TikTok Fenomenler

Doğanay Oğuz Kimdir | Tarzı ve Kombinleri

Bu yazımızda yine bir Tik Tok fenomeni olan Doğanay Oğuz hakkında bilgiler verip ikinci kısımda Doğanay Oğuz’a ait görselleri yayınlayacağız. Doğanay Oğuz’un Tik Tok’da @deliyiz.46 ismi ile tanınmaktadır, 4.7 milyon takipçisi 169 milyon beğenisi bulunmaktadır.

2001 yılında dünyaya gelen 19 yaşında olan Doğanay Oğuz aslen Ağrı’lıdır. Şu anda İstanbul Kuştepe’de yaşadığı söylentiler arasındadır. Doğanay Oğuz ilk olarak Adana, Diyarbakır, İstanbul ve Ankara gibi illerine en tehlikeli sokaklarını gezerek takipçileri için videolar hazırlamıştır.

 

Doğanay Oğuz Boyu Kaç
Doğanay Oğuz Boyu Kaç

 

Boyu 1.70 olan Doğanay Oğuz 60 kilodur, Al Oje ile sevgili olduğunu açıklamıştır, birde ortak video yayınlanmışlardır. Instagram platformunda @doganay.oguz ismiyle yer alan genç sosyal medya fenomenin 231 bin takipçisi bulunmaktadır.

 

Doğanay Oğuz Nereli
Doğanay Oğuz Nereli
Doğanay Oğuz Tarzı ve Kombinleri
Doğanay Oğuz Tarzı ve Kombinleri

Ayrıca youtube kanalında 509 bin takipçisi vardır, her hafta bir video yayınlamaktadır. Sokak tarzını çok iyi bir şekilde yansıtan Doğanay Oğuz’un yazımızda görselleri ile birlikte tarzı ve kombinlerine yer vereceğiz.

 

Doğanay Oğuz Saç Tarzı
Doğanay Oğuz Saç Tarzı

Doğanay Oğuz Kombinleri

 

Doğanay Oğuz Saç Modeli
Doğanay Oğuz Saç Modeli

Bu kısımda ise ünlü fenomenin giyiniş tarzına yer vereceğiz. Genel olarak spor tarzı benimseyen ünlü fenomen giydiği sokak tarzı kıyafetleri ile de dikkat çekiyor.

 

Doğanay Oğuz Kaç Yaşında
Doğanay Oğuz Kaç Yaşında
Doğanay Oğuz Kırmızı Kombin
Doğanay Oğuz Kırmızı Kombin

Farklı tarzı ile sevenlerine örnek olan Doğanay Oğuz’un tüm kombinlerini galerimizden ulaşabilirsiniz. Sizlere Tik Tok fenomenlerini vermeye devam edeceğiz, daha önce de cellat36 kombinlerini vermiştik. Linke tıklayarak bu yazımıza ulaşabilirsiniz.

Doğanay Oğuz Galerisi

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status