SaçSaç ModelleriSaç Rengi

Gülşah Saraçoğlu Saç Rengi 

Ülkemizin yetiştirdiği en başarılı ve yetenekli modacıların başında gelen Gülşah Saraçoğlu saç rengi ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken bir isimdir. Modacı olması dolayısıyla şıklık ve güzelliğini her daim ön planda tutan modacının birçok estetik operasyonu bulunmaktadır.

Yaptırdığı estetik operasyonlar ile güzelliğine güzellik katan Saraçoğlu ekranlarda her daim parlamaktadır. Ünü her geçen gün artan ünlü modacının saçları ve kullandığı saç boyaları da oldukça dikkat çeken bir detay olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Gülşah Saraçoğlu Uzun Sarı Saçları
Gülşah Saraçoğlu Uzun Sarı Saçları

 

Buğday tenli olan Saraçoğlu yıllardır birbirine yakın saç renkleri kullanmaktadır. Esmer ve buğday tenli kadınların çoğunun tercih etmekten sakındığı sarı renkleri cesurca kullanan Saraçoğlu bu sarı saç rengi ile bütünleşmiştir.

Sarının en açık tonu olan bebek sarısı ve platin sarısı renklerini kullanan Saraçoğlu bu şekilde sevenlerinin beğenisini kazanmıştır.

 

Gülşah Saraçoğlu Saçları
Gülşah Saraçoğlu Saçları

İçindekiler

Gülşah Saraçoğlu Kimdir?

 

Gülşah Saraçoğlu saçı nasıl elde edilir
Gülşah Saraçoğlu saçı nasıl elde edilir

 

Başarılı ve yetenekli modacı Gülşah Saraçoğlu 1982 yılında dünyaya gelmiştir. Modaya olan merakı ve yeteneği kendisinin bu alana yönelmesine neden olmuştur. Sektöre ilk olarak modanın duayenlerinden Dilek Hanif’in asistanı olarak girmiştir.

Asistanlık dönemlerinde yaptığı tasarımlarla göz doldurmuş ve bu günlere gelmesinin yolu açılmıştır. İlk olarak Hande Yener için tasarımlar yapan Saraçoğlu daha sonra Heute Couture atölyesine girerek birçok ünlü sanatçı için tasarımlar yapmıştır.

 

Gülşah Saraçoğlu saçı boya numarası
Gülşah Saraçoğlu saçı boya numarası

 

Ajda Pekkan, Nükhet Duru, Sibel Can, Nicole Kidman, Seda Sayan ve Nazan Öncel gibi ünlü isimlere kıyafet diktikten sonra cemiyet hayatında adını duyurmuştur. Bu ün kendisinin bu günlere gelmesinde büyük önem taşımıştır.

Bir süre ekranlarda moda programlarının ortaya çıkması ile aranan bir yüz haline gelmiştir. TV8’de yayınlanan Doya Doya Moda kanalında jüri üyeliği yaparak moda ile alakalı pek çok bilgi ve tüyo vermiştir.

 

Gülşah Saraçoğlu Saç Tarzı
Gülşah Saraçoğlu Saç Tarzı

 

2011 yılında Deniz Berdan ve Eda Taşpınar ile Sen Yeter Ki İste adında bir program yapmıştır. Kariyerinde emin adımlarla ilerleyen Saraçoğlu 2 evlilik yapmış ancak ikisi de boşanma ile son bulmuştur. 2011 doğumlu Aslan Yentur adında bir oğlu vardır.

 

Gülşah Saraçoğlu Saç Renkleri
Gülşah Saraçoğlu Saç Renkleri

 

Gülşah Saraçoğlu Saç Rengi Nedir?

 

Gülşah Saraçoğlu Saç Rengi ve Modelleri
Gülşah Saraçoğlu Saç Rengi ve Modelleri

 

Moda ve giyim denince ilk akla gelen isimlerden olan Gülşah Saraçoğlu bunun yanında makyaj ve saç renkleri ile de takipçilerine örnek olmaktadır. Kullandığı renkleri giyimi ve tarzı ile bütünleştirerek şık görünümler oluşmasını sağlamaktadır.

 

Gülşah Saraçoğlu Saç Rengi 
Gülşah Saraçoğlu Saç Rengi

 

Gerçek saç rengi koyu kumral olan Saraçoğlu bu rengi kullanmayı tercih etmemektedir. Bunun yerine cilt tonuna ve göz rengine yakışan sarı rengini kullanmayı uygun bulmaktadır. Sarının en açık tonlarını kullanan Saraçoğlu güçlü bir kadın profili çizmektedir.

 

Gülşah Saraçoğlu Saç Modelleri
Gülşah Saraçoğlu Saç Modelleri

 

Bebek sarısı ve platin sarısı renklerini tercih ederek piyasada adını konuşturan bir isim olarak karşımıza çıkmaktadır. Güçlü bakımlı saçlarının uç kısımlarını her zaman daha açık tonlarda kullanmaktadır.

