GenelInstagram Muhafazakar FenomenlerKim KimdirTesettür

Gülsüm Elkhatroushi Kimdir? Kaç Yaşındadır ? Nerelidir?

Bu yazımız da tesettür modasının sevilen ismi Gülsüm hanımı ele alıyoruz, kendisi tesettür modanın duayeni olmakla birlikte, bir çok takipçisi vardır. Gerek tesettüre girme hikayesi, gerekse özel yaşamı hayranlarını yakından ilgilendiriyor. Peki Gülsüm Elkhatroushi kimdir, soyadı neden yabancı, nerelidir ve kaç yaşındadır. Bu soruların tümüne yanıt arayacağız.

Gülsüm elkhatroushi kimdir sorununa cevap vermeden önce, bir çok görselle Gülsüm hanımı ve moda kreasyonunu tanıtacağız. Yurt dışında ve Türkiye de bir çok moda evi bulunan Gülsüm hanım, çok farklı tarz ve modellerle Tesettür modaya damga vurmaya devam ediyor. Alt başlıklarda aradığınız tüm sorulara cevap bulabileceksiniz.

 

İçindekiler

Gülsüm Elkhatroushi Kimdir? Kaç Yaşındadır? Nerelidir?

 

Gülsüm Elkhatroushi Nerelidir
Gülsüm Elkhatroushi Nerelidir

 

37 yaşında olan ünlü modacı Gülsüm Elkhatroushi ROHS markası altında ilk olarak Bursa da açtığı mağazasını büyüterek dünya çapına üne kavuşturmuştur. Daha yenilerde Hatice Elif Kılıç adındaki kardeşini kaybeden Gülsüm hanıma, sabırlar diliyoruz.

 

Gülsüm Elkhatroushi Tarzı Şal Bağlama
Gülsüm Elkhatroushi Tarzı Şal Bağlama

Ailesi açık olan Gülsüm Elkhatroushi bir umre ziyareti sırasında kapanmaya karar vermiş olup, kapanma kararını aşağıda ki duygu dolu sözlerle dile getirmiştir.

 

Umreye giderken uçakta kapanan Gülsüm Elkhatroushi, “Çok ağlayarak kapandım. Çevrem farklı. Annem açık, kardeşlerim açık. Herkes ‘Sakın çarşaflara girme, sakın onlara dalma, kızım gençsin yaşlanınca yaparsın’ diye telkinlerde bulunuyorlardı. Eşim kapanmamı çok isterdi. Ama baskı yapmazdı. Umre’ye giderken uçakta karar verdim kapandım. Sosyal paylaşım sitelerindeki açık tüm resimlerimi Umre’ye giderken sildim. Umre’de 15 gün her şey çok güzeldi.”

 

 

Gülsüm Elkhatroushi Eşi

 

Gülsüm Elkhatroushi Eşi
Gülsüm Elkhatroushi Eşi

 

Mahmoud Elkhatroushi, Gülsüm Elkhatroushi’nin eşidir, halen İstanbul’da yaşamaktadırlar. Sanılanın aksine Gülsüm hanım bir kere evlenmiştir, internette farklı tarzda yazılar olsa da, iyi bir şekilde araştırabilirsiniz.

 

Gülsüm Elkhatroushi Kimdir
Gülsüm Elkhatroushi Kimdir

 

Gülsüm Elkhatroushi Düğün Görselleri

 

Gülsüm Elkhatroushi Düğün
Gülsüm Elkhatroushi Düğün

 

Bu bölümde ise Gülsüm Elkhatroushi’ye ait hiçbir yerde bulamayacağınız düğün görsellerini vereceğiz. Birbirinden farklı bu kapalı gelinlik tasarımını çok beğeneceksiniz.

Gülsüm Elkhatroushi Düğün Görseli
Gülsüm Elkhatroushi Düğün Görseli

 

Gülsüm Elkhatroushi Tesettüre Girme Hikayesi

 

Gülsüm Elkhatroushi Şal
Gülsüm Elkhatroushi Şal

 

Gülsüm Elkhatroushi kimdir yazımızda tesettüre girme hikayesini de paylaşmak istedik. Çok farklı bir tesettüre girme hikayesi mevcut, bunu size Gülsüm hanımın kendi sözleriyle aktaracağız.

Umreye giderken uçakta kapanmaya kara veren Gülsüm Elkhatroushi, “Çok ağlayarak kapandım. Çevrem farklı. Annem açık, kardeşlerim açık. Herkes ‘Sakın çarşaflara girme, sakın onlara dalma, kızım gençsin yaşlanınca yaparsın’ diye telkinlerde bulunuyorlardı. Eşim kapanmamı çok isterdi. Ama baskı yapmazdı. Umre’ye giderken uçakta karar verdim kapandım. Sosyal paylaşım sitelerindeki açık tüm resimlerimi Umre’ye giderken sildim. Umre’de 15 gün her şey çok güzeldi.

Umre’den döndükten sonra 4-5 gün evden çıkamadım. Eşim bu durumumu anladı. ‘Evden neden dışarı çıkmıyorsun’ diye sordu. Evden dışarı çıktım, bu defa hocalarımla görüşmemeye başladım. Beni arıyorlar, ‘neden böyle yapıyorsun’ diye. Çok dua ettiler bana. Bir gece çok rahatsızlandım. Seccadenin üzerinde çok ağladım.

