SaçSaç ModelleriSaç Rengi

Beren Saat Saç Rengi ve Saç Stilleri 

Ülkemizin en yetenekli ve en güzel oyuncularından olan Beren Saat saç rengi ve saç stilleri ile de ilgilerin odağında olan isimlerden biridir. Ünlü oyuncu girdiği her rolün hakkını fazlasıyla vererek ününü sınırların dışına ulaştırmayı başarabilmiştir. Oyunculuğundaki başarısını görselliği ile de destekleyerek şıklık ve zarafetin en güzel örneğini sergilemektedir.

 

Beren Saat Doğal Saç Rengi
Beren Saat Doğal Saç Rengi

 

Girdiği birçok rolde zengin ve güçlü kadınları oynayan Saat bu roller sebebiyle her zaman ekran önlerinde bakımlı görülmekteydi. Ancak oynadığı bu rollerin aksine gerçek hayatında doğallık ve sadelikten hoşlanan ünlü oyuncu bunu saç renklerine de yansıtmaktadır.

 

Beren Saat Fatma Gül Saç Stili
Beren Saat Fatma Gül Saç Stili

 

Doğal saç rengi koyu kahve olan Beren Saat kullandığı saç boyalarında da gerçek saçına yakın tonlar kullanmaktadır. Bu sebeple çoğu zaman ünlü oyuncunun saçlarının boyalı olup olmadığı bile anlaşılmamaktadır.

Saç renklerinde olduğu gibi saç modellerinde de sade ve doğal tercihler yapan Beren Saat birbirine yakın tonlar olan birçok rengi kullanmıştır. Şimdiye kadar ünlü oyuncu koyu kahve, küllü kumral, kahve, siyah ve çikolata kahve gibi saç renklerini kullanmıştır.

 

Beren Saat Göz Rengi
Beren Saat Göz Rengi

 

İçindekiler

Beren Saat Kimdir?

beren saat atiye saç rengi
beren saat atiye saç rengi

 

Kariyeri başarı ve ödüller ile dolu olan Beren Saat Türk dizi, film ve reklam oyunculuğunun yanı sıra seslendirme sanatçılığı yapmaktadır. 26 Şubat 1984 yılında Ankara’da dünyaya geldikten sonra Ankara TED Koleji’nden mezun olmuştur. Daha sonra Başkent Üniversitesi’nde eğitim almaya başlamıştır. Üniversite dönemlerinde katıldığı Türkiye’nin Yıldızları yarışmasında ikinci olarak adını duyurma imkanı bulmuştur.

 

Beren Saat Son Saç Rengi
Beren Saat Son Saç Rengi

 

Yarışmada Tomris Giritlioğlu’nun dikkatini çekerek profesyonel oyunculuk alanında teklif almıştır. İlk oyunculuğunu Aşkımızda Ölüm Var (2004) dizisi ile aldıktan sonra birçok diziden teklif almaya başlamıştır.

 

beren saat ve kenan doğulu
beren saat ve kenan doğulu

 

Bu diziden sonra Aşka Sürgün, Hatırla Sevgili ve Türk dizi tarihine adını altın harflerle yazdıran Aşk-ı Memnu dizisinde başrol oyuncusu olarak yer almıştır.

 

beren saatin saç rengi
beren saatin saç rengi

 

Bu aralarda birçok film ve reklam projesine de girmiş ve her alandaki yeteneğini gösterme imkanı bulmuştur. 2019 yılında Netflix yapımı Atiye dizisinin başrolü olam fırsatını yakalamıştır. Oynadığı karakterleri yaşatacak oyunculuk sergilemesi üzerine Radikal’in hazırladığı 2010’a Damgasını Vuranlar listesine Yılın Oyuncusu olarak girmiştir. 2013 yılında GQ Türkiye tarafından Yılın Kadını seçilmiştir.

 

beren saat soğan kabuğu saç rengi
beren saat soğan kabuğu saç rengi

 

Altın Kelebek Ödül Törenleri’nde 2 kez ödül almış ve bunun yanı sıra çok sayıda ödül ve ödül adaylığı bulunmaktadır. 2014’te Amerika’nın Los Angeles şehrinde şarkıcı Kenan Doğulu ile hayatını birleştirmiştir.

 

intikam beren saat saç rengi
intikam beren saat saç rengi

 

Beren Saat Saç Rengi Kaç Numara

Beren Saat Saç Stilleri
Beren Saat Saç Stilleri

 

Ünlü oyuncu Beren Saat hem oyunculuğu hem de sosyal olaylara olan bilinçli davranışları sebebiyle takdir edilen ve örnek alınan bir oyuncudur. Büyük bir hayran ve takipçi listesine sahi olması her bakımdan merak edilmesini meydana getirmektedir.

Özel hayatında doğallığı ile ön planda olan Saat’in saç renklerini kullanmak isteyen birçok kadın bulunmaktadır. Bu detaylar aşağıda şu şekilde verilmiştir. Beren Saat saç rengi boya numaraları:

 • Palette göz alıcı renkler serisi 7-1 küllü kumral saç boyası
 • Wella Koleston 7.1 küllü kumral saç boyası
 • Loreal Excellence 7.1 küllü kumral saç boyası
 • Loreal Excellence 6.35 çikolata kahve saç boyası
 • Wella Koleston 6/7 çikolata kahve kit saç boyası
 • Max Deluxe 6.7 çikolata kahve saç boyası renklerinden herhangi biri alınarak Beren Saat’in saç rengin ulaşılabilir.
Beren Saat Saç Stili
Beren Saat Saç Stili

Beren Saat Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

 

Beren Saat Saç Rengi Nasıl Elde Edilir
Beren Saat Saç Rengi Nasıl Elde Edilir

 

Yukarıda numarası verilen renklerden herhangi biri alınarak evde Beren Saat’in saç rengi elde edilebilir. Alınan boya kişinin saçlarının uzunluk ve kalınlığına bağlı olarak ya boyanın yarısı ya da tamamı kullanılmalıdır. Boya kutusunun üzerinde yazan talimatlar bire bir uygulandıktan sonra süreye dikkat edilmelidir.

 

beren saat saç rengi 2018
beren saat saç rengi 2018

 

Saçların boyama işlemi tamamlandıktan sonra saç bakım kremi ile saçlar yıkanmalıdır. Saç yıkanırken kullanılan şampuan da saçlara uygun olmalıdır. Bu konuda bir kuaförden yardım alınabilir.

Saçlar boyandıktan sonra haftada 1 kez saç maskesi yapılmalıdır. Bu şekilde hem saçların parlaklığı korunacak hem de boyanın kalıcılığı artacaktır.

 

beren saat saç rengi kaç numara
beren saat saç rengi kaç numara

 

Beren Saat Saç Modelleri

 

Beren Saat Saç Modeli
Beren Saat Saç Modeli

 

Saç renklerine önem verildiği gibi saç modelleri de kadınların dış görünümü üzerinde büyük öneme sahiptir. Saçların rengi her ne kadar güzel olursa olsun şık bir model ile desteklenmediği takdirde o şıklık eksik kalacaktır.

Saç renklerinde olduğu gibi saç modellerinde de doğallık ve sadelik seven Beren Saat genellikle saçlarını doğal haliyle kullanmaktadır. Kısa veya orta uzunluktaki saç kesimlerini beğenen Saat çoğu zaman da hacimli saç modelleri kullanmaktadır.

 

Beren Saat Saç Modelleri
Beren Saat Saç Modelleri

 

Beren Saat saç modelleri:

 • Kıvırcık kısa saç modeli
 • Dalgalı açık orta boy saç modeli
 • Omuzda biten saç modeli
 • Hafif dağınık orta uzunlukta saç modeli
 • Düz saç modelleri
 • Arkaya taranmış düz saç modeli gibi modelleri sıklıkla kullanmaktadır.

 

Beren Saat Saç Modeli ve Rengi
Beren Saat Saç Modeli ve Rengi

 

Beren Saat Yeni Saç Rengi

Beren Saat Saç Modeli Nedir
Beren Saat Saç Modeli Nedir

 

Uzun yıllardır ekranlarda koyu ton saç renkleri ile görünen Beren Saat son zamanlarda değişikliğe gitmiştir. Doğallığa olan sevgisi çoğu zaman saçlarındaki beyazları da kapatmasının önüne geçmiştir. Ancak ünlü oyuncu yeni saç rengi tercihi ile sevenlerinden tam not almıştır.

 

Beren Saat Nerelidir
Beren Saat Nerelidir

 

Saç renginde açılma yaptıran Saat küllü sarıya yakın açık krepe balyaj bir saç rengi uygulaması yaptırmıştır. Bu şekilde oldukça genç ve şık bir görünüm kazanmıştır. Sosyal medya hesabından paylaştığı saçlarında sadece renk değişikliğine gitmemiş farklı bir kesime degitmiştir.

Saçlarının önüne kakül modeli yaptırarak farklı bir havaya bürünmüştür. Sevenlerinden tam not alan Beren Saat kısa sürede beğeni yağmuruna tutulmuştur.

 

Beren Saat Modeli
Beren Saat Modeli

 

Beren Saat İntikam Saç Rengi

Beren Saat Kimdir
Beren Saat Kimdir

 

Girdiklere rollere bağlı olarak tarz değişikliklerine giren oyuncular bu şekilde rollere hazırlık yapmaktadır. Kanal D’nin iddialı yapımlarından İntikam’ın başrol oyuncusu Beren Saat dizide güçlü ve intikam peşinde koşan bir kadını canlandırmaktaydı.

Dizinin çekim zamanlarında moda olan ve ünlü pek çok isim tarafından kullanılan koyu kumral üzerine kumral dore balyaj saç rengi Beren Saat’in de tercihi olmuştur. Güçlü kadın profilini destekleyen bu saç rengini uzun süre kullanmıştır.

 

Beren Saat Kahverengi Saç Modeli
Beren Saat Kahverengi Saç Modeli

Beren Saat Soğan Kabuğu Saç Rengi

Beren Saat Kaç Yaşında
Beren Saat Kaç Yaşında

 

Saç renklerinde çok fazla değişim yapmadığı düşünülse de Beren Saat dönem dönem farklılıklara gitmiştir. Son zamanlarda oldukça popüler olan soğan kabuğu saç rengi Beren Saat’in de dikkatini çekmiş ve bir süre kullanmıştır.

Beyaz tenli kadınlarda doğal bir hoşluk oluşturan bu renk birçok ünlünün de kullandığı bir renktir. Diğer ünlülerin aksine Beren Saat bu rengin biraz daha koyu tonunu kullanmıştır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status