 

Gülşah Saraçoğlu saç modeli
Gülşah Saraçoğlu saç modeli

 

Gülşah Saraçoğlu Yeni Saç Rengi

 

Gülşah Saraçoğlu saç kesimi
Gülşah Saraçoğlu saç kesimi

 

Giyim ve modanın efsane ismi modacı Gülşah Saraçoğlu genç yaşına rağmen ülkenin en başarılı modacılarından biridir. Ünlü isimlerin sıklıkla tercih ettiği isimlerden olan Gülşah Saraçoğlu bakış açısı ile farkını her daim korumaktadır.

 

Gülşah Saraçoğlu röfle saç modeli
Gülşah Saraçoğlu röfle saç modeli

Modada olan gelişim ve değişimi saçlarında çok fazla yansıtmayan Saraçoğlu saç renklerinde uzun yıllardır bir rutine bağlı olarak yaşamaktadır. Açık sarı renkleri kullanan Saraçoğlu son zamanlarda saç renginde ufak bir değişikliğe gitmiştir.

Yine bebek sarısı olarak kullandığı saçlarının dip kısmına farklı bir renk kullanmaya başlamıştır. Bebek sarısının aksine saç diplerine koyu kumral bir renk atan güzel modacı saçlarını 2 renk olarak kullanmaktadır.

Büyük bir farklılık olmasa da bu değişiklik ile sevenlerinden tam not almıştır.

 

Gülşah Saraçoğlu platin saç rengi
Gülşah Saraçoğlu platin saç rengi

 

Gülşah Saraçoğlu Saç Boya Numarası

 

Gülşah Saraçoğlu Islak Saç
Gülşah Saraçoğlu Islak Saç

 

Modada insanlara sıklıkla tüyolar veren Gülşah Saraçoğlu saçları ile de en önemli örneklerden biri olmuştur. Buğday tenli kadınların da sarıları kullanabileceğinin altını çizerek bu anlamda bir cesaret örneği olmuştur.

Saçlarını kendisinin evde hem boyama hem de kesim yaparak kullandığını açıklayan Saraçoğlu aynı saç rengini kullanmak isteyen kadınlar için de saç boya numarasını paylaşmıştır.

  • Koleston marka bebek sarısı 0.12 numaralı saç boyası kullanılarak bu renk elde edilebilir.

 

Gülşah Saraçoğlu Saçı Nasıl Elde Edilir?

 

Gülşah Saraçoğlu göz rengi ne
Gülşah Saraçoğlu göz rengi ne

 

Kadınların saç boyama işlemlerinde en çok sorun yaşadığı renklerin başında sarı gelmektedir. Uygulama esnasında yapılacak ufak bir hatanın sonucu olarak saçların yıpranması veya yanması söz konusu olabilmektedir.

Her ne kadar Gülşah Saraçoğlu saçını evde kendi boyadığını belirtse de bu kolay bir uygulama olmayacaktır. Bu bakımdan uzman bir kişiye danışarak en uygun boyamanın yapılması istenmelidir.

 

Gülşah Saraçoğlu dalgalı uzun saç modeli
Gülşah Saraçoğlu dalgalı uzun saç modeli

Kaliteli boyanın önemine dikkat edilmeli ve kullanım talimatına aynen uyulması gerekmektedir. Bunun yanında saçın ilk rengi de göz önüne alındığında boyama işleminden önce saç rengi açma işlemi de gerekebilir.

Bu detaylar göz önüne alındığında uygun bir ortamda uzman bir kişi tarafından  yapılan boyamalar daha iyi sonuç verecektir.

 

Gülşah Saraçoğlu Dalgalı Saç Modeli
Gülşah Saraçoğlu Dalgalı Saç Modeli

Gülşah Saraçoğlu Saç Modelleri

 

Gülşah Saraçoğlu boya numarası
Gülşah Saraçoğlu boya numarası

 

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu giyim ve tarzı ile farkını ortaya koymaktadır. Her ortama uygun kombinleri ile sevenlerinin beğenisini kazanmaktadır. Modacı olması ve ekran önünde bir hayat yaşaması Saraçoğlu’nun her zaman bakımlı ve şık olmasını gerektirmektedir. Buna bağlı olarak ünlü modacı saç ve makyajlarına da büyük önem vermektedir.

Gülşah Saraçoğlu farklı ve şık kombinlerine uygun olarak hemen hemen her saç modelini kullanmaktadır. Özellikle sıkı taranmış topuzlar ve dalgalı açık saçları tercih ettiği görülmektedir.

Bunun yanında Saraçoğlu saç boya ve kesimlerini kendisinin yaptığının altını çizmektedir. Saç kesim modellerinde de oldukça başarılı olan Saraçoğlu genellikle uzun veya orta boy saç kesim modellerini kullanmaktadır.

Gülşah Saraçoğlu’nun kullandığı saç modelleri:

  • Açık dalgalı saç modeli
  • Açık düz saç modeli
  • Sıkı topuz modeli
  • Dağınık topuz modeli
  • Atkuyruğu modeli
  • Aksesuarlı saç modeli
  • Bombeli açık saç modeli
  • Ensede toplanan saç modeli
  • Arkaya doğru taranmış açık saç modeli gibi modelleri sıklıkla kullanmaktadır.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status