Cinsellik

Aktarlarda Satılan Cinsel Gücü Artıran Macunlar

İster inanın ister inanmayın, cinsel gücü artıran macunlar seks hayatına yardımcı olabilir. Kimyasal içermeyen ürünler olması sebebiyle cinsel problemleri olan kişiler tarafından oldukça talep görüyor. Cinselliğe faydası olan birçok bitkinin yer aldığı bu macunlar yatakta dayanıklılık süresini uzatmayı sağlıyor.

Kesinlikle çok uzun sürmesini istemediğiniz bazı şeyler vardır: dişçi randevuları, kayınvalide ziyaretleri ve akşamdan kalmalık gibi. Bu listenin başında asla olmayacak şey mi? Tabi ki de seks. Sevgilinizle ya da eşinizle tutku dolu bir cinsel ilişki geçirdiğinizde, istediğiniz son şey çok çabuk bitmesidir.

Araştırmalara göre, çiftlerin cinsel ilişkide geçirdikleri ortalama sürenin üç ila 13 dakika arasında olduğu bilinmektedir. Diğer araştırmalar, çoğu kadının cinsel ilişkinin 15 ila 25 dakika arasında sürmesini istediğini ortaya koyuyor. Ne olursa olsun, biraz daha uzun süre devam etmekten kötü bir şey gelmez!

Cinsel Gücü Artıran En İyi Macun Hangisi?

En iyi sertleştirici macun olarak kudret-i macun gösterilebilir. Kaldırıcı macun, penis büyütücü macun olarak da bilinen kudret-i macun, cinsel ilişkiden 30 dakika öncesinde aç veya tok karnına 1 tatlı kaşığı yenmelidir.

Cinsel gücü artıran macunlar
kudret-i macun

Bir erkek için cinsel performans, içinde bulunduğu toplumda bir kimlik ve özgüven duygusu taşır. Bu nedenle, erkek cinsel organının erektil işlevine bağlı olarak erkekte cinsel performansın eşi benzeri olmayan bir önemi vardır. Günlük hayatta erkeklerin boğaz ağrısı veya hemoroid olduğunu kabul etmesi çok kolaydır. Bununla birlikte, erektil disfonksiyonu kabul etmek erkek egosuna aykırıdır ve özellikle de disfonksiyon hayatın ortasında ve yaşlandıkça ortaya çıkarsa.

Cinsel gücü artıran macunlar
epimedyumlu bitkisel karışımlı macun

Ayrıca özellikle erkeklerde cinsel gücü artırmasıyla bilinen epimedyumlu sertleştirici macun da tercih edilen ürünler arasındadır.

Kudret Narı Macunu Cinsel Gücü Artırır Mı?

Afrodizyak işlevi gören kudret narı, cinsel gücü artırmada etkilidir. Kudret narını tüketmenin en iyi yolu, iyice kazıdıktan sonra içindeki tohumları çıkarın ve güzelce yıkayın. Sonrasında, narı çatalla püre kıvamını alana kadar iyice ezin. 1 tatlı kaşığı balı üzerine ekleyip sabahları aç karnına 1 kaşık tüketin.

Cinsel gücü artıran macunlar
kudret narı macunu

Evde kudret narı macunu hazırlamak için sarı ya da turuncu narın çekirdeklerini çıkarın ve bir kavanozun içine alın. Ardından, üzerine bir bardak su ile az miktarda saf bal ekleyip karıştırın. Kavanozun ağzı kapalı bir şekilde yaklaşık 1 ay kadar bekletin. Günde 1 kaşık aç karnına tüketin. Ancak kavanozu her açtığınızda karıştırmayı unutmayın.

Kuvvet Macunu Aktarlarda Bulunur Mu?

Eczanelerde Sağlık Bakanlığı izniyle üretilen ilaçlar bulunur. Ancak bitkisel gıda takviyesi epimedyumlu macunlar Tarım Orman Bakanlığı izni ile üretildiği için eczanede yer almaz. Onların aktar, veya internet üzerinden satışı vardır.

Padişah Macunu Nasıl Yapılır?

Mesir macunu olarak da adlandırılan padişah macunu, afrodizyak etkiye sahip olduğundan cinsel gücü artırmada oldukça başarılıdır.

Cinsel gücü artıran macunlar
padişah macunu

Padişah macunu malzemeleri;

  • 30 gr. zencefil tozu
  • 10 tane dövülmüş fındık ya da tozu
  • 15 gr. dövülmüş çörekotu
  • Yarım kg kestane balı (organik)
  • 10 gr. arı poleni
  • 15 gr. toz tarçın
  • 10-15 tane çekirdekli kara üzüm
  • 5 gr. toz karabiber
  • 15 gr. Ginseng tozu

Hazırlanışı;

Derin ve geniş bir kavanozun içine yarım kilo organik kestane balı koyun. Akabinde, kalan tüm malzemeleri kavanozun içine ekleyip iyice karıştırın. Daha sonra kavanoza alüminyum folyo ile kaplayıp saklayın. Bu karışımı sabah ve akşam olmak üzere 1 tatlı kaşığı tok karnına tüketin.

Hüner Biber

16 Mayıs 1993 yılında Rize'de doğdum. 2020 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. Okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven biri olarak güncel ve trend olan konuları sizinle paylaşacağım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status