GenelKim KimdirSaç Rengi

Esra Erol Saç Rengi

Yazımıza öncelikle Esra Erol’un hayat hikayesinden bir kesit sunduktan sonra, güzel sunucunun saç rengi, saç modelleri ve tarzı ve kombinleri ile alakalı bilgiler vereceğiz.

Yazı içeriğinde sunmuş olduğumuz görsellerin yanı sıra, yazı sonunda ki galeriden tüm görsellere ulaşabilirsiniz. Öncelikle Esra Erol kimdir, nerelidir ve kaç yaşındadır gibi sorulara cevap verelim.

 

Esra Erol Lacivert Bordo Elbise
Esra Erol Lacivert Bordo Elbise

 

İçindekiler

Esra Erol Kimdir

 

Esra Erol Sarı Saç Rengi
Esra Erol Sarı Saç Rengi

 

12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul’da doğan Esra Erol, aslen Sinop Ayancık’lıdır. Bu yazıyı yazdığımız tarih itibari ile 39 yaşındadır. Açık öğretim fakültesinden mezun olan sunucu, Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon ve spikerlik kurslarına katılmıştır. Daha sonra ise Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünden mezun olmuştur.

2 Temmuz 2010 tarihinde hayatını Ali Özbir ile birleştiren ünlü sunucu, 2 çocuk annesidir.

 

Esra Erol Kimdir
Esra Erol Kimdir

 

Esra Erol Saç Rengi Nedir

 

Esra Erol Saç Rengi
Esra Erol Saç Rengi

 

Esra Erol sürekli değiştirdiği saç modeli ile dikkat çeken bir sunucu, şu sıralar açık ton ve sarı ton saç rengi kullansa da geçmişte kahverengi tonları ve açık kızıla yakın tonları da kullandığını söyleyebiliriz.

Yazımızda şimdiye kadar kullandığı farklı saç renklerinin görsellerine yer vereceğiz.

 

Esra Erol Küpeleri
Esra Erol Küpeleri

Esra Erol Saç Rengini Açıkladı

Esra Erol Yeni Saç Rengi

Ünlü sunucu Esra Erol yıllardır ekranlarda güzelliği ve başarısıyla önemli projelere imza atmıştır. Profesyonel program sunuculuğu ile izleyicilerinin gönlünde taht kurmuş ve her zaman reytinglerdeki yerini korumayı başarmıştır.

Göz önünde olması her yaptığının gündem olmasına neden olmaktadır. Ünlü sunucu da gördüğü bu ilgiyi en iyi şekilde karşılamakta ve hayatına dair değişiklikleri sevenleri ile paylaşmaktadır. Esra Erol saç rengini açıklayarak sevenlerinin beğenisine sunmuştur. Sarı saç rengine geçtikten sonra sosyal medya hesabından paylaşarak beğenilere sunmuştur.

Esra Erol Uzun Saç Modeli
Esra Erol Uzun Saç Modeli

Esra Erol Saç Rengi Numarası

Esra Erol Kısa Saç Modeli

 

Büyük kitlelere hitap etmesi Esra Erol’un her bakımdan merak edilmesinin yolunu açmıştır. Saç rengini boyadıktan sonra herkes tarafından beğenilmesi ve şık bir duruş sergilemesi bu rengin birçok takipçisi tarafından kullanılmasına neden olmuştur. Bu rengi kullanmak isteyenler için aşağıda saç boya numaraları verilmiştir.

 

Esra Erol Çiçekli Elbise Modeli

 

Esra Erol saç boya numaraları:

  • Palette Deluxe 10-2 platin sarı saç boyası
  • Neva Nevacolor tüp boya 10 platin sarı saç boyası
  • Sea Color 0.1 platin sarı saç boyası
  • Maxx Deluxe Golden Beauty 0.1 platin sarı saç rengi
  • Loreal Paris Excellence Creme saç boyası 10 açık sarı
  • Herbatint 10N Blond Platine platin sarı saç boyası numaralarından herhangi biri alınarak Esra Erol’un saç rengi elde edilebilir.

Esra Erol Siyah Elbise Modeli

Esra Erol Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Esra Erol Koyu Saçları

 

Esra Erol’un saç rengini elde etmek için öncelikle açık bir saç tonuna sahip olmak gerekmektedir. Koyu saç renklerine sahip olanlar öncelikle saçlarında bir renk açma işlemine gitmelidir. Daha sonra boya kutusundaki talimatlar birebir uygulanarak saç boyama işlemi yapılmalıdır.

