Genel

Bellona Orlando Koltuk Takımı

Bellona’nın Orlando koltuk takımı melson gri ve melson koyu gri renklerine sahip. Ana deseni Messina olan bu koltuk takımı, çizgileri ve kırlentleriyle ön plana çıkıyor. Orlando koltuk takımında 1 adet üçlü koltuk, 1 adet ikili koltuk ve 1 adet berjer bulunmakta.

 

Bellona Orlando Koltuk Takımı messina ana desen
Bellona Orlando Koltuk Takımı messina ana desen

 

Alıcılar odasının büyüklüğüne göre tercih edebilirler. Bu takımın sırt minderlerinde ise dikey desenli kapitone uygulaması yapılmıştır ve bu desen ürüne modern bir hava vermiş. Yalnızca bu desenler değil koltuğun kol taraflarında da metal lama adı verilen bir uygulama yapılmış. Orlando koltuk takımı yalnızca şıklığıyla bilinen bir takım değil.

 

Bellona Orlando Koltuk koyu gri takım
Bellona Orlando Koltuk koyu gri takım

 

Bellona Orlando Koltuk Takımı İncelemesi

 

Bellona Orlando Koltuk Takımı melson gri
Bellona Orlando Koltuk Takımı melson gri

 

Fonksiyonları da oldukça fazla ve kullanışlı. Örneğin üçlü ve ikili koltuklar tercihe göre yatak konumuna getirilip kullanılabiliyor. Koltukların sırt kısmında bulunan döner mekanizma buna imkan sağlıyor. Berjer ünitesinin sırt tarafında ise yarma adı verilen uygulama yapılmış ve bununla birlikte kapitone dikiş uygulamasına da yer verilmiştir. Oldukça ergonomik bir yapı sunan bu koltuk takımın ayakları, kumaşına uygun olması açısından siyah ve krom tonlarına boyanmıştır. Bu şekilde trend bir görünüm elde edilmiş.

 

Bellona Orlando Koltuk Takımları
Bellona Orlando Koltuk Takımları

 

Orlando koltuk takımının fontunda 32 DNS soft sünger kullanılmış. Bu süngerler rahat bir oturma keyfi için oldukça tercih edilebilir. Rahat süngerlerin üzeri yumuşak bir kumaşla kaplanmış. Bu kumaşlar sıradan değil, kolay temizlenme özelliğine sahip kumaşlardan. Bu etken, pek çok insanın tercih sebebi olabiliyor. Orlando koltuk takımının ayakları, yüksek bir yapıda olmasından ötürü temizliği kolaylaştırıcı bir yapıya sahiptir.

 

Bellona Orlando Koltuk Takımı
Bellona Orlando Koltuk Takımı

 

Bellona Orlando Koltuk Takımı Fiyatları

 

Bellona Orlando Koltuk Takımı modelleri
Bellona Orlando Koltuk Takımı modelleri

 

Orlando koltuk takımı kare kırlentlerin yanında 2 adet de uzun ince kırlente de sahip. Kırlentlerin kare olanları desenli kumaşa sahipken uzun kırlentler çizgili bir yapıya sahip. Bu göz alıcı ve rahatlığıyla baş döndüren koltuk takımının fiyatı ise peşin ve taksite göre değişebiliyor. KDV indirimli peşin fiyatı 6,985 Türk Lirası. Taksitli fiyatlarıyla almak istiyorsanız fiyatlar değişebiliyor elbette. Sizin tercihinize göre de farklı tercihler mevcut. Eğer koltukları takım olarak değil de ayrı ayrı almak istiyorsanız farklı fiyatlar söz konusu oluyor.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status