GenelKim KimdirKombinTikTok Fenomenler

Esila Biltekin Kimdir | Tarzı ve Kombinleri

Bu yazımızda ünlü Tik Tok fenomeni Esila Biltekin’in hayatına ve tarzına dair sizlere bilgiler sunacağız. Kendisini beğenerek takip eden hayranları şüphesiz tarzını, kombinlerini çok merak ediyor. Bu yazımızın son kısmında galeriden tüm kombinlerine ulaşabilirsiniz.

Esila Biltekin 31 Ocak 2008 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 12 yaşındadır ve Kova burcudur, Youtube’da 486 bin takipçisi bulunmaktadır, 500’den fazla videosu bulunmaktadır.

 

 

Tik Tok platformunda ise 2.1 milyon beğeni alan ve 78 bin takipçisi olan ünlü fenomen genellikle Youtube kanalını daha aktif bir şekilde kullanmaktadır.

 

Esila Biltekin ile Annesi
Esila Biltekin ile Annesi

 

Hayvanları çok seven Esila Biltekin, ileride veteriner olmak istemektedir. Ailesinin tek çocuğu olan ünlü fenomenin ailesi davet organizasyon işi ile ilgilenmetkedir. Eskiden İstanbul Bağcılarda yaşayan ünlü fenomen şu an Çorlu ilimizde ikamet etmektedir ve yaşamını sürdürmektedir.

 

Esila Biltekin Nerelidir
Esila Biltekin Nerelidir

 

Kaykay ve paten kullanmaya çok ilgisi olan ünlü sosyal medya fenomeninin en sevdiği ders ise Matematiktir.

 

Esila Biltekin Doğum Günü Kombini
Esila Biltekin Doğum Günü Kombini

 

Ünlü fenomene isminin anlamı çok sık sorulmaktadır. İsminin anlamı namaz vaktidir, aynı zamanda cenneten gelen gül anlamı da bulunmaktadır. En sevmediği yemek Pırasa’dır, sizlere yazımızda bir çok farklı kombinini vereceğiz. Youtube kanalında ki videoları genelde annesi ile birlikte çekmektedir.

 

Esila Biltekin Tarzı ve Kombinleri

 

Esila Biltekin Ucuz Kombini
Esila Biltekin Ucuz Kombini

 

Bu kombinde ayakkabılar deichmanndan alınma ve tişört Defacto markadır. Genelde ünlü sosyal medya fenomeni siyah renk kombinler oluşturmaktadır.

 

Esila Biltekin Alışveris
Esila Biltekin Alışveris

 

Esila Biltekin Simli Kombin
Esila Biltekin Simli Kombin

 

Genelde siyah kıyafetleri, tişörtleri ve kombinleri seçen ünlü sosyal medya fenomenin tüm görsellerine galeriden ulaşabilirsiniz. Sizler için en sevilen kombinlerini galeride verdik.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status