Kim KimdirSaç

Cansu Dere Saç Rengi ve Modelleri

Sadakatsiz dizisinde Asya karakterini canlandıran Cansu Dere, gösterdiği oyunculuk performansıyla bizleri ekranlara kenetledi.

Oyuncu, sunucu, eski manken Cansu Dere’nin dizi performansının yanı sıra, saç rengi ve tercih ettiği saç modelleri de çokça konuşuluyor.

 

Kızıl Renk Cansu Dere Saçları
Kızıl Renk Cansu Dere Saçları

 

Cansu Dere Kestane Rengi Saçları
Cansu Dere Kestane Rengi Saçları

Cansu Dere Kimdir?

 

Cansu Dere Orta Kısa Saçları
Cansu Dere Orta Kısa Saçları

 

14 Ekim 1980 yılında Ankara’da doğan Cansu Dere, aslen Yunanistan göçmeni bir aileden dünyaya geldi. Dere, ilk ve ortaöğrenimini İzmir’de tamamladıktan sonra 2000 yılında Kanal D ekranlarında yayımlanan Miss Turkey Güzellik Yarışması’nda Türkiye 3. güzeli seçildi.

Güzellik Yarışmasında elde ettiği başarısı sonrasında profesyonel mankenlik yapmaya başladı. Özellikle Cengiz Abazoğlu, Hakan Yıldırım, Evrim Timur, bahar Korçan, Ümit Ünal gibi ünlü moda tasarımcıların defilelerinde bulundu.

 

Cansu Dere
Cansu Dere Sadakatsiz

 

ITKIB’in yurtdışı organizasyonlarında ülkemizi temsil eden Cansu Dere, 2002-2003 yıllarında Paris’te çeşitli defilelerde yer aldı. Bunun yanı sıra, güzel oyuncu, sunucu ve eski manken Dere, İstanbul Üniversitesi Arkeoloji bölümü mezunudur.

 

Cansu Dere
Cansu dere uzun saç modeli

Mankenliğin yanı sıra, sunuculuk deneyimi de bulunuyor. Kanal D ekranlarında Çocuk ve Müzik programında ilk sunuculuk deneyimini yaşadı. Akabinde, 2004 yılında Show TV’de Türkiye’nin Yıldızları adlı yarışmanın sunuculuğunu yaptı. Daha sonra, NTV’de yayımlanan Life Style Moda programında hem sunucu olarak hem de editör olarak görev aldı. 2005 yılında ise, NTV’de N Moda programında sunuculuk yaptı.

 

Cansu Dere
Cansu Dere atkuyruğu saç modeli

 

2004 yılında sunucu olarak hayatına devam ederken, bir yandan Metro Palas dizisinde Nazan karakteri ile oyunculuğa adım attı. Ardından, Alacakaranlık, Güz Yangını dizilerinde ve Kabuslar Evi filminde rol aldı. 2006-2008 yıllarında Sıla dizisinde başrolü oynayan Cansu Dere, Sıla karakteri ile popülerliğini artırarak hayran kitlesi kazandı.

 

 

Sıla dizisinden bu yana, birçok dizi ve filmde gerek başrol gerekse yardımcı veya konuk karakter olarak yer alan Cansu Dere, şimdilerde Sadakatsiz dizisinde Asya karakterini canlandırıyor.

 

Cansu Dere Saç Modeli
Cansu Dere Saç Modeli

 

Cansu Dere Saç Modelleri
Cansu Dere Saç Modelleri

 

Cansu Dere’nin Aşk Hayatı

 

Cansu Dere Kahverengi Saç Modeli
Cansu Dere Kahverengi Saç Modeli

 

Cansu Dere Saç Rengi
Cansu Dere Saç Rengi

 

Güzel oyuncunun hayat hikayesi ve başarılarından konuştuktan sonra aşk hayatı da oldukça konuşuluyor. Zira, bilmeyenler için Cansu Dere’nin aşk hayatı birazcık kabarık. Ve bu isimlere oldukça şaşıracaksınız.

 

Cansu Dere
Cansu Dere Engin Akyürek

 

Sırasıyla söylemek gerekirse; Okan Bayülyen, Cem Yılmaz, Cem Aydın, Engin Akyürek, Metin Akdülger, Engin Öztürk, Renan Kaleli ile bir dönem ilişkisi bulunuyordu. Şimdilerde güzel oyuncunun kalbinde biri olup olmadığını bilmiyoruz ama öğrenir öğrenmez sizleri bilgilendireceğiz.

 

Cansu Dere Saç Stili
Cansu Dere Saç Stili

 

Cansu Dere Saç Stilleri
Cansu Dere Saç Stilleri

Cansu Dere’nin Dizileri ve Filmleri

 

Cansu Dere Doğal Saç Rengi
Cansu Dere Doğal Saç Rengi
 • 2004 Metro Palas
 • 2005 Alacakaranlık
 • 2005 Güz Yangını
 • 2006-2008 Sıla
 • 2007 Son Osmanlı Yandım Ali
 • 2009 Acı Aşk
 • 2009-2011 Ezel
 • 2010 Altın Kızlar
 • 2011 El Yazısı
 • 2011 Behzat Ç.
 • 2011-2014 Muhteşem Yüzyıl
 • 2015 Beyaz Gece – Leyla Aydın
 • 2016-2017 Anne – Zeynep
 • 2018 Şahsiyet – Nevra Elmas
 • 2018 Avcı
 • 2019 Ferhat ile Şirin – Banu
 • 2020- Sadakatsiz – Asya

 

Cansu Dere Saç Rengi ve Saç Modelleri

 

Cansu Dere Saçları
Cansu Dere Saçları

 

Sadakatsiz dizisinde yer alan Cansu Dere’nin kullandığı saç rengi çikolata kahvedir. Özellikle buğday tenli ve kahverengi gözlü oluşu sayesinde bu renk, oldukça doğal durmaktadır.

 

Cansu Dere
Cansu Dere yeni saç rengi 2021

 

Dalgalı Cansu Dere Saçları
Dalgalı Cansu Dere Saçları

 

Güzel oyuncu, saç modelleri olarak genellikle düz, kabarık topuz, dalgalı, salaş örgüler ve bazen de retro saç stilleri tercih ediyor.

 

Cansu Dere
Cansu Dere dalgalı saç modeli

 

Saç kesiminde ise, uzun ve kısa saçlı hali ile ekranlarda yer aldı . Ancak şimdilerde saçları omuzlarında kesilmiş katlı bir model kullanıyor.

Hüner Biber

16 Mayıs 1993 yılında Rize'de doğdum. 2020 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. Okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven biri olarak güncel ve trend olan konuları sizinle paylaşacağım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status