SaçSaç ModelleriSaç Rengi

Blackpink Saç Rengi ve Modelleri 

İletişim ağlarının gelişmesi ve sosyal medyanın hayatlarımızın merkezine geçmesiyle beraber dünya küresel bir köy haline gelmiştir. İnternet ve teknolojik aletler sayesinde kısa sürede dünyadaki her olaya kolaylıkla erişim sağlamak mümkün hale gelmiştir.

Dünyanın bu denli bir etkileşime girmesi sadece yerli değil yabancı müzik piyasasının da gelişmesine olanak tanımıştır. Bu olanaklar sayesinde yabancı müziklerin dinlenme oranı artmış ve yabancı şarkıcılar da sıkı bir takibe alınmıştır.

 

Blackpink Uzun Saç Modeli

 

Ülkemizde ve dünyada bu denli yoğun bir şekilde takip edilen müzik gruplarından biri de Blackpink olarak karşımıza çıkmaktadır. YG Entertainment tarafından 2016 yılında Güney Kore’de kurulmuş bir müzik grubudur.

4 kadın üyeden oluşan bu grup saç renkleri, modelleri, tarzları ve tabi ki sesleri ile tüm dünyayı etkileme şansı bulmuşlardır. Yaşları itibarıyla genç olan bu kız grubu genellikle kendi yaş gruplarından olan bir hayran kitlesine sahiptirler.

 

blackpink turuncu saçlar
blackpink turuncu saçlar

 

Çılgın yaşam tarzlarına uygun olarak saçlarına kırmızlar, maviler, sarılar, morlar ve daha birçok karma renkler uygulamaktadırlar. Bu renkli saçlarına yine aynı çılgınlığı sergileyecek saç modelleri de yaptırmaktadırlar. Ülkemizde ve dünyada büyük bir kitleleri olan bu ekibin saç renkleri ve modellerine dair merak edilenlere yazımızda yer vermeye çalışacağız.

 

İçindekiler

Blackpink Saç Rose Saç Rengi

Blackpink Rose Uzun Saç Rengi

Blackpink Rose Uzun Saç RengiMüzik piyasasına giriş yaptıkları günden bu güne kadar oldukça başarılı bir grafik çizen Blackpink ekibi üyelerinden Rose oldukça sevilmekte ve takip edilmektedir. Pop müziği en iyi şekilde kullanan bu ekip hedef kitleyi bir şekilde saç renkleri ile etkilemeyi başarmıştır.

 

Blackpink Rose Saç Stili
Blackpink Rose Saç Stili

 

Bu başarılı etkinin mimarlarından biri de şüphesiz Rose’dir. Saç renklerinde oldukça büyük değişimler yaşayan Rose’nin kullanmadığı saç rengi kalmamıştır. Sürekli saç rengi değişikliklerine gitmiş ve dinleyicisinde büyük bir etki bırakmıştır.

 

Blackpink Rose Saç Rengi
Blackpink Rose Saç Rengi

 

Bir süre siyah saç rengini kullanmıştır. Beyaz tenine oldukça yakışan bu renk tüm dikkatin yüzüne yönelmesine sebep olmuştur. Ten rengiyle bir zıtlık oluşturan siyah saç rengi kendisinde oldukça hoş bir görünüm yaratmıştır. Bir süre sonra siyah saçlarının ön kısmına sarı renkleri atmış ve öndeki perçemlerini sarartmıştır.

 

Blackpink Rose Pembe Saç Rengi
Blackpink Rose Pembe Saç Rengi

 

Siyah saçtan sonra önemli bir değişikliğe giden Rose saçlarını soğuk sarı rengine boyamıştır. Soğuk bir alt ten rengi olan ünlü popçu kullandığı soğuk sarıyla doğal bir görünüm yakalamıştır. Sarı rengini güçlü ve uzun saçlarıyla kullanan Rose hayranları tarafından oldukça beğenilmiştir.

 

Blackpink Rose Pembe Renk Saçı
Blackpink Rose Pembe Renk Saçı

 

Ancak saç renklerinde sabit kalmayı sevmeyen Blackpink ekibi sürekli renk değişikliklerine gitmiştir. Diğer grup üyeleri gibi Rose’de saç rengini sürekli olarak değiştirmektedir. Koyu pembe rengi, toz pembe ve koyu kızıl gibi renkleri kullanmış ve bu şekilde her zaman farkını ortaya koymuştur.

