GenelSağlık

Cinsel Güç Arttıran Ananas Suyu Tarifi

Beslenme araştırmaları; belirli meyve, sebze, kuruyemiş, şifalı bitki ve baharatların cinsel dürtü, performans ve zevki artırabileceğini ortaya koymaktadır. Bunlardan birisi de ananastır. Cinsel güç arttıran ananas suyu tarifi ile cinsel deneyiminizi, hiçbir yan etkisi olmadan sağlıklı ve doğal bir şekilde iyileştirebilirsiniz.

Ananas özellikle kadınların cinsel tatmini için kilit bir bileşen olan vetrojen üretiminde vücuda yardımcı olmaktadır.

 

Ananas Suyu Nasıl Çıkartılır

 

Ananas Suyu Nasıl Çıkartılır
Ananas Suyu Nasıl Çıkartılır

 

Ananası sıkmadan önce koklayarak ve sıkarak olgunluğunu kontrol edin. Olgun bir ananas ağır, biraz yumuşak ve tatlı kokuludur. Ananası temiz, sağlam bir tezgaha veya masaya koyun ve ananasın tepesini ve tabanını keskin bir bıçakla çıkarın. Ananasları sabit tutmak zor olduğundan kendinizi kesmemeye dikkat edin.

Bir bıçakla kabuğunu etinden ayırırken yavaşça dilimleyerek ananası soyun. Ananasın çekirdeğini çıkarmak için bir bıçak veya büyük bir kaşık kullanın ve ardından ananası, meyve sıkacağınızın giriş kanalına sığacak kadar küçük parçalar halinde kesin.

Çekirdek yeterince yumuşaksa, meyve sıkacağınıza ekleyebilirsiniz. Çekirdek sertse, ekipmanınızın zarar görmesini önlemek için atmanız gerekir. Ananas kabuğunu, suyunu ve besinlerini çıkarmak için kaynatabilirsiniz.

 

Ananas Suyu Cinsellik Arttırıcı Mıdır

 

Ananas Suyu Cinsellik Arttırıcı Mıdır
Ananas Suyu Cinsellik Arttırıcı Mıdır

 

Tarihsel olarak ananas iktidarsızlığı tedavi etmek için kullanılmıştır. Ananas, “libido kaldırıcı” olarak bilinir. Mutlu hormonları teşvik eden ve enerji artışı sağlayan yüksek C vitamini ve tiamin içerir. Ananas özellikle kadınların cinsel tatmini için kilit bir bileşen olan vetrojen üretiminde vücuda yardımcı olmaktadır.

 

Ananas Suyu Ne İşe Yarar

 

Ananas Suyu Ne İşe Yarar
Ananas Suyu Ne İşe Yarar

 

Modern araştırmalar, ananas suyunu ve bileşiklerini, gelişmiş sindirim ve kalp sağlığı, azalmış iltihaplanma ve hatta belki de kansere karşı bir miktar koruma gibi sağlık yararları ile ilişkilendirmiştir.

Ananas suyu, bağışıklığınızı artırabilecek bir dizi vitamin ve mineral içerir. Vücudunuzu soğuk algınlığına karşı korumaya yardımcı olabilecek C vitamini bakımından da yüksektir. Aynı zamanda sağlıklı bir bağışıklık sistemi tepkisini aktive ettiği gösterilen enzimleri içerir.

 

Ananas Suyu Faydaları

 

Ananas Suyu Faydaları
Ananas Suyu Faydaları

 

Ananas suyu, vitamin ve mineral bakımından zengin olmasının yanı sıra , vücudunuzu sağlıklı tutmaya yardımcı olan faydalı bileşikleri olan iyi bir antioksidan kaynağıdır.

Antioksidanlar, kirlilik, stres veya sağlıksız beslenme gibi faktörlere bağlı olarak vücudunuzda birikebilen ve hücre hasarına neden olan kararsız bileşikleri etkisiz hale getirmeye yardımcı olur.

Özellikle manganez, bakır ve B6 ve C vitaminleri açısından zengindir. Bu besinler kemik sağlığı, bağışıklık, yara iyileşmesi, enerji üretimi ve doku sentezinde önemli rol oynar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status