GenelKombinModaTesettür

Genç Tesettür Kombinleri

Tesettür giyim moda dünyasında seçeneklerini son derece arttırmış durumda. Bunun içinde yaşlılar, orta yaşlılar ve tabi ki en büyük kesim olan gençler de bulunuyor. Gençler modayı takip ettiğinden ötürü onların ilgisini toplamak hayli önemli bir konu. Bu nedenle her markanın modayı takip ederek sezona uygun ürünler sunması gerekiyor.

Tesettür kıyafetlerin pazarına bakacak olursak gençlerin en çok kullandığı kıyafetleri tesbit edebiliriz. Bu durumda gençlerin şıklığının yanı sıra rahatlığına son derece önem verdiğini görüyoruz. Bu nedenle özellikle içine girmiş olduğumuz kış aylarında sweatler son derece popüler.

 

Young Hijab Awesome Dress
Young Hijab Awesome Dress

 

Genç Tesettür Kombinleri 2020

 

Tesettür Asimetrik Etek Kombini
Tesettür Asimetrik Etek Kombini

 

 

Pantolon tunik kombini gençler arasında ön plana çıkmış durumda. Spor giyinerek şıklık kazanmış olan gençler bu işi iyi biliyor gibi görünüyor. Gençlerin sıkça eşofman kullandığını da görebilirsiniz. Eşofmanları spor ceketlerle kombinleyerek rahat bir görünüm elde ediyorlar.

 

Tesettür Baharlık Pileli Etek Kombini
Tesettür Baharlık Pileli Etek Kombini

 

Baş örtüsü olarak da gençler arasında şalların ön planda olduğunu görmek hiç de zor değil. Şalın sağladığı rahatlıktan olsa gerek her kombine uydururabiliyor. Son iki yıldır bilekleri açık bol pantolonlar çok sık kullanılıyor. Bunun altına giyinilen kısa topuklu bir ayakkabıyla kombinleniyor ve oldukça şık bir görüntü elde ediliyor.

 

Genç Tesettür Giyim Önerileri

 

Tesettür Genç Muhteşem Kombin
Tesettür Genç Muhteşem Kombin

 

Gençlerin tesettür giyimde etekten daha çok pantolon giyindikleri görülen bir gerçek. Bunun bir sebebi pantolonun sağladığı rahatlıkken diğer bir sebebi ise eteklerin kullanım alanının darlığı.

 

tesettür genç pileli etek kombini
tesettür genç pileli etek kombini

 

Etekleri nasıl kombinleyeceğini öğrenen gençlerin bunu arttıracağını düşünmek mümkün. Eğer rahatlığınızdan ödün vermek istemiyorsanız giyineceğiniz kazaklar ya da tuniklerle bu rahatlığı tekrar kazanabilirsiniz.

 

Tesettür Genç Bol Pantolon Kombini
Tesettür Genç Bol Pantolon Kombini

 

Eteklerinizi ceketlerle kombinlemeyi deneyin, böylece kült bir görünüm elde etmiş olacaksınız. Özellikle kalem etekler her boy cekete yakışabilen bir parça olma özelliğine sahip.

 

Young Hijab Skirt and Pullover Fashion
Young Hijab Skirt and Pullover Fashion

 

Genç Tesettür Giyim Kombinleri ve Görselleri

 

Tesettür Genç Baharlık Kombin
Tesettür Genç Baharlık Kombin

 

Eğer klasik bir görüntü istiyorsanız gömleğinizin içine bluz ya da gömlek giyinin ancak spor bir görünüm seviyorsanız tişörtler size istediğiniz görüntüyü kazandıracaktır.

 

Tesettür Genç Kombinler
Tesettür Genç Kombinler

 

Tesettürlü Genç Kızlar Nasıl Giyinmeli

 

Tesettür Siyah Eşofman Modeli
Tesettür Siyah Eşofman Modeli

 

Tesettürlü genç kızların giyimleri nasıl olmalı sorusunu editörlerimize sorduk. Editörlerimiz’in tercihleri farklı fakat aşağıda ki husularda hem fikirler;

 

  • Şal bağlama stiliniz özgün olsun. İki adet şal bağlama stili edinin ve insanların akıllarında stiliniz ile yer edinin.

 

  • Boyunuz kısa ise uzun etekler tercih edin bel hizasından inen uzun etekler sizi göründüğünüzden uzun gösterecektir.

 

  • Kendinize bir renk yakıştıramıyorsanız mutlaka dolabınızda siyah beyaz renkte üst ve alt takımlar olsun. Çıkmaza girdiğiniz anlarda size çok fayda sağlar.

 

tesettür genç giyimde kombin nasıl olmalı
tesettür genç giyimde kombin nasıl olmalı

 

  • Mutlaka ciddi bir yere gitmek için dolabınızda kumaş yada keten düz pantolonlar ve üst olarak da gömlek veya şık bluzlar olsun.

 

  • Güneş gözlüğü alırken mutlaka deneyerek alın, hatta bu işin uzmanlarından bilgi alın, orta yaşlı satış elemanları size çok yardımcı olabilir. Bir gözlükçüye gidip deneyerek güneş gözlüğünüzü alın, internetten de alabilirsiniz ama mutlaka deneyin.

 

  • Aksesuar tercihinizi belirleyin kolye, künye yada saat tercihleriniz mutlaka olsun.

 

Tesettür Genç Giyim Siyah Kombin
Tesettür Genç Giyim Siyah Kombin

 

  • Pileli etek ve kalem etekler sizi sıradışı gösterebilir.

 

  • Şal renklerinde nude renk tercihi yapabilirsiniz.

 

Gençlere çok yakışan diğer bir kombin ise pantolon ve hırka kombini. Burada da hem klasik hem spor görüntü oluşturmak mümkün olduğu için rahatlıkla tercih edilebilir bir kombin. Özellikle triko hırkalar, hem eteklerle hem de pantolonlarla son derece uyumlu bir görüntü sunuyor.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status