SaçSaç BoyasıSaç Modelleri

Ezgi Mola Saç Rengi 

Başaralı ve sempatik oyuncu Ezgi Mola saç rengi, tarzı ve başarıları ile her zaman ilgi odağı olmuştur. Pozitif enerjisi ve olaylara karşı olan duruşuyla sanatçı sözünün hakkını veren ünlülerimizden biridir. Uzun yıllardır ekranlarda olmasından dolayı yaptırdığı her uygulama ve her hareket gündeme gelmektedir.

Bir süre kiloları ile gündeme gelen Mola fazla kilolarını da vererek istediği görünüme kavuşmuştur. Kilo verdikten sonra dış görünümünde değişikliklere giden Mola hem saç rengi hem de modelinde farklı tarzlar denemekten çekinmemiştir.

 

Ezgi Mola Uzun Saç Modeli
Ezgi Mola Uzun Saç Modeli

 

Saç rengi koyu olan Mola genellikle bu renkleri kullanmaktadır. Beyaz tenine yakışan bu renklerin tonlarını sıklıkla değiştirse de açık renklerden her zaman uzak durmuştur. Mola’yı merak edip araştıran herkes için yazımızda saç renklerine dair bütün detayları vermeye çalışacağız.

 

Ezgi Mola Turuncu Saç Rengi
Ezgi Mola Turuncu Saç Rengi

İçindekiler

Ezgi Mola Kimdir

 

Ezgi Mola Son Saç Rengş
Ezgi Mola Son Saç Rengş

 

29 Mart 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ezgi Mola ülkemizin en tanınan oyuncularından biridir. Henüz lise yıllarındayken oyunculuğa merak salmış ve oyuncu olmak için birçok kapıyı aralamaya çalışmıştır. Oyunculuğa ilk asımlarını Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk kurslarına katılarak atmıştır.

Liseden sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde 4 sene oyunculuk eğitimi aldıktan sonra okuduğu bölümü birincilikle bitirerek meslekteki yeteneği ve başarısı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Daha 18 yaşını tamamlamadan Kartal Tibet’in yönetmenliğini yaptığı Karate Can dizisi ile televizyon dünyasına ilk adımını atmıştır.

 

Ezgi Mola Saçları
Ezgi Mola Saçları

 

Aydoğan Temel’den 2 sene tiyatro eğitimi alan Mola yine Aydoğan Temel’in koordinatörlüğündeki tiyatro oyunu olan Çürük Elma ile ilk sahne deneyimini yaşamıştır. 2005 yılında BKM Mutfak ekibine katılan Mola burada adını duyurma imkanı bulmuş ve bu süreçten sonra birçok dizi, film ve reklam projesinde yer almıştır.

Oyunculuğunun yanında olaylara karşı sergilediği tavırlarla sevenlerinin gönlünde taht kuran Mola her hareketiyle alkış almaktadır. Bu sebeple kısa sürede ününe ün katmıştır.

 

Ezgi Mola saçı ne renk
Ezgi Mola saçı ne renk

 

Ezgi Mola Saç Rengi Nedir

 

Ezgi Mola Saç Stilleri
Ezgi Mola Saç Stilleri

 

Güzel oyuncu Ezgi Mola saç rengi ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Kullandığı saç renklerini kendisine yakıştıran Mola bu haliyle doğal bir görüntü vermektedir. Birçok ünlünün kullandığı doğal koyu tonları kullanan Mola beyaz tenini bu renkler ile tamamlamaktadır.

Tanındığı günden beri koyu saç renklerini kullanan Mola bu şekilde birçok seveninin bu renkleri kullanmasına ön ayak olmaktadır. Ezgi Mola genellikle kahverengi, siyah ve koyu kumral renklerini kullanmaktadır. Açık kahve göz rengiyle de uyumlu olan bu renkler güzel oyuncuya oldukça yakışmaktadır.

 

Ezgi Mola saç rengi ne
Ezgi Mola saç rengi ne

Sözü geçen koyu tonları yıllardır kullanan Mola son zamanlarda bronz kahverengi saçını kullanmaktadır. Hem ten rengi hem de göz rengi ile uyumlu olan bu renk güzel oyuncunun parlamasını sağlamıştır.

Ezgi Mola Saç Modeli
Ezgi Mola Saç Modeli

 

Ezgi Mola Yeni Saç Modeli

 

ezgi mola saç kesimi
ezgi mola saç kesimi

 

Saç modellerinde uzun yıllar uzun saçları kullandıktan sonra büyük bir değişime gitmiştir. Saçlarını omuzda bitecek şekilde kesen Mola bu şekilde daha genç bir görünüm yakalamıştır. Kısa kestirdiği saçlarına alnını kapatan bir kakül modeli kestirmiştir.

Yüz şekline uyan bu model ile tarzında farklılık yaratmış ve yüzüne farklı bir hava kazandırmıştır. Alnını kapatan bu model ile gözlerinin ön plana çıkmasını sağlamaktadır.

