Saç

Asil Kumral Saç Rengi

Asil kumral saç rengi, kumral saç renkleri arasında son zamanların en çok tercih edilen tonlarından biri halini aldı. Özellikle saçlarında doğallık seven kadınlar, kumralın bu tonunu tercih edebilirler.

Asil Kumral Saç Rengi Nasıl Bir Renk?

Yoğun küllü sarının hakim olduğu ve koyu saçlarda bile harika sonuçlar veren, göz alıcı parlaklığa sahip bir kumral saç tonudur.

Asil Kumral Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Asil kumral saç rengini evde kendiniz elde etmek için öncelikle Palette Deluxe 7.1 Asil Kumral markasını satın almanız gerekir. Kutu içerisinde uygulama şişesi, zengin saç bakım maskesi ve kalıcı krem boya bulunuyor. Uygulama şişesinin içine kalıcı krem boyayı boşaltıp homojen bir kıvam alana kadar çalkalayın. Ardından, bu karışımı kuru saçın tamamına uygulayın. Yaklaşık 30 dakika bekledikten sonra ılık su ile saçınızı yıkayın. Su berrak oluncaya kadar saçınızı durulayın. Son olarak, zengin saç bakım maskesini saçınıza uygulayıp işlemi tamamlayın.

Diğer bir alternatif ise, uzman kişilere saçınızı teslim edip kumral tonları arasında yer alan asil kumral saç rengine sahip olabilirsiniz.

Palette Deluxe 7.1 Asil Kumral Kullananlar

Asil kumral saç rengi deyince Palette markasının 7.1 numaralı modeli akla gelir. Peki, kullanıcılar memnun kalmışlar mı hep birlikte bir bakalım.

Asil kumral saç rengi
palette deluxe 7.1 asil kumral
  • Saçımın rengi kahve köpüğüydü (koyu turuncu gibi). Saçlarımı boyayınca açık kestane kabuğu gibi oldu. Aradığım rengi sonunda buldum diyebilirim. Bu saç renginden devam edeceğim. Almanızı ve boyayı denemenizi isterim. Renk harika duruyor. Tekrar sipariş vereceğim.
  • Rengi tam koyu kumrallar için. Saç boyadıktan sonra yumuşacık oluyor. Kullandığım en iyi saç boyası hem renk olarak hem de saça etkisi olarak.
  • Koyu kahverengi saçlarınız varsa ton olarak bayağı açıyor ancak turunculaşıyor. Bu nedenle içine mavi boya katarak uygulanırsa daha iyi olur.
  • Sürekli kullandığım bir renk. Mükemmel aynı oluyor kutu rengiyle.

Asil Kumral Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Asil kumral saç renginin içinde küllü sarılar bulunuyor. Özellikle doğal bir görünüm elde etmek isteyen buğday ve beyaz tenliler bu rengi tercih ederek bir hayli inanılmaz görünebilirler.

Asil Kumral Saç Rengi Bakımı Nasıl Olmalı?

Kumral tonları arasında yer alan asil kumral saç rengi, diğer boya renklerine göre daha az bakıma ihtiyaç duyar. Yani kızıl saç rengi gibi çok kolay akma yapmayan bir renktir. Ancak yine uzun süre canlılığını ve rengini korumak için bakım yapılması gerekir.

Asil kumral saç rengi
asil kumral
  • Boyalı saçlara uygun şampuan ile saçlarınızı yıkayın.
  • Çok sıcak su ile saçlarınızı yıkamayın. Durulama suyunun ılık olmasına dikkat edin.
  • Saç bakım maskeleri ile saçınıza ekstra bakım yapın. Bu maskeler, saç renginin ilk günkü canlılığında kalmasını sağlar.
  • Güneşin zararlı ışınlarından saçınızı koruyun. Güneş koruyucu saç spreyleri veya kremlerinden yararlanın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status