SaçSaç ModelleriSaç Rengi

Esra Bilgiç Saç Rengi

Ekranların başarılı güzellerinden Esra Bilgiç saç rengi, tarzı ve duruşu ile kısa sürede çok tanınan bir isim haline gelmiştir. Başarılı oyunculuğunu tarzı ile taçlandırmış ve ortaya mükemmel bir görünüm çıkarmıştır. Son yıllarda oldukça tanınan bir isim olmasında oynadığı projelerde rolünün hakkını vermiş olması büyük önem taşımaktadır.

Ünlü oyuncumuz Esra Bilgiç’in sevenleri ve takipçileri için saçları ile alakalı olan önemli noktaları yazımızda paylaşacağız. İnce telli saçlara sahip olmasının yanında saçlarının bakımlı olması güçlü ve sağlıklı durmasına olanak tanımaktadır.

 

Esra Bilgiç Saç Renkleri
Esra Bilgiç Saç Renkleri

 

Saç renklerinde genellikle koyu tonları tercih eden Bilgiç beyaz tenine bu renkleri oldukça yakıştırmaktadır. Doğal hali ile de göz kamaştıran Esra Bilgiç uzun kirpikleri kara kaşları ve koyu renk saçları ile ekranlarda parlamaktadır.

İçindekiler

Esra Bilgiç Saç Modeli
Esra Bilgiç Saç Modeli

 

Esra Bilgiç Kimdir

 

Esra Bilgic goz rengi
Esra Bilgic goz rengi

 

Aslen Ankaralı olan ünlü oyuncu Esra Bilgiç 14 Ekim 1992 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Tiyatroya olan merakı henüz 8 yaşındayken başlamıştır. Bu merakı için Ankara Mamak Belediyesi Tiyatro Kursuna yazılmış ve burada çeşitli oyunlarda oynamıştır.

Kültürel seviyesi yüksek bir ailede büyüyen Bilgiç 10 yaşındayken annesinin yönlendirmesi sonucu keman eğitimi almaya başlamıştır. Üniversite hayatına Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji Bölümü ile başlamıştır.

 

Esra Bilgic sacları
Esra Bilgic sacları

 

Daha sonra Ankara Bilkent Üniversitesi’nde Uluslar arası İlişkiler Bölümü’nü bitirmiştir. Bunu bitirdikten sonra da özel bir üniversitede Hukuk eğitimine başlamıştır. Her alanda gelişmeye çalışan ve sürekli kendisine bir şeyler katmak istemesi kendisini 2018 yılında piyano çalmaya itmiştir.

İlk oyunculuk serüveni TRT1’de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisi ile başlamıştır. Burada canlandırdığı Halime Hatun rolü ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Bir Umut Yeter ve Ramo gibi dizilerde başrol oynaması kendisine şöhretin kapılarını iyice açmıştır.

 

Esra Bilgic uzun sac modeli
Esra Bilgic uzun sac modeli

 

Birçok film, dizi ve reklam projesinde oynaması ülkenin en tanınır isimlerinden birisi olmasına neden olmuştur. 2017 yılında Milli Futbolcu Gökhan Çıra İle dünya evine girmiş ve 2019 yılında bu birlikteliğe son vermiştir.

Esra Bilgiç Saç Rengi Nedir

 

Esra Bilgic sac modelleri
Esra Bilgic sac modelleri

 

Ünlü model ve oyuncu Esra Bilgiç rol aldığı önemli projeler sayesinde ünü her geçen gün artan biri olmuştur. İnstagram platformunda çok kısa bir sürede 6 milyonu aşkın takipçiye ulaşan Bilgiç en çok araştırılan ve merak edilen ünlülerden biri olmuştur.

Dış görünümünün dikkat çekici olması merak konusu olmasında etkili olmuştur. Kullandığı saç renkleri ve modelleri birçok kişiye ilham olmaktadır. Beyaz tenli ve karakaşlı olması saç renklerinin de koyu olmasına neden olmuştur.

 

Esra Bilgic toplu sac modeli
Esra Bilgic toplu sac modeli

 

Saçlarında genellikle soğuk siyah renkler, çikolata kahveler ve koyu kahveleri kullanmaktadır. Güneşte açık bir renge dönen bu kahveler ünlü oyuncunun göz rengiyle oldukça güzel bir bütünlük oluşturmaktadır.