 

Ezgi Mola Saç Boya Numarası
Ezgi Mola Saç Boya Numarası

Ezgi Mola’nın Doğal Saç Rengi

 

Ezgi Mola Perçem Saçları
Ezgi Mola Perçem Saçları

 

Oyunculuğu ve duruşu ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Ezgi Mola her yönü ile merak konusu olmaktadır. Doğal hali oldukça merak edilen Mola kendisinde büyük değişikliklere gitmemiştir. Doğal saç renginin ten rengine yakışması büyük farklılıklar yapmamasına neden olmuştur.

Ezgi Mola’nın doğal saç rengi kahverengi tonlarıdır. Gözleriyle de uyumlu olan bu renk Mola’nın kullanımına uygun bir renktir. Sürekli saç rengi değiştirse de doğal rengine benzer renkler kullanması güzel oyuncuya doğal bir hava katmaktadır.

 

Ezgi Mola Parlak Saç Rengi
Ezgi Mola Parlak Saç Rengi

Ezgi Mola Saç Rengi Numarası ve Boyası

 

Ezgi Mola Küt Saçları
Ezgi Mola Küt Saçları

 

Sergilediği başarılı oyunculuğun yanı sıra reklam, tiyatro ve müzikallerde boy gösteren Ezgi Mola kısa sürede büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştur. Mola’nın takipçileri kendisini sıkç araştırmakta ve çoğu konuda örnek almaktadır. Bu konulardan biri de saç rengi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Birçok kadın Ezgi Mola’nın saç rengini kendi saçında kullanmak istemektedir. Böylece bu konu sıklıkla araştırılmaktadır. Ezgi Mola’nın Saç Rengi Boya Numaraları:

 • Loreal Paris Casting Crem 680 Bronz Kahve Saç Boyası
 • Palette kalıcı doğal renkler serisi 6-70 bronz kahve saç boyası
 • Palette Deluxe 5-68 kestane saç boyası
 • Palette Deluxe 6-0 koyu kumral saç boyası
 • Loreal Paris Excellence 6.03 yoğun koyu kumral saç boyalarından herhangi biri alınarak Ezgi Mola’nın saç rengi elde edilebilir.

 

Ezgi Mola Küt Perçem Saç
Ezgi Mola Küt Perçem Saç

 

Ezgi Mola Saç Rengi Nasıl Elde Edilir

 

Ezgi Mola Kızıl Saç
Ezgi Mola Kızıl Saç

 

İzleyicilerin kendilerine idol olarak belirlediği isimlerden olan Ezgi Mola pek çok konuda örnek teşkil etmektedir. Birçok kadın ve genç kız Mola’ya benzemeye çalışmakta ve güzel oyuncunun tarzını yansıtmak istemektedir.

Bunun için saç rengini uygulamak isteyenler uygun renklerden birini temin ederek evde veya kuaförde kolaylıkla bu rengi uygulayabilirler. Hem oyu renk hem de açık saç renginde kolaylıkla tutan bu renk sıklıkla tercih edilmektedir. Boyanın içerisinde buluna kullanma talimatına uyulduğu takdirde aynı saç rengi elde edilebilir.

 

Ezgi Mola kısa saç modeli
Ezgi Mola kısa saç modeli

 

Ezgi Mola Saç Modelleri

 

Ezgi Mola Kısa Saç
Ezgi Mola Kısa Saç

 

Uzun yıllar boyunca siyah ve uzun saç modelini kullandıktan sonra radikal bir değişikliğe giden Ezgi Mola saçlarını kısa bir şekilde kestirmiştir. Omuzlarında biten kısa saçlarına hacimli ve dalgalı modeller uygulamaktadır.

 

Ezgi Mola kısa saç modeli
Ezgi Mola kısa saç modeli

 

Yüz şekline oldukça yakışan bu modeli son zamanlarda sıklıkla kullanmaktadır. Yeni saç rengi ve modeli ile farklı bir havaya bürünen Mola genç bir görünüme de sahip olmuştur. Ezgi Mola’nın kullandığı saç modelleri:

 • Kıvırcık kısa saç modeli
 • Omuzda biten hacimli kısa saç modeli
 • Kaküllü kısa saç modeli
 • Bob kesim saç modeli
 • Dalgalı kısa saç modeli
 • Küt kesim saç modeli
 • Ensede toplanan topuz modeli
 • Aksesuarlı kısa saç modeli
 • Dağınık topuz modeli gibi modelleri sıkça kullanmaktadır.

Ezgi Mola Dünden Bugüne Saç Modelleri

 

Ezgi Mola Farklı Saç Modeli
Ezgi Mola Farklı Saç Modeli
Ezgi Mola Düz Saç Modeli
Ezgi Mola Düz Saç Modeli

Ezgi Mola Dogal Sac Rengi

Ezgi Mola Dalgalı Saçları
Ezgi Mola Dalgalı Saçları
Ezgi Mola Dalgalı Saç Modeli
Ezgi Mola Dalgalı Saç Modeli
Ezgi Mola bronz kızıl saç
Ezgi Mola bronz kızıl saç
Ezgi Mola açık kahverengi saç
Ezgi Mola açık kahverengi saç

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status