GenelMakyajSaçSaç Modelleri

Bensu Soral Saç Rengi  

Son dönemlerde ünlü oyuncu Bensu Soral’in saç rengi fazlaca konuşulur oldu. Oldukça üzerinde durulan saç rengi şimdilerde gündemde. Peki, Bensu Soral’in saç rengi nedir ? Bensu Soral’in saç rengi kimlere yakışır? Ondan önce Bensu Soral hakkında kısa bilgi verelim…

 

Bensu Soral Kimdir

 

Bensu Soral ve Köpeği
Bensu Soral ve Köpeği

 

Hande Soral’in kardeşi olan Bensu Soral, 27 yaşında olup aslen Bursalı , 1,64 cm boyunda ve 1.52 kiloda olan ve bugüne kadar birçok diziyle tanıdığımız güzel bir ünlü kadındır.

 

Bensu Soral Dalgalı Saç Stili
Bensu Soral Dalgalı Saç Stili

 

Genellikle ünlü oyuncunun dizilerde göstermiş olduğu başarılı performansları konuşuldu. Bir dönem de mankenlikle gündeme gelmişti.  Ve güzel oyuncumuz 2018 yılında iş adamı Hakan Baş ile evlenmiştir. Mutlu bir evliliği olan Bensu Soral’ın eşi ile görselini paylaşacağız.

 

 

Bensu Soral Saç Stili
Bensu Soral Saç Stili

 

Bensu Soral Saç Rengi 2020

 

Bensu Soral Dalgalı Saç Modeli
Bensu Soral Dalgalı Saç Modeli

 

Bensu Soral, sıklıkla saç rengi değiştiren ünlülerden biridir . Açık buğday tenli olmasıyla genellikle saç rengini tenine uyumlu seçtiğini de görmekteyiz. Soral’ın en çok tercih ettiği renklerden birisi altın karamel kahvedir. Ve daha çok saç uçlarında bu rengi kullanıyor.

 

Bensu Soral Gözleri Lens Mi
Bensu Soral Gözleri Lens Mi

 

En çok yakışan saç rengi ise, koyu küllü sarıdır. Daha çok ten rengine uyan bir renktir. Sıklıkla kullandığı bir başka renk ise, çikolata kahverengidir.

 

Bensu Soral Doğal Kahverengi Saç
Bensu Soral Doğal Kahverengi Saç

 

Bensu Soral’in şimdilerde kullandığı renk ise Orta kumraldır. Siz de Bensu Soral gibi doğal görünümlü ve kumral tonlarda saça sahip olmak istiyorsanız, 7N Organik Natural color saç boyasıyla mümkün olacaktır.

 

Orta Kumral Saç Rengi Kimlere Yakışır

 

Bensu Soral Gelinlikli Model
Bensu Soral Gelinlikli Model

 

Kumralın alt tonu olan orta kumral, yansımaları ile saça enerjik bir görünüm katmasıyla  özellikle buğday tenlilere çok yakışmaktadır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu