GenelSaçSaç Modelleri

En Tarz Erkek Saç Modelleri

Saç stili denildiği zaman akla genelde kadınlar gelse de en az kadınlar kadar erkekler de saç stiline oldukça özen gösteriyor. Tıpkı kadınlar gibi düzenli saç bakımı yaparak ilgiyi üzerlerine çekmek isterler. Erkeklerin daha tarz ve daha şık görünmeleri için yapmaları gereken ilk şey saç bakımıdır. Yüz hatlarına uygun en doğru saç modelini bulmak önemlidir.

Erkeklerin kullandığı birçok saç modeli vardır. Dalgalı, kıvırcık, düz saç tipleri… Bu saç tiplerine uygun güzel tasarım modelleri mevcuttur. Peki erkekler hangi saç modellerini sıklıkla tercih ederler? Sizin için en tarz erkek saç modelleri hakkında merak edilenleri derledik. Keyifle okumanızı dileriz.

 

Dalgalı Erkek Saç Modelleri

 

Dalgalı Tarz Erkek Saç Modeli
Dalgalı Tarz Erkek Saç Modeli

 

Saçları dalgalı olan erkeklerin kullanabileceği en çok tercih edilen modellerden biridir. Saçlarınızın doğal halini koruyarak yanlardan bir miktar kısaltıp, üst kısımlarını uzun tutabilirsiniz. Saçınıza kolayca şekil vererek kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz.

 

Kumral Uzun Erkek Saç Modeli
Kumral Uzun Erkek Saç Modeli

 

Saçlarınızı hem doğal ve salaş gösterecek olan bu model düz ve dalgalı saçlarınıza uygun alternatif bir seçenek olabilir.

 

Dalgalı Erkek Saç Stili
Dalgalı Erkek Saç Stili

 

Hem futboluyla hem tarzıyla adından söz ettiren David Beckham saç kesimi modelleri ile bugün hala pek çok erkeğe ilham kaynağı oluyor. Senelerdir bu saç modeli ile pek çok kişiye örnek olmuştur. Bu saç trendi hem uzun hemde kısa saç modelinin aynı anda kullanımına imkan tanıyor.

 

Yeni Stil Erkek Saç Modleleri
Yeni Stil Erkek Saç Modleleri

 

Yanların ve arka kısımların kısaltılarak üst kısmın uzun bırakıldığı bu model yıllardır erkeklerin bir numaralı tercihi oluyor.

 

 

Uzun Erkek Saç Modelleri

 

Uzun saçlı erkek tarz saç modeli
Uzun saçlı erkek tarz saç modeli

 

Uzun saçlara sahip erkekler girdikleri her ortamda dikkat çekerler. Uzun saçı tercih edenler diğer saç modellerine nazaran saç bakımına daha fazla zaman harcarlar. Uzun saç modeli için yapılabilecek çok fazla model mevcuttur. Sizde yeni bir tarz arıyorsanız bu yazıyı mutlaka okuyun.

 

Uzun Erkek Saç Stilleri
Uzun Erkek Saç Stilleri

 

Sezonun en trend saç modellerinden bir diğeri erkek topuzu. Üstten toplanmış saçlar ile doğal ve iddialı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Saçınızın üst kısmını lastik toka ile toplayın, güneş gözlükleri, kirli sakal, birkaç aksesuar.. İşte tarz olmak için tüm ihtiyacınız olan bu.

 

Uzun Toplu Erkek saç stili
Uzun Toplu Erkek saç stili

 

3 Numara Kısa Erkek Saç Modelleri

 

1 Numara Erkek Saç Modeli
1 Numara Erkek Saç Modeli

 

Saç erkekler için oldukça önemlidir. Bir nevi erkeğin aksesuarı saçıdır diyebiliriz. Üç numara saç modeli erkeklerin en fazla kullandığı saç modelleri arasında yer alıyor. Bu saç modeli özgüven ve cesaret ister. Kafa yapısı güzel erkekleri son derece çekici gösterebilecek bir modeldir.

 

3 Numara Kısa Erkek Saç Modelleri
3 Numara Kısa Erkek Saç Modelleri

 

Bonus: Kısa Saçlara Giden Gözlük Modelleri

 

Yaz aylarında kısa saç stilini kullanıyorsanız şayet aşağıda ki gibi bir gözlükle stilinizi taçlandırabilirsiniz. Bu tarz gözlükler 3 numara saç stiline çok yakışıyor, bir optikçiye giderek bu tarz

 

Kısa Erkek Saç Stili
Kısa Erkek Saç Stili

 

Kendinize yakışacak saç stilini bulmak önem taşır. Bu saç kesimi herkese yakışmayabilir. Yüz özellikleri ve kafa yapısının bu saç modeline uygun olduğunu düşünenler bu modeli tercih edebilirler. Kısa saç modeline sakalın çok yakıştığını söyleyebiliriz. Kirli sakal bu saç modeli için ideal kesimdir. Kendine güvenen ve bu modeli yakıştıran herkese mutlaka denemelerini tavsiye ederiz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status