GenelSaçSaç Modelleri

Gece Mavisi Saç Rengi

Bu yazımızda sizlere gece mavisi saç renkleri ile yapılmış birbirinden güzel 25’den fazla görseli vereceğiz. Bu görselleri inceleyerek sizde kendinize yakışan modeli bulabilirsiniz.

İçerikte bir kaç model vereceğiz, tüm modellere sayfa sonunda ki galeriden ulaşabilirsiniz.

 

Gece Mavisi Saç Kimlere Yakışır

 

Röfleli Gece Mavisi Saç Stili
Röfleli Gece Mavisi Saç Stili

 

Mavi saç boyası, asiliğin, sıra dışı kimselerin tercih ettiği ve kendi kişiliğiyle uyumlu olduğunu düşündükleri bir saç tonudur. Çoğu saçta mavinin her tonunu görebilirsiniz. Ancak her mavi herkese yakışmaz.

 

Koyu Gece Mavisi Saç Stili
Koyu Gece Mavisi Saç Stili

 

Özellikle gece mavisine bakacak olursak, açık tenli olan renkli gözlülerde oldukça havalı duracağını söyleyebiliriz. Ama genel olarak açık tenliyseniz, bu renk size çok yakışır.

 

 

Fönlü Gece Mavisi Saç Stili
Fönlü Gece Mavisi Saç Stili

 

Gece mavisi, aslında siyahın yoğun mavinin de ışıltılar kattığı dikkat çekici, tarz bir görünüm katan renktir.

 

Büyülü Mavi Siyah Saç Boyası

 

Açık Gece Mavisi Saç Rengi
Açık Gece Mavisi Saç Rengi

 

Palette Delux 1-1 Büyülü Mavi Saç Boyası ile göz alıcı ve ışıltılı bir görünümle hem erkeklerin hem de kadınların başını döndürebilirsiniz.

 

Gece Mavisi Saç Boyası Akar mı?

 

Açık Dalgalı Gece Mavisi Saç
Açık Dalgalı Gece Mavisi Saç

 

Bildiğiniz gibi boyalar zamanla akar. Gece mavisi rengi de oldukça güçlü ve sert bir renk olmasına rağmen 2-3 hafta içerisinde akmaya başlar.

 

Akmayan Mavi Siyah Saç Boyası

 

Kısa Gece Mavisi Saç Rengi
Kısa Gece Mavisi Saç Rengi

 

Loreal Majirel 2,10 mavi siyah saç boyasında akma yaşamazsınız. Mükemmel bir renk ve oldukça memnun kalacaksınız.

 

Gece Mavisi Saç Boyası Kullananlar

 

Matilda Gece Mavisi Saç
Matilda Gece Mavisi Saç

 

  • Biraz zor bir renk sarışın isen dipten çıkanları hemen boyamalısın belki de 2 haftada bir olabilir ve bu saça çok zarar verir ama esmerler ayda bir belki boya ister. Ayrıca mavi çok çabuk akan bir renktir kırmızı siyah gibi
  • Zamanında kullandığım boya. Güzel bir mavi siyahtı, her mavi siyah gibi bir süre sonra mavisi gidip siyahı kalıyordu. (tabii benim gibi alt renginiz platin sarısıysa bir süre sonra siyah da akıyordu, 3 haftada bir falan boyatmak şart)
  • Mavi siyah saç rengi bir dönem aşırı popüler olan bir renkti, neredeyse herkes saçlarını mavi siyah saç boyası ile boyuyordu. İşte o dönem ben de denemiştim, aslında gayet kullanışlı bir renk. Her ten rengine de yakışıyor, düz siyah sevmeyenler için harika bir tercih olabilir.
  • Mavi olmuyor ancak çok güzel bir renk ben sarı uzun yıllar kullandım şimdi mavi siyah kullanıyorum ten rengine yakıştı öyle mavi değil sadece güneşte bir parlaklık oluyor o kadar

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status