Saç ModelleriSaç Rengi

Ayça Ayşin Turan Saç Rengi 

Ekranların en sevilen oyuncularından Ayça Ayşin Turan saç rengi, güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile sevenlerini ekrana kilitlemektedir. Doğal güzelliğini tamamladığı saçları ile kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

Büyük projelerde rol alan Ayça Ayşin Turan buğday teni ve renkli gözleri ile farklı bir auraya sahiptir. Mavi rengine yakın açık turkuaz göz rengi koyu renk saçlarıyla farklı bir hava oluşturmuş ve ünlü oyuncunun güzelliğine güzellik katmıştır.

 

ayça ayşin turan yaş
ayça ayşin turan yaş

 

Simetrik bir yüz yapısına sahip olan ünlü oyuncu saçlarını genellikle koyu tonlarında kullanmaktadır. Gerçek saç rengi açık kahverengi olan Ayça Ayşin Turan saçlarını uzun süre doğal hali ile kullanmıştır. Bir süre sonra yine saçlarına yakın kahve tonları kullanmış ve saçlarının uçlarına doğru renk açılmaları olduğu görülmektedir.

 

Ayça Ayşin Turan Uzun Saçları
Ayça Ayşin Turan Uzun Saçları

 

Sık olmasa da saç rengi değişikliklerini zaman zaman yapan Turan genellikle doğal saç rengine yakın renkler kullanmaktadır. Kumral, açık kahve ve koyu kahve gibi tonları sıklıkla kullanan güzel oyuncu bu renkleri hem tenine hem de göz rengine yakıştırmaktadır.

 

Ayça Ayşin Turan Siyah Saç
Ayça Ayşin Turan Siyah Saç

 

Ayça Ayşin Turan Kimdir?

Ayça Ayşin Turan Siyah Saç
Ayça Ayşin Turan Siyah Saç

 

1992 yılının 25 Ekim’inde Sinop’ta dünyaya gelen Ayça Ayşin Turan aslen Kastamonuludur. Annesinin Sinoplu babasının ise Kastamonulu olması nedeniyle her iki taraftan da bir Karadenizlidir. Küçük yaşlarda tiyatroya merak salması kariyerini bu yönde şekillendirmesine neden olmuştur. Kariyerine Türk dizilerinde oyunculuk yaparak başlamıştır.

 

Ayça Ayşin Turan Siyah Saç Rengi
Ayça Ayşin Turan Siyah Saç Rengi

Kariyerinin ilk projesi 2011-2012 yıllarında Fox’ta yayınlanan günlük dizi Dinle Sevgili’de canlandırdığı Gülfem karakteriydi. 2014 yılında Karagül dizisine Ada karakteri ile girdi ve bu dizide büyük seyirci kitleleri tarafından tanınmaya başladı.

 

Ayça Ayşin Turan Saç Tarzı
Ayça Ayşin Turan Saç Tarzı

 

Film sektörüne girişi ise 2015 yılında Sevimli Tehlikeli filmi ile olmuştur. Zeliş karakterini canlandırdığı bu film yüksek gişe yapamamıştır. Bu filmden sonra birçok projeden başrol teklifleri almıştır.  2016 ile 2018 yılları arasında Altınsoylar ve Meryem dizilerinde başrol olarak yer almıştır.

 

Ayça Ayşin Turan saç stili
Ayça Ayşin Turan saç stili

 

Güzel yüzü, kusursuz fiziği ve başarılı oyunculuğu ile tüm kesimlerin dikkatini çekmeyi başaran Ayça Ayşin Turan kısa sürede şöhret basamaklarını tırmanmıştır. Netflix yapımı bir Türk dizisi olan Hakan Muhafız’da iki sezon boyunca Leyla karakteri ile başrol oynamıştır. Arıza, Firuze ve Ada Masalı gibi dizilerde başrol oynayan Turan Ada Masalı dizisinde beraber rol aldığı oyuncu arkadaşı Alp Navruz ile aşk yaşamaktadır.

 

Ayça Ayşin Turan Saç Rengi
Ayça Ayşin Turan Saç Rengi

 

Ayça Ayşin Turan Saç Rengi Numarası

Ayça Ayşin Turan Saç Modelleri
Ayça Ayşin Turan Saç Modelleri

 

Son yılların en tanınan oyuncularından olan Ayça Ayşin Turan şöhret basamaklarını hızla çıkmaktadır. Her oynadığı proje ününe ün katmış ve sevenlerinin çoğalmasına olanak tanımıştır.

