiz bu yazımızda sizde kendi stilinize göre bu görsellerden örnek alarak bir stil yapabilirsiniz. Çok faklı, çok çeşitli modellere yer verdik, umarım seversiniz. Yazı sonunda ki galerimize tıklamayı unutmayın nitekim editör seçimi tüm görselleri orada bulabilirsiniz.

 

Yağmurlu Hava Kombinleri Nasıl Yapılır

 

yağmurlu havalar için sade kombin
yağmurlu havalar için sade kombin

 

Yağmurlu günlerde yapılacak kombinlere örnek vermek gerekir ise öncelikle kesinlikle bir dış giyim ürünü olmalıdır. Bu dış giyim ürünü olarak örneğin uzun bir trençkot seçildiğinde skinny jean ya da uzun salaş etekler ve botie tarzı ayakkabılar ile tamamlamak mümkündür.

 

çok tarz kışlık kombin
çok tarz kışlık kombin

 

Ama deri tarzında daha klasik bir ceket giyiliyor ise o zaman havanın durumuna göre balıkçı yaka kazaklar, uzun deri çizmeler, kalem etekler ile iş için uygun olan bir kombin yapılabilir.

Daha spor olmak isteyenler için ise spor kapüşonlu bir ceket, spor formda ayakkabılar ve içinde trikolar giyilebilir.

İlle de mini etek diyenler ise uzun bacağı saran çizmeler ve bol kazaklar ile kombin yanına başlarına kasket takabilirler.

 

Yağmurlu Hava Kombinleri Yaparken Nelere Dikkat Etmeli?

 

yağmurlu havalar için kot tulum
yağmurlu havalar için kot tulum

 

Yağmurlu havalarda kombin yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli husus kişinin ayağına giyecek olduğu ayakkabılardır. Kesinlikle ayağı üşümeyeceği, olabildiğine yağmur geçirmeyecek türden ayakkabılar seçilmelidir.

 

yağmurlu havalar için deri ceketli kombin
yağmurlu havalar için deri ceketli kombin

 

Bunun yanında hangi mevsimde yağmur yağdığına göre dış giyim parçaları tercih edilmelidir. Deri ceket ya da ince bir trençkot seçerken tamamen dönemsel koşullara göre tercih yapılmalıdır.

 

 

Yağmurlu Hava Kombinleri
Yağmurlu Hava Kombinleri

 

Ayrıca yine ayakkabı seçiminde kişinin yağmurda ayaklarının kayma olasılığı göz önünde alındığında ayağının kaymayacağı türden ayakkabı seçimlerine gidilmelidir. Olabildiğine deri tarzı, altı kalın ayakkabılar tercih edilmelidir.

 

Yağmurlu Hava Kombini ile Oluşturulan 10 Farklı Model

 

siyah beyaz kış kombini
siyah beyaz kış kombini

 

Bu kısımda bu yılın en güzel 10 kombinini değerlendiriyoruz ve bu kombinlere ait görseller vereceğiz, çok farklı tarzları bir arada göreceğiniz galerimizi aşağıdaki herhangi bir görsele tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Bu kombinleri sizler için seçtik farklı tarzda önerileriniz varsa lütfen yorum kısmında belirtiniz. Daha farklı yazılarımızdan tüm kış kombinlerini görebilirsiniz. Galerimize girmek için aşağıda ki herhangi bir yağmurlu hava kombinleri görseline tıklamanız yeterli olacaktır.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status