 

Esra Bilgic toplu sacları
Esra Bilgic toplu sacları

 

Esra Bilgiç Saç Rengi Boya Numarası

 

Esra Bilgic saç stilleri
Esra Bilgic saç stilleri

 

Saç renklerinde arada değişiklik yapan ünlü oyuncu Esra Bilgiç bu değişiklikleri genellikle aynı rengin farklı tonları üzerinden yapmaktadır. Sürekli ekran önünde olan oyuncuyu merak eden büyük bir kitle olmaktadır. Tarzından özel hayatına oradan saç renklerine kadar birçok kadın ve genç kız Esra Bilgiç’i sıklıkla araştırmaktadır.

Ünlülere benzemek için çaba sarf eden birçok kişinin en çok araştırdığı konuların başında saç rengi boya numaraları gelmektedir. Esra Bilgiç’in saç rengi boya numarası şu şekildedir:

  • Garnier Soğuk Siyah 2.0 saç boyası rengi
  • Loreal Paris Soğuk Kahve 4.15 saç boyası renklerinden biri alınarak Bilgiç’in saç rengi elde edilebilir.

 

Esra Bilgic sacı ne renk
Esra Bilgic sacı ne renk

 

Esra Bilgiç Saç Modelleri

 

Esra Bilgic rofle saclari
Esra Bilgic rofle saclari

 

Uzun boyu ve orantılı fiziğine oldukça yakışan uzun saçları kullanan Esra Bilgiç bu haliyle sevenlerinden tam not almaktadır. Kendisine çok yakışan uzun boy saçların yanında bir süre orta boyları da kullanmıştır.

Her geçen gün saçlarını daha kısa modellerde kestirmiştir. Uyguladığı her kesim şekli kendisine ayrı bir hava katmış ve sevenlerinden tam not almıştır.

 

Esra Bilgic acik sac rengi
Esra Bilgic acik sac rengi

 

Saç modellerinde klasik modeller kullanan Bilgiç olgun bir tavra bürünmektedir. Genellikle saçlarını rotadan ayırarak kullanan oyuncu çoğu kez de açık bıraktığı saçlarına kalın dalgalar yaptırmaktadır. Sık olarak kullanmasa da kıvırcık modellerini kullandığını söylemek yanlış olmaz.

Bunun yanında kakül ve perçemleri de kullanmaktadır. Esra Bilgiç’in en çok kullandığı saç modelleri şu şekildedir.

  • Düz açık saç modeli
  • Kıvırcık toplanmış saç modeli
  • Dalgalı saç modeli
  • Ortadan ikiye ayrılmış açık saç modeli
  • Ensede bağlanan ortadan ikiye ayrılmış sıkı saç modeli
  • Kısa açık maşalı saç modeli
  • Yandan perçemli topuz modeli
  • Tepede toplanmış hafif dağınık topuz modeli gibi saç modellerini kullandığı görülmektedir.
Esra Bilgic uzun kahverengi sac
Esra Bilgic uzun kahverengi sac
Esra Bilgic nereli
Esra Bilgic nereli
Esra Bilgiç Saç modelleri
Esra Bilgiç Saç modelleri
Esra Bilgiç Saç Stilleri
Esra Bilgiç Saç Stilleri
Esra Bilgiç röfle saç modeli
Esra Bilgiç röfle saç modeli
Esra Bilgiç saç rengi ne
Esra Bilgiç saç rengi ne
Esra Bilgiç Saç Boya Numarası
Esra Bilgiç Saç Boya Numarası
Esra Bilgiç Saç rengi boya numarası
Esra Bilgiç Saç rengi boya numarası
Esra Bilgiç yeni saç modeli
Esra Bilgiç yeni saç modeli
Esra Bilgic yeni saclari
Esra Bilgic yeni saclari
Esra Bilgiç saç kesimi
Esra Bilgiç saç kesimi
Esra Bilgiç boya numarası
Esra Bilgiç boya numarası

Esra Bilgiç Saç Renkleri ve Saç Modelleri Galerisi

 

Son olarak Esra Bilgiç’in son zamanlarda ki saç stilleri ile birlikte geçmişte kullandığı saç rengi ve saç modellerini galerimizde sizlere vereceğiz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status