‘Allah’ım bana kolaylaştır’ diye. Çünkü etrafımda kimsem kalmadı. Bir tane kapalı arkadaşım yoktu. Çok zor günlerdi. Sonra bu durum dualarla geçti. Sonra bir baktım herkes beni sevmeye başladı. Kapandıktan sonra eşime dedim ki ‘Kimsem kalmayacak artık kimsem olmayacak’ dedim. Ama şimdi benim yanımda beni seven çok kişi var” dedi.

 

Gülsüm Elkhatroushi Kardeşi Kimdir

 

Gülsüm Elkhatroushi ve Pınar Elkhatroushi
Gülsüm Elkhatroushi ve Pınar Elkhatroushi

 

Gülsüm Elkhatroushi’nin iki kardeşi vardır, Pınar Elkhatroushi ve Hatice Elif Elkhatroushi, Elif Elkhatroushi 2018 yılında hayata gözlerini yummuştur.

 

Gülsüm Elkhatroushi Kaç Yaşındadır
Gülsüm Elkhatroushi Kaç Yaşındadır

 

Pınar Elkhatroushi Eski Hali

 

Pınar Elkhatroushi Eski Hali
Pınar Elkhatroushi Eski Hali

 

Pınar Elkhatroushi eskiden kapalı değildi, eltisi Gülsüm Elkhatroushi gibi sonradan kapanan Pınar hanımın eski görsellerini bu kısımda paylaşıyoruz.

 

Pınar Elkhatroushi Kimdir
Pınar Elkhatroushi Kimdir

 

Gülsüm Elkhatroushi Kaç Evlilik Yaptı

 

Gülsüm Elkhatroushi Kaç Yaşındadır
Gülsüm Elkhatroushi Kaç Yaşındadır

 

Gülsüm Elkhatroushi iki evlilik yapmıştır, bir oğlu olan Gülsüm Elkatroushi’nin ilk evliliğinden bir oğlu bulunmaktadır.

 

Gülsüm Elkatroushi Kombin
Gülsüm Elkatroushi Kombin

 

Güncelleme : Kullanıcılarımızın yorumlarına göre bir güncelleme yapılmıştır. Yanlış olan bilgiler kullanıcılarımızdan gelen yorumlara göre düzeltilmiştir. Bu kapsamda yorum bölümüne yanlış bilgileri belirtip düzeltenlere teşekkürlerimizi sunuyoruz ve yapılan yanlışlar içinde özür diliyoruz.

 

 

 

İlgili Makaleler

14 Yorum

 1. Yanliş bilgi vermişsiniz Pinar hanim eltisi oluyor Hatice Elif kız kardesı oluyor Gülsum hanimin evlilik soy ismi elhakrosi bekarlik soy ismi kılıç. Yani Hatice Elif kılıç olacak bu kadar uyduruk bilgiyi nerden aldınız anlamadim

  1. Efendim öncelikle bu bilgileri verdiğiniz için ve ilginiz için çok teşekkür ederiz, bu bilgilerin doğruluğundan emin misiniz? Eğer sizde ki bu bilgiler doğruysa, bu bilgiler ışığında yazımızı güncellemek isteriz. Okuyucularımızı asla yanıltmak istemeyiz. Lütfen yorum üzerinden bizlere dönüş sağlayın. tesettürgiyim.org ailesi olarak teşekkür ederiz.

   1. pinar hanim eltisi hatice kardesi.aynj zamanda tek dwgil 2 evlilik yapmis ogluda ilk ebliliginden

   2. Hani bir hikaye varya neresini duzeltiyim diye.aynen oylw bir hikaye olmus masal yazmissiniz bj kadar ucuz olmamali yazmak.ikinci esi adida hassan mahmoud diil.kizkardesi elif pinar eltisi ay daha fazla duzeltemicem bu kadarina pes

    1. Yapılan hataların tümü düzeltildi Zeynep hanım, teşekkür ediyoruz ilgi gösterip yorum yaptığınız için.

 2. Pinar hanim eltisi elif hanim vefat eden kiz kardesidir. 2.evliligi oldugu da dedikodu degildir, kendisi de buyuk oglunun ilk esinden oldugunu soyler soruldugu zaman. Yanlis bilgiler vermissiniz ne yazikki

  1. Merhaba, bu bilgilerin kesinliği var mıdır, eğer doğruysa tabiki okurlarımıza yanlış bilgi vermek istemeyiz, yazıyı güncelleriz. Teşekkürler zaman ayırıp bize yazdığınız için.

  1. Yorumlardan gelen bilgilere göre bir güncelleme yapmak istemedik fakat yazı sonuna yorumlardan gelen bir not olarak güncelleme yapacağız. Eğer resmi bir kaynak varsa seve seve tüm yazıyıda güncelleriz. Çok teşekkürler uyarınız için

 3. Pınar hanım kardeşi değil. Gülsüm hanimin 3 kardeşi var. Tuba Nur Kılıç, Hatice Elif Kılıç ve Mehmet Fatih Kılıç

 4. Merhaba düğün görseli diye eklediğiniz görseller de gülsüm hanımın doğum sonrası verdiği pozlar.

  1. Gelinlik kıyafetleri olduğu sebebiyle öyle düşünmüştük, verdiğiniz bilgiler için teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status