 

Blackpink Rose Örgülü Saçlar
Blackpink Rose Örgülü Saçlar

 

Blackpink Jennie Saç Rengi

Blackpink Jennie Turuncu Saç Rnegi
Blackpink Jennie Turuncu Saç Rnegi

 

Doğal güzellikleri, çekik gözleri ve ten renkleri ile her zaman çocuksu ve masum görünen Koreliler bu alanda oldukça avantajlı olmaktadır. Blackpink’in üyelerinden Jennie’de güzelliğini renkli saçları ile desteklemektedir.

 

Blackpink Jennie Saç Renkleri
Blackpink Jennie Saç Renkleri

 

Blackpink denince akıllara gelen renkli ve zıt saçları Jennie’de çok başarılı bir şekilde kullanmıştır. Güçlü ve uzun saçlarına uyguladığı renklerle tarzını konuşturan Jennie saç renkleri kadar modellerinde de uzmanlığını konuşturmaktadır.

 

Blackpink Jennie Saç Rengi
Blackpink Jennie Saç Rengi

 

Saçlarında genellikle 2 renk kullanmayı seven Jennie saçlarının genelinde siyah kalan kısımlarında ise sarı rengini kullanmıştır. Oldukça beğenilen bu rengin yanında başka renkler de kullanmaktadır. Merkezde her zaman siyahları tercih eden Jennie kalan kısımlarda ise, pembe, gri, sarı ve kızıl renklerini kullanmaktadır.

 

Blackpink Jennie Saç Kesimi
Blackpink Jennie Saç Kesimi

 

Bir süre saçlarını açık kahverengiye boyatan Jennie yine tarzından ödün vermemiş ve önlerine sarı renkleri atmayı tercih etmiştir. Uzun ve güçlü saçlarına dalgalı veya düz maşalı modeller yaptırarak olgun bir hava almıştır.

 

Blackpink Jennie Mor Saç Rengi
Blackpink Jennie Mor Saç Rengi

 

Saç modellerinde tepeden 2 topuz gibi modelleri kullanarak tatlı bir görünüm kazanmıştır. Ülkemizde ve dünyada oldukça moda olan küllü saç renklerini de kullanmaktadır. Kullandığı her renk ve model ünlü popçuda oldukça güzel durmuş ve marjinalliğini desteklemiştir.

 

Blackpink Jennie İki Renk Saç
Blackpink Jennie İki Renk Saç

 

Blackpink Lisa Saç Rengi

Blackpink Lisa
Blackpink Lisa

 

2016 yılında müzik dünyasına pop müzik ile giriş yaptıktan sonra sanatları ve tarzları ile piyasaya yeni bir soluk kazandırmışlardır. Giyimlerindeki farklılıklar ve saç renkleri ile kısa sürede bir marka haline gelmişlerdir.

 

Blackpink Lisa Uzun Saç Modeli
Blackpink Lisa Uzun Saç Modeli

 

Bu marjinalliği çok iyi bir şekilde yansıtan üyelerden biri de Lisa’dır. Diğer ekip arkadaşlarına nazaran en çok saç rengi değişikliğini Lisa yapmıştır. Aynı zamanda en çok farklı renkler ve iç içe renkleri de kullanmıştır.

 

Blackpink Lisa Siyah Saç Rengi
Blackpink Lisa Siyah Saç Rengi

 

Saç renklerinin yanında saç kesim ve modellerinde de sık sık değişikliklere gitmiştir. Bir süre omuzlarında biten küt saçlarına pembe rengi uygulaması yaptırmıştır. Kısa saçlı halinden sonra tekrar uzun modellere dönmüş ve birçok saç rengi uygulaması yaptırmıştır. İki farklı saç rengini aynı anda kullanması güzel yüzü ve kusursuz fiziğinin yanında oldukça şık bir görünüm oluşturmuştur.

