Bitkisel ÇözümSağlık

Boyun Fıtığı Bitkisel Tedavi | Boyun Fıtığına İyi Gelen Bitkisel Karışımlar

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun boyun fıtığı bitkisel tedavi yöntemi ve fıtığı yok eden bitki, boyun fıtığı kesin çözüm ve bitkisel çözüm için merak edilenleri sizler için yanıtladık.

Çoğu zaman hayatımızı olumsuz etkileyen boyun fıtığı için ciddi bir operasyondan önce bitkisel tedavi yöntemleri de mümkün.

 

Boyun Fıtığına Bitkisel Çözüm

 

Boyun Fıtığına Bitkisel Çözüm
Boyun Fıtığına Bitkisel Çözüm

 

Boyun fıtığına bitkisel çözüm olacak bazı bitkiler bulunuyor. Bunun için iki yöntemi sizinle paylaşacağız.

  • At kestanesi yağı,
  • çörek otu yağı,
  • çuha çiçeği yağı,
  • ısırgan tohumu yağı,
  • susam yağı ve
  • pelesenk yağı

Bir kabın içerisinde karıştırıp elde edilen karışımı fıtıklı bölgeye günde 2 defa masaj yaparak uygulayınız. Kireçlenme, güç ve his kayıplarını önleyerek boyun fıtığı tedavisinde son derece iyi gelecektir.

Bunun yanı sıra, yemeklerden önce günde 3 kez içilen melisa çayı da ruhsal ve sinirsel açıdan iyi gelerek rahatlamanıza yardımcı olacaktır.

 

İbrahim Saraçoğlu Boyun Fıtığı Bitkisel Tedavi

 

İbrahim Saraçoğlu Boyun Fıtığı Bitkisel Tedavi
İbrahim Saraçoğlu Boyun Fıtığı Bitkisel Tedavi

 

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’ya göre, boyun fıtığı için bitkisel tedavide acı elma yağı ile susam yağı ile hazırlanmış kür ile %99.9 işe yarayacağını söylüyor.

1 tatlı kaşığı dolusu acı elma yağı ve 1 tatlı kaşığı yarısı susam yağını güzelce karıştıralım. Parmak uçlarınızla bütün boyun çevresine ve özellikle ense kökü bölgesine sabah –akşam olmak üzere 1 ay boyunca sürmeniz gerekiyor.

 

İbrahim Saraçoğlu Fıtığı Yok Eden Bitki

 

İbrahim Saraçoğlu Fıtığı Yok Eden Bitki
İbrahim Saraçoğlu Fıtığı Yok Eden Bitki

 

Kırkkilit (Atkuyruğu) otu ile hazırlayacağınız kür sayesinde fıtığı yok etmek mümkün. Bu kür için ihtiyacınız olan 1 yemek kaşığı kırkkilit otu ve 1 bardak sıcak su olacaktır.

Cezveye 1 bardak sıcak su ekleyip içerisine 1 yemek kaşığı kırkkilit otunu koyun. Ortalama 5 dakika kaynatın. Ardından ılınmaya bırakın. Ilınan kürü bir kaseye süzüp aktarın.

Parmaklarınızı karışıma batırarak enseden bel boşluğuna kadar masaj yaparak 15 kez uygulayın. 1 ay boyunca bu işlemi uyguladığınızda fıtık sorununuz tarihe karışacak.

 

Zeytinyağı Boyun Fıtığına İyi Gelir Mi

 

Zeytinyağı Boyun Fıtığına İyi Gelir Mi
Zeytinyağı Boyun Fıtığına İyi Gelir Mi

 

Zeytinyağı boyun fıtığına iyi gelir mi sorusu oldukça merak ediliyor. Saf sızma zeytinyağı posası boyun fıtığını iyileştirip oradaki ağrıları dindiriyor ve kasların gelişimine yardımcı oluyor.

Peki, nasıl kullanabiliriz? Bunun için, 1 kg saf sızma zeytinyağı posasını uyumadan önce fıtık olan bölgeye masaj yapılarak uygulanacak. Ardından bir bezle kapatılması gerekiyor. Düzenli olarak 3 ay boyunca devam edildiği takdirde etkisini göreceksiniz.

 

Boyun Fıtığı Kesin Çözüm

 

Hem boyun fıtığı hem de bel fıtığı için ameliyatsız olarak kesin çözüm sağlayacak bir yöntem söz konusu. Radyofrekans yöntemi sayesinde herhangi bir operasyon altına yatmadan uygulanabiliyor. Yaklaşık yarım saat veya 1 saat süren işlemin ardından hasta, normal yaşantısına devam edebilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status