Abiye ModelleriGenelKim KimdirŞal ve Eşarp Bağlama

Halima Aden Kimdir | Kombinleri

19 yaşında ABD’de güzellik yarışmasına katılması ile hayatı birden değişen Halima Aden’in görsellerini ve kombinlerini içeriğimizde vereceğiz.

Ailesi Somalili olan Halima Aden, ülkesindeki zorlu koşullardan ötürü Kenya’da bir göçmen kampında dünyaya gözlerini açmıştır. Zorlu hayat koşullarının ardından şu anda dünyaca ünlü bir manken olan Halima Aden’in 20’den fazla görselini içeriğimizde sizlere sunacağız.

 

Halime Aden Stili
Halime Aden Stili

 

Öncelikle Moda dünyasına IMG şirketiyle giren ünlü manken daha sonrasında Kanye West’in Yeezy sunumunda podyumda yer almıştır.

 

Halime Aden Kırmızı Abiye
Halime Aden Kırmızı Abiye

 

Halima Aden Nasıl Ünlü Oldu

 

Halime Aden Tesettürlü Manken
Halime Aden Tesettürlü Manken

 

 

İlk olarak ABD’de Miss Minesota güzellik yarışmasında tesettürlü olarak boy gösteren ünlü manken, yarışmayı kazanamasa da yıldızı ilk bu yarışmada parlamıştır.

 

Halime Aden Eşarp Modeli
Halime Aden Eşarp Modeli

 

Dünyanın ilk tesettürlü mankeni olma özelleği taşıyan Halima Aden moda dünyasında en dikkat çekici modeller arasında şimdiden yerini aldı.

 

Halima Aden Kırmızı Elbise
Halima Aden Kırmızı Elbise

 

Güzellik yarışmasına 2016 yılında katıldıktan sonra ünlenen tesettürlü manken 19 Ekim 1997 doğumludur ve bu yazıyı yazdığım tarih itibari ile 23 yaşındadır.

 

Halime Aden Pembe Elbise
Halime Aden Pembe Elbise

 

2018 yılında UNİCEF elçisi olan ünlü mankenin çalışmaları çocuk hakları konusundadır.

2020 yılında Essence dergisinin Şubat sayısının şubat sayısında çıkan Halima Aden bu dergiye çıkan ilk siyahi kadın olmuştur.

 

Halime Aden Kırmızı Elbise Kombini
Halime Aden Kırmızı Elbise Kombini

 

Son olarak Modanisa x Halima adında şal koleksiyonu işbirliği için firma ile anlaşma ortaklığı yapmıştır. Ülkemizde de bu vesile ile tanınmaya başlamıştır.

 

Halime Aden Turkuaz Elbise Modeli
Halime Aden Turkuaz Elbise Modeli

 

Bu yazımızda çeşitli kombin ve görselleri derleyip sizlere sunduk. Kendisi şunu çok iyi kanıtladı, ille güzel olmak için yada moda dünyasında yer almak için dekolte yapmaya, bir yerlerini belli etmeye gerek yok. Bu şekilde de Moda dünyasında yer almak mümkün, son yıllarda bu tarz fikri hür, vicdanı hür ve kendi kişisel yaşamı ile barışık modeller görebileceğimizden eminim.

 

Halime Aden Kapalı Manken
Halime Aden Kapalı Manken

 

Yazıma son verirken aşağıda sizler için derlediğim Halima Aden görsellerinden oluşan galeriyi vermek istiyorum. Birbirinden farklı bir çok modele erişebilirsiniz. Büyük boyutta görüntülemek isterseniz herhangi birisinin üstüne tıklamanız yeterli olacaktır.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status