 

Ayça Ayşin Turan Örgü Saç Modeli
Ayça Ayşin Turan Örgü Saç Modeli

 

Güçlü performans sergilediği sahnede oldukça beğenilen Turan özel hayatı ile de beğenileri kazanmaktadır. Mütevazi ve sakin bir hayat yaşaması kendisinin daha çok sevilmesine ve tanınmasına neden olmuştur.

 

ayça ayşin turan kilo
ayça ayşin turan kilo

 

Büyük bir hayran kitlesi olması güzel oyuncunun her bakımdan merak edilip araştırılmasına neden olmuştur. Sevenleri güzel oyuncuyu örnek almakta ve onun gibi giyinerek onun tarzını yakalamaya çalışmaktadır. Bu sebeple ünlü oyuncunun en çok araştırılan konularının başında saç renkleri gelmektedir.

 

Ayça Ayşin Turan Göz Rengi
Ayça Ayşin Turan Göz Rengi

 

Ayça Ayşin Turan saç boya numaraları:

 • Palette 8-0 balköpüğü saç rengiSea color 8/3 balköpüğü saç boyası
 • Loreal Paris Casting Creme Gloss 832 Blond Miel
 • Bioblas 7.3 balköpüğü saç boyası
 • Garnier Olia 8/43 balköpüğü saç boyası
 • Voila 8.8 saç boyası bal köpüğü rengi
 • Neva Color 8.32 balköpüğü saç boyası
 • Natural Colors organik saç boyası 8d balköpüğü renklerinden herhangi biri temin edilerek bu renk elde edilebilir.

 

ayça ayşin turan dizileri
ayça ayşin turan dizileri

 

Ayça Ayşin Turan Saç Boya Numarası

 

ayça ayşin turan boyu
ayça ayşin turan boyu

 

Balköpüğü saç rengi ile son zamanlarda görülen Ayça Ayşin Turan’ın diğer kullandığı renkler de kahve tonları ve kumral renkleridir. Bu rengi merak edip kullanmak isteyenler için saç boya numaraları:

 • Palette Deluxe 8-0 açık kumral
 • Garnier doğal açık kumral 8N
 • Loreal Excellence kit saç boyası 7.3 kumral dore saç boyası
 • Palette doğal renkler 7-5 açık karamel saç rengi

 

ayça ayşin turan boyu kilosu
ayça ayşin turan boyu kilosu

 

Açık kumral rengini uzun yıllar kullanan güzel oyuncu açık kahverengini de sıklıkla kullanmaktadır. Bu rengi uygulamak isteyenler için saç rengi numaraları:

 • Garnier doğal renkler serisi 5 açık kahve saç boyası
 • Loreal Excellence 6.32 altın açık kahve krem saç boyası
 • Koleston 5.37 açık kahve saç boyası
 • Palette 5-0 kalıcı açık kahve saç boyası
 • Koleston 5/3 açık altın kahve set saç boyası
 • Sea color 5/0 açık kahve saç boyası renkleri Ayça Ayşin Turan’ın saç rengini elde etmek için doğru tercihler olacaktır.

 

ayça ayşin turan boy
ayça ayşin turan boy

 

Ayça Ayşin Turan Saç Rengi Ada Masalı

 

ayça ayşin turan boy kilo
ayça ayşin turan boy kilo

 

Ülkemizde çok fazla izlenen yaz dizilerinden olan Ada Masalı sevilen iki oyuncuyu bir araya getiren bir projedir. Alp Navruz ile Ayça Ayşin Turan’ın başrol oynadığı dizi oldukça sevilmiş ve uzun süre ekranlarda kalmayı başarmıştır.

 

ayça ayşin kaç yaşında
ayça ayşin kaç yaşında

 

İkilinin uyumunun yanında Ayça Ayşin Turan’ın tarzı ve saç rengi de oldukça sevilmiştir. Dizide açık kahverengi saç rengini kullanan Ayça Ayşin Turan bu haliyle doğal bir görünüm sağlamıştır.

 

ayca ayse turan
ayca ayse turan
ada masalı oyuncuları ayça ayşin turan
ada masalı oyuncuları ayça ayşin turan
ada masali haziran
ada masalı haziran
ada masalı haziran kıyafetleri
ada masalı haziran kıyafetleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status