SaçSaç ModelleriTikTok Fenomenler

Cemre Solmaz Saç Rengi

Bu yazımızda sizden gelen yoğun istek üzerine Cemre Solmaz saç rengini vereceğiz. Cemre solmaz aslında hemşiredir, üniversite de meslek yüksekokulunda 2 yıllık hemişirelik eğitimi sonrası bir hastanede göreve başlamıştır. Genç youtuber 21 yaşındadır ve Tiktok videoları ile ünlü olmuştur.

Ordu’nun Fatsa ilçesinde doğan ünlü fenomen şu anda İstanbul’da yaşamaktadır. 13 Nisan 2000 doğumlu güzel fenomenin annesi ve babası boşanmıştır. Hali hazırda Tiktok’ta 2.3 milyon takipçisi olan sosyal medya fenomeninin bu yazımızda saçlarını konu alacağız.

 

Cemre Solmaz Gözleri
Cemre Solmaz Gözleri

 

Cemre Solmaz’ın bir de abisi bulunmaktadır, en sevdiği renk turuncudur.

Cemre Solmaz’ın sevgilisi olup olmadığı bilinmese de Tiktok’cu Cellat ile aşk yaşadığına dair dedikodular bulunmaktadır.

 

Cemre Solmaz Balyaj Saç
Cemre Solmaz Balyaj Saç

 

Cemre Solmaz’ın göz rengi mavidir, bu sebeple seçtiği saçların rengi genelde açıktır. Verdiği bir röportajda gözlerinin lens olmadığını özellikle vurgulamıştır. Tabiki herkesin merak ettiği konu saçları, bizde bu sebeple saçları ile alakalı geniş bir katalog verdik. Galerimizden de tüm görsellere ulaşabilirsiniz.

Saçları doğal ve göz kamaştırıcı olan Cemre Solmaz’ın saç rengi doğuştan sarı renktir. Cemre Solmaz’ın burcu ise Koç’tur.

 

Cemre Solmaz Saç Kesimi
Cemre Solmaz Saç Kesimi

 

 

Cemre Solmaz Boyu

 

Cemre Solmaz göz mavi
Cemre Solmaz göz mavi

 

Cemre solmaz 1.68 boyundadır ve 50 kilodur. 2019 yılında Tiktok’ta başarılı videolarından ötürü Tiktok ödülü almıştır. Görsellerden tarzına erişebilirsiniz, özellikle merak edilen saç görsellerine görsellerden ulaşabilirsiniz.

 

Cemre Solmaz kimdir
Cemre Solmaz kimdir

 

Sizlere saç stilleri kategorimizden ünlü ve fenomenlerin saç stillerini sunmaya devam edeceğiz. Tüm görsellere galeriden ulaşabilirsiniz. Galeri sayfamızda ki görselleri büyük boyda görmek için herhangi bir görsele tıklamanız yeterlidir. Direk galeri sayfamız yönlenerek, cemre solmaz görsellerine bakabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status