Saçlar boyandıktan sonra haftada 1 kez saç maskesi yapılarak saçların rengi korunmalıdır. Bunun yanında boyanan saçlar için mor şampuan da önerilmektedir.

 

Esra Erol Saç Stili

Esra Erol Saç Rengi Yeni

Esra Erol Saç Modeli

Uzun yıllar boyunca koyu saç renklerini kullanan Esra Erol radikal bir değişikliğe giderek saçlarında yeni bir renk işlemine gitmiştir. Renk değişikliklerini çok seven Erol böylece önemli bir değişime adım atmıştır.

Kullanmaya başladığı yeni saç rengi sarı olmuştur. Yaşına uygun bir sarı kullanan Erol bu şekilde hem modern hem de şık bir görünüm elde etmiştir. Sarının en tarz ve son dönemlerin moda tonu olarak bilinen platin sarısı ve bebek sarısı tonlarını kullanmaya başlamıştır. Bunun yanında saç diplerinde küllü yansımalar kullanarak küllü bir sarı havası vermektedir.

Esra Erol Pembe Elbise Modeli

Esra Erol Kahve Saç Rengi

 

Gerçek saç rengi koyu kahverengi olan Esra Erol uzun süreler bu rengi kullanmıştır. Ekranlarda önemli bir misyona sahip olmasından dolayı şıklığına önem veren Erol kahverenginin de birçok tonunu kullanmıştır. Küllü kahve, kızıl kahve, karamel kahve ve tatlı kahve gibi tonları kullanarak saçlarında kahvenin her tonunu görmüştür.

Esra Erol Saç

Esra Erol Son Saç Rengi

Esra Erol Kızıl Saç
Esra Erol Kızıl Saç

Saç renkleri ile sevenlerine ve izleyicilerine cesaret veren Esra Erol sıklıkla renk değişimleri yapmaktadır. Esra Erol son saç rengi olarak sarı saç rengine geçiş yapmıştır. Platin sarısı, bebek sarısı ve küllü sarı renklerini kullanarak cildine bir açıklık kazandırmıştır.

Hem cildine, hem de göz rengine oldukça yakışan sarı rengini uzun süre boyunca kullanacağı düşünülmektedir. Kısa veya orta saç modeli ile kullandığı bu saç renkleri güzel sunucunun ekranlardaki güzelliğine güzellik katmıştır.

 

Esra Erol Instagram Hesabı

 

 

Güzel sunucunun çok aktif kullandığı instagram hesabını yukarıda paylaşacağım. Ayrıca yazı içerisinde görseller verdim, daha fazlasını galeri bölümünden inceleyebilirsiniz.

 

Esra Erol Tarzı
Esra Erol Tarzı

 

Esra Erol Yeşil Elbise Modeli
Esra Erol Yeşil Elbise Modeli

 

Esra Erol’un farklı elbise modellerini ve takılarını içeren görselleri tam boyutta incelemek için aşağıda ki görsellerden birisine tıklayarak, galeri sayfamıza yönlenebilir ve büyük boyutta inceleyebilirsiniz.

 

 

Esra Erol Takıları

 

Esra Erol Topuz Modeli
Esra Erol Topuz Modeli

 

Ünlü sunucu nedense kolye ve künye gibi takıları tercih etmemektedir. Genellikle takı olarak küpeleri çok sık kullanan Esra Erol, iki parça ve büyük küpeleri tercih etmektedir.

 

Esra Erol Takıları
Esra Erol Takıları

 

Esra Erol Tarzı ve Kombinleri

 

Esra Erol Leopar Desen Elbise Modeli
Esra Erol Leopar Desen Elbise Modeli

 

Başarılı sunucunun elbiseleri ve programda giydiği kıyafetleri çok beğeniliyor, bizler de sizler için en sevilen modellerini derleyerek yazı içerisinde görsel olarak sunmaya çalıştık.

 

Esra Erol Siyah Kombin
Esra Erol Siyah Kombin

 

Esra Erol Bordo Elbise Modeli
Esra Erol Bordo Elbise Modeli

 

Esra Erol Siyah Elbise

Esra Erol Örgü Saçları
Esra Erol Örgü Saçları

 

(02.05.2022 tarihinde güncellenmiştir.)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status