GenelKombin

Yeşil Kadife Elbise Modelleri

Kadife elbiseler tarihe katıldığı günden beri varlığını sürdüren ve modası da asla geçmeyen bir parça. Özellikle sonbahar ve kış aylarında elbise denince aklımıza gelen ilk seçeneklerden biri olma özelliğine sahip. Kadifeden yapılan elbiselerin de ayrı bir albenisi olduğu herkesin malumu. Ve kadifenin bu çekiciliği yeşilin zarafetiyle birleşince ortaya mükemel modeller çıkıyor. Yeşilin birbirinden farklı onlarca tonu var. Hemen hemen her tonunu sevdiğimiz yeşilin elbiselerdeki duruşuna bakalım.

 

Yeşil Kadife Elbise Modelleri İncelemesi

 

açık yeşil Yeşil Kadife Elbise Modeli
açık yeşil Yeşil Kadife Elbise Modeli

 

Yeşil kadife elbise modelleri farklı stil ve tarzlarda karşımıza çıkıyor. Çok farklı modeller ve çeşitli kombinleri yazı sonunda ki galerimizde ki görsellere tıklayarak ulaşabilirsiniz. En sevdiğiniz modellerin altına yorum yapabilirsiniz. Editörlerimiz tarafından sizler için seçilen tüm görseller yazımızdadır.

 

big sizeGreen Velvet Dress
big sizeGreen Velvet Dress

 

Kısa Yeşil Kadife Elbise Modelleri

 

mini Yeşil Kadife Elbise Modelş
mini Yeşil Kadife Elbise Modeli

 

Sevdiğiniz elbise modellerine ve zevkinize göre binlerce kadife elbise bulmanız mümkün elbette. Bunun için de vücudunuzu tanıyıp ona uygun elbiseler almak en mantıklı karar olacaktır. Ayrıca sevdiğiniz dekolteleri de göz önünde bulundurmanızda fayda var.

 

yakalı Yeşil Kadife Elbise Modeli
yakalı Yeşil Kadife Elbise Modeli

 

Mesela bacaklarınızın güzel olduğunu düşünüyorsanız kısa modellere sahip elbiseler sizin için iyi bir seçenek olacaktır. Bu elbiselerin dantel detaylarına sahip olması size daha kadınsı bir hava katacaktır. Eğer şık ama klasik olmayan modeller istiyorsanız triko elbiselere yönelmenizi tavsiye ederiz. Çünkü kadifeden yapılan elbiseler arasında spor bir tarz bulmanız imkansız olacaktır.

 

Yeşil Kadife Elbise Altına Ayakkabı Seçimi

 

şık Yeşil Kadife Elbise Modelleri
şık Yeşil Kadife Elbise Modelleri

 

Her elbisenin kumaşı, rengi ve modeli kadar onu kombinleyeceğiniz aksesuarlar da çok önemlidir. Ve bu tamamlayıcı aksesuarlardan en önemlisi şüphesiz ayakkabılardır. Yeşil rengi her renkle kombinlenemeyebilecek bir renk olmasından dolayı dikkat ister.

 

sırt dekolteli Yeşil Kadife Elbise Modeli
sırt dekolteli Yeşil Kadife Elbise Modeli

 

Giyindiğiniz yeşil elbise günlük olursa pek çok modelle kombinleyebilirsiniz ancak kadife bir parça giyiniyorsanız her ayakkabı ile birleştiremezsiniz. Kadife elbiseler kadınsılığı ön plana çıkardığı için stiletto gibi kadınsı ayakkabılarla kombinlemek son derece doğru bir tercih olacaktır. Renk açısından da siyahı tercih edebilirsiniz. Eğer elbisenizin rengi koyu bir yeşilse krem ya da bej tonunu da tercih edebilirsiniz.

 

kuşaklı Yeşil Kadife Elbise Modeli
kuşaklı Yeşil Kadife Elbise Modeli

 

Zümrüt Yeşil Kadife Elbise Modeli İncelemesi

 

hijab Green Velvet Dress
hijab Green Velvet Dress

 

Zümrüt yeşili, yeşil tonlarının içinden en asil olanıdır desek yalan söylemiş olmayız. Özellikle de gece kıyafetleri açısından mükemmel bir seçenek olacaktır. Zümrüt, inancın ve umudun simgesidir. Hem anlamı hem de şıklığı nedeniyle zümrüt taşlı kolyeler de bu elbiselere çok yakışacak bir aksesuardır. Zümrüt yeşili kadife elbiselerin altına dore bir ayakkabı tercih edebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status