Saç Modelleri

Ensede Topuz Modelleri

Sade ve şık bir tasarımdan hoşlanmakta olan gelin adaylarının sık bir şekilde tercih etmekte olduğu ense topuz modelleri içerisinde en şık olan modellerini siz değerli gelin adayları için derledik.

Bu yazı içerisinde vereceğimiz video ile ensede topuz modelleri ve bu modellerin yapılışını görebilirsiniz. Çok farklı modeller mevcut, 2 adet pratik ensede topuz modeli videomuzu yazı içerisinde bulabilirsiniz.

Çok farklı modelleri sizler için verdik ayrıca farklı renkte saçlar ile nasıl göründüğünü bu yazımızda ki görsellere bakarak bir fikir edinebilirsiniz.

 

Ensede Topuz Modelleri 2020 Modelleri

 

Ensede topuz modeli
Ensede topuz modeli

 

Bu yazımızda ensede topuz modelleri ve bu modellerin yapılışına dair yazı sonunda süpriz bir video hazırladık, umarım hoşunuza gidecektir. Çok Farklı modeller mevcut. Bu yılın en güzel modellerini sizler için sunmaya çalıştık.

 

Ensede Topuz Gelin Saçı ve Örgülü Ense Topuzu Gelin Saçı Modelleri
Ensede Topuz Gelin Saçı ve Örgülü Ense Topuzu Gelin Saçı Modelleri

 

Farklı modelleri editörlerimiz sizler için derledi, eğer farklı tarz model kombin önerileriniz varsa yorumda bizlere yazabilirsiniz. Bu yazımızda 2020 yılına damga vurması beklenen ensede topuz modelleri ve görsellerini verdik.

 

Ensede Gelin Topuzu ve Örgülü Ense Topuzu

 

ensede topuz modelleri
ensede topuz modelleri

 

Ensede gelin topuzu modeller, özellikle sade ve şık saç modellerini seven gelin adaylarının tercih ettiği modeller içerisindedir. Özellikle bu gelin adayları hakim, bisiklet ya da kapalı yaka gelinlik modellerini tercih edeceklerse kendilerine önerdiğimiz ilk model ense gelin topuzu modeli saç şeklidir. Bu saç modelini sade bir düğün yapacak olan çiftlere ve nikah için saç yaptıran gelin adaylarına önermekteyiz.

 

taçlı ensede topuz modeli
taçlı ensede topuz modeli

 

Örgülü ense topuz modeli ise, ön kısımdan örgülü bantlarla hareketlendirilmekte olan, tepe kısmı kabarık bu ense topuzunu yuvarlak yüz hatlarına sahip olan gelin adaylarına önermekteyiz. Bunun nedeni tepeden kabartılmış saç modelleri, yüz şeklini oval şekle yakın gösterecek bir etki meydana getirir. Bu saç modellerini tercih edecekseniz eğer kesinlikle işi konusunda profesyonel kuaförleri tercih ediniz.

 

klasik ensede topuz modeli
klasik ensede topuz modeli

 

Ensede Topuz Gelin Saçı ve Örgülü Ense Topuzu Gelin Saçı Modelleri

 

ensede topuz modeli 2020
ensede topuz modeli 2020

 

Ense bölgesinde topuz gelin saçı modelini tercih etmek isteyen gelin adaylarına bu topuzu sıkı bir şekilde yapabilecek olan kuaförleri önermekteyiz. Bu saç modelinde saç ense bölgesinde sıkı bir şekilde topuz haline getirilmektedir. Ayrıca işlem sonunda ince bir saç aksesuarının kullanılmasıyla tamamlanabilecek bir sade gelin modelidir. Bu gelin saçı modelini nikahlarda sık bir şekilde tercih edebilirsiniz.

 

Ensede Gelin Topuzu ve Örgülü Ense Topuzu
Ensede Gelin Topuzu ve Örgülü Ense Topuzu

 

Eğer gelin adayları uzun saçlara sahipse, sahip oldukları uzun saçların ense kısmında toplanarak örülmesiyle elde edilen bu örgülü ense saç modelini önermekteyiz. Romantik bir kişiliği olan gelin adaylarının kesinlikle tercih etmesi gereken bir saç modelidir. Bu saç modeli içerisinde bir de gümüş tonlarda olan bir aksesuar kullanarak hareketlendirilme sağlanabilir. Ayrıca bu şık ve sade gelin saçı modelini taşlı prenses gelinliklerle birlikte kullanarak daha şık sonuçlar elde edebilirsiniz.

Kendinize en uygun saç modelini elde etmek adına kuaförünüzle birlikte yüz tipinize uygun model tercihinde bulunabilirsiniz.

 

Ensede Topuz Modelleri Nasıl Yapılır | 2 Adet Kolay Yöntem

 

Ensede topuz modeli yapılışı
Ensede topuz modeli yapılışı

 

Ensede topuz modellerine ait 2 adet yöntem vereceğiz, yapımı oldukça basit fakat bildiğiniz gibi mutlaka düzleştirilmiş saça uygulanması gerekiyor.

 

 

Daha sonrasında arkada saçınızı toplayıp, videoda ki gibi içerisinde  geçiriyorsunuz. Video anlatımı çok kolay, 5 dakika zaman ayırarak bilgi sahibi olabilirsiniz, daha farklı tarzlar isterseniz eğer lütfen çekinmeyin yorum yazın. Sizler için farklı modeller de yapmaya çalışacağız.

En sevdiğimiz ve en pratik olan modelleri yazımızda sunmaya çalıştık, umarım işinize yaran ensede topuz modellerini sizlere sunmuşuzdur.

 

Hüner Biber

16 Mayıs 1993 yılında Rize'de doğdum. 2020 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. Okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven biri olarak güncel ve trend olan konuları sizinle paylaşacağım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status