 

Blackpink Lisa Küt Saç Modeli
Blackpink Lisa Küt Saç Modeli

 

Uzun ve düz maşa saçlarına bir süre koyu pembe rengi kullanmıştır. Aralara çok ufak siyahlar atsa da pembeler ön planda olmuştur. Bunlarla beraber sarılar, siyahlar doğal kahveler ve küllü renkleri de sık sık karıştırarak kullanmaktadır.

 

Blackpink Lisa Saç Rengi
Blackpink Lisa Saç Rengi

 

Blackpink Lisa Yeni Saç Rengi

Blackpink Lisa Kısa Küt Saç
Blackpink Lisa Kısa Küt Saç

Grubun kuruluşundan beri kullanmadığı saç rengi kalmayan Lisa hemen hemen bütün saç renklerini kullanmıştır. Çok fazla saç boyaması yapması saçlarının bakımı ve gücünden bir şey almamış hatta her geçen gün daha gür saçlarla kendisini görmemize olanak tanımıştır.

 

Blackpink Lisa Pembe Saç Rengi
Blackpink Lisa Pembe Saç Rengi

 

Sanatı, güzelliği ve saç renkleri ile adından sıkça söz ettiren Lisa bir süre sarı rengini kullanmaktaydı. Kullandığı sarı renginin ten ve göz rengine uyum göstermesi bu rengi severek kullanmasının yolunu açmaktaydı.

 

Blackpink Lisa Siyah Renk Kahkül Modeli
Blackpink Lisa Siyah Renk Kahkül Modeli

 

Ancak Lisa ani bir kararla saç rengini değiştirmiş ve yine sevenlerinin dikkat ve beğenisini toplamıştır. Sarıdan sonra sarıya oldukça zıt bir renk olan ateş kırmızısı rengini kullanmaya başlamıştır. Bu renk güzel popçuya hem farklı bir hava hem de olgun bir görünüm kazandırmıştır.

 

Blackpink Lisa Mavi Saç Rengi

Blackpink Mavi Sac Rengi

 

Dünyaca ünlü grup Blackpink’in üyelerinden Lisa her zaman olduğu gibi saç renginde sabit kalamamıştır. Uzun süre kızılı kullandıktan sonra hızla farklı bir renk değişimine gitmiştir. Pembeler, sarılar, kızıllar, siyahlar ve morlardan sonra mavi rengini de kullanmak istemiştir.

 

Blackpink Mavi Sac Modeli

 

Omuzlarında biten kısa saçlarını mavi rengine boyamıştır. Saçlarında mavinin iki farklı tonunu kullanan Lisa bu şekilde farkını ortaya koymuştur. Saçlarının üst kısmı açık ve parlak bir mavi rengine sahiptir.

 

Blackpink Acik Mavi Sac Rengi

 

Ancak alt taraflara doğru gelindiğinde daha koyu ve mat bir mavi renk ile karşılaşmak mümkündür. Saç renklerinde olduğu gibi saç modellerinde de daha tatlı ve çocuksu modelleri tercih etmektedir.

Hem tarzı hem de saç renkler, ve modelleri ile her zaman gündemde kalmayı başarmaktadırlar.

 

Blackpink Saç Jisoo Saç Rengi

 

Blackpink Jisoo Uzun Saçları
Blackpink Jisoo Uzun Saçları
Blackpink Jisoo Uzun Saç Modeli
Blackpink Jisoo Uzun Saç Modeli
Blackpink Jisoo Sarı Saçları
Blackpink Jisoo Sarı Saçları
Blackpink Jisoo Saç Rengi
Blackpink Jisoo Saç Rengi
Blackpink Jisoo Saç Modeli
Blackpink Jisoo Saç Modeli
Blackpink Jisoo Saç Kesimi
Blackpink Jisoo Saç Kesimi
Blackpink Jisoo Koyu Kızıl Saç
Blackpink Jisoo Koyu Kızıl Saç
Blackpink Jisoo Hair Style
Blackpink Jisoo Hair Style
Blackpink Jisoo Dalgalı Saç
Blackpink Jisoo Dalgalı Saç
Blackpink Açık Karamel Saç
Blackpink Açık Karamel Saç

Blackpink Saç Rengi Galerisi

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status