TikTok Fenomenler

Cellat36 Kimdir | Özgür Deniz Tarzı

Asıl ismi Özgür deniz olan (cellat36) kullanıcı adıyla tiktok hesabı bulunan ünlü fenomenin bu yazımızda sizlere tanıtmaya çalışacağız. 21 yaşında olan ünlü fenomen Kars Sarıkamış doğumludur, 5 Haziran 1999 yılında doğmuştur.

Şu an Eskişehir de yaşayan ünlü fenomen İkizler burcudur. Instagram’da akustik gitarı ile cover yapan ünlü sosyal medya fenomeninin TikTok’ta 2.8 milyon takipçisi ve 100 milyondan fazla beğenisi bulunmaktadır.

 

Özgür Deniz Kışlık Kombin
Özgür Deniz Kışlık Kombin

Genel olarak gitar coverları ile bilinsede ben bu yazımda daha çok sesi değilde tarzına dikkat çekmek istiyorum. Özellikle takip edenlerin çoğu genç kızlar olduğu için bu stilden hoşlandıklarını söyleyebilirim.

 

Cellat36 Nike Sweatshirt
Cellat36 Nike Sweatshirt

Ayrıca saç stili de farklı bir şekilde ele alınabilir, yazı içerisinde özgür denir (Cellat46) saç tarzını, kombin modellerini sizlerle buluşturmaya çalıştık.

 

Özgür Deniz Tarzı

 

Özgür Deniz Saç Stili
Özgür Deniz Saç Stili

Elvis Presley tarzı saçları ile ön plana çıkan özgür deniz yani namı diğer cellat36’nın diğer saç stillerine de yer verelim.

 

Cellat36 Stili
Cellat36 Stili

 

Saçları ile ve dikkat çeken aksesuarları ile görseller vermek istiyorum. Takı aksesuar seçimine çok özen gösteriyor.

 

Cellat36 Takı ve Aksesuarları
Cellat36 Takı ve Aksesuarları

Aksesuar olarak genelde sarı rengi seçen cellat36, saat ve bileklikleri özellikle tarzını oluştururken sıkça kullanıyor.

 

Cellat36 Boyu Kaç
Cellat36 Boyu Kaç

Son olarak aşağıda ki galeriden tüm tarzına ve kombinlerine ulaşabilirsiniz. Galerimde sizler için yani cellat36 severler için komple tarzından oluşan kesitler vermek istedim umarım beğenirsiniz, erkek tiktok fenomenlerine dair içerikleri yakın zamanda sizlerle buluşturmaya devam edeceğim.

Cellat36 Tarzı Kombinleri